Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχουν περασει 10 ωρες και 30 λεπτα που ξεκινησα την εγκατασταση και θελει αλλες 5 ωρες και και 14 λεπτα για να τελειωσει. Τετοιο πραγμα δεν μου εχει ξανατυχει σε παιχνιδι! Γιατι τοσο πολυ?!

Μα καλά τώρα εσύ δεν είσαι ο έξυπνος που κατέβασες μόνο 29GB από τον θείο και εμείς τα θύματα που κατεβάσαμε 59 και το πληρώσαμε και από πάνω;

Σαν θύμα εμένα πήρε 20λεπτά η εγκατάσταση  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε αφηστε το oroku saki και οσους δεν γουσταρουν.. ΜΗΝ ασχολειστε μαζι τους!! αφηστε τους αυτους να παιζουν heist με το πσ μονοι τους...

και εγω ειμαι απο αυτους που καθε χρονο αγοραζουν μαξ 1 παιχνιδι και κατεβαζω 4-5 αλλα το κανω γιατι αυτα θα τα παιξω το πολυ μια βδομαδα..

αυτο το παιχνιδι απλα τα σπαει! εχει τρομερο στορυ και ειναι κατι "καινουριο" η ολη φαση με τα heists..

οσοι απο σας δεν εχετε αποφασισει αν θα το παρετε ή οχι, και ΕΧΕΤΕ καλο πσ, μην το σκεφτεστε, παρτε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε το fraps ή το msi afterburner, πες μου frames γιατι εχω την ιδια καρτα και μου φαινονται περιεργα αυτα που λες. Too good to be true

 

 

Ε ισχύει, και εμένα αν μου το έλεγαν πριν δοκιμάσω δε θα το πίστευα. Δοκίμασα από περιέργεια να δω πως δείχνει με όλα normal/off με μόνο textures high, έδειχνε τη μπάρα VRAM 1000τόσο διαθέσιμη και είχε κοκκινίσει χρησιμοποιώντας και καλά 1700κάπου, και το game ψιλοπαιζόταν :P όσο ήταν ημέρα τουλάχιστον.

 

Θα δοκιμάσω απόγευμα fraps και θα ανεβάσω screen.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελειωσε το installation αλλα τωρα στο social club client γραφει οτι τα services ειναι unavailable. στο λινκ για το site ομως δειχνει οτι ολα ειναι up. εχει κανεις εικονα του τι γινεται τωρα?

 

 

edit

 

εκανα  restart κ αρχισε το update ok no worries ... αγχος11111!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάλτε το σημερινό patch γιατί θα βρεθείτε να παίζετε μόνοι σας,και δεν θα μπορείτε να συνδεθείτε σε άλλους,ούτε άλλοι σε εσάς!

172,2mb

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάλτε το σημερινό patch γιατί θα βρεθείτε να παίζετε μόνοι σας,και δεν θα μπορείτε να συνδεθείτε σε άλλους,ούτε άλλοι σε εσάς!

172,2mb

Changelog ξέρουμε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Changelog ξέρουμε ;

 

Δεν το έχουν ανεβάσει ακόμη: https://support.rockstargames.com/hc/en-us/sections/200102328-Grand-Theft-Auto-V-Title-Update-Information

Καλύτερα να περιμένετε γιατί κάποιοι λένε για crash/stuttering με το νέο patch. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχουν ανεβάσει ακόμη: https://support.rockstargames.com/hc/en-us/sections/200102328-Grand-Theft-Auto-V-Title-Update-Information

Καλύτερα να περιμένετε γιατί κάποιοι λένε για crash/stuttering με το νέο patch.

εμένα που μου το πέρασε το steam και έπαιξα κανά 30λεπτο τώρα δεν είχα κάτι..

Απλώς περιμένω τον κόσμο να το περάσει για να μπορέσω να παίξω online ξανά,μη με βάζει με 4-5 άτομα :P

 

το changelog δεν το έχουν ανεβάσει ακόμα ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το εξης προβλημα απο την προηγουμενη Tριτη που βγηκε.

Οταν πλησιαζω γρασιδι αυτο εξαφανιζεται, να και ss με το προβλημα:

 

 

nrsCDYb.jpg

Y9aaTbj.jpg

 

 

 

Θα το έφαγε κανας λαγός :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Grass pop up έχει σε όλους ;

Σε εμενα εχει οταν τρεχω πολυ γρηγορα.

 

Στα αλλα μπηκα ελαχιστα χτες γιατι ειχα θεμα με τη συνδεση με πεταγε και σημερα που μπηκα social club μου εστειλαν ενα μηνυμα απο rockstar οτι το account μπορει να εχει γινει compromised να αλλαξω password κτλπ. Ολα οκ φαινονται τωρα αλλα πρεπει να μπω για να το τσεκαρω σιγουρα. Εχω ακουσει και αλλες περιπτωσεις να χανουν το account τους παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμενα εχει οταν τρεχω πολυ γρηγορα.

 

Στα αλλα μπηκα ελαχιστα χτες γιατι ειχα θεμα με τη συνδεση με πεταγε και σημερα που μπηκα social club μου εστειλαν ενα μηνυμα απο rockstar οτι το account μπορει να εχει γινει compromised να αλλαξω password κτλπ. Ολα οκ φαινονται τωρα αλλα πρεπει να μπω για να το τσεκαρω σιγουρα. Εχω ακουσει και αλλες περιπτωσεις να χανουν το account τους παντως.

Στην περιοχή την ερημική και σιγά όταν πάω το χαμηλό γρασίδι και τούς μικρούς θάμνους μου τους βγάζει απότομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[email protected] vs 4690k stock. Στην ουσια δε πειραξα τιποτα, αλλαξα επεξεργαστη και ετρεξα το παιχνιδι οπως ακριβως ηταν.

 

Pentium - GTA5
Frames: 5835 - Time: 135718ms - Avg: 42.994 - Min: 15 - Max: 78
 
Intel i5 - GTA5
Frames: 10243 - Time: 164313ms - Avg: 62.338 - Min: 51 - Max: 96
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη αλλαγή που παρατήρησα: μετά το alt-tab γίνεται reset το resolution σε native των windows οπότε εγώ που έχω custom resolution (με διαφορετικό refresh rate) πρέπει να πηγαίνω στα settings και να βάζω fullscreen κάθε φορά. Αυτό λύνεται με borderless window αλλά δεν ξέρω για το performance.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...