Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνα με τις επιδοσεις του συστηματος που εχω σε 1440,εχω καταλαβει οτι για να παιξει το παιχνιδι με ολα max και msaa 8x μια 980 overclocked ειναι οτι πρεπει για την αναλυση αυτη.

 

 

H 980 gtx το παίζει και με Χ16 MSAA και 60 fps καρφωτό!!!! 

 

Σοβαρευτείτε μάγκες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έχω στατερινκ με το νεο patch...και αρκετό θα έλεγα,ενω πριν καμια σχέση!!

Επίσης χάθηκαν όπλα που είχα!!!!

Και όταν πούλησα μια βεσπα για 28k μου έδωσε 15k.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά μετά από αυτό το patch εγώ έχω θέμα με το online πολύ μεγάλα load times την ώρα που πας να κάνεις join σε μια αποστολή η όταν βγαίνεις και σε πάει σε άλλη περιοχή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα 350ΜΒ update εχει γινει 100 φορες... ολο connnection lost και μετα το ξεκιναει απο την αρχη... τα νευρα μουυυυυυυυυ

 

xtrm θα σου κανει μεγαλο κοπο να πεις αλλη μια φορα πως κανουμε join στο crew σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση,οτι μετα το patch δεν πηγαν 90%αρια usage οι πυρηνες του cpu,αλλα γυρω στο 75%..its something...

Το έχω παρατηρήσει και έγινε χειρότερη η εμπειρία του παιχνιδιού , πριν έτρεχε πιο ομαλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κρασάρει συνέχεια στην αποστολή που μεταμφιέζονται σε μπάτσοι για να κλέψουν δύο αυτοκίνητα, συνέχεια στο ίδιο σημείο κατά την διάρκεια της καταδίωξης. Τρεις φορές το έχω παίξει και πριν και μετά το patch τα ίδια. Συμβαίνει σε κάποιο άλλο ή μόνο σε μένα. Γνωρίζει κανείς που οφείλεται το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεεππ καλως ηρθατε στο club των crashing all time τωρα enjoy and stay αμα παρετε καμια απαντήσει απο το support καλα κρασια οι αχρηστοι μετα απο 5 μερες και θα σου στειλουνε ενα αυτοματο μυνημα η εταιρια!

την θεωρούσα σοβαρή τωρα δεν θα απαντησω πως ειναι γιατι θα φαμε κανενα ban τσαμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...