Προς το περιεχόμενο

Βιοσυντονισμός και τρίχες κατσαρές


funbreaker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 307
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυριο παραγγελνω  τις συσκευες και θα μαθουμε αν πραγματικα θεραπευουν τις ασθενειες  φυσικα οχι απο την μια μερα στην αλλη δεν  κανουν θαυμα θεραπεια κανουν.Θα  συμφωνήσω μαζι σου funbreaker o ασθενής δεν είναι ο καταλληλότερος για να ερμηνεύσει αλλα ο θεραπων ιατρος αλλα αν δω αποτελεσματα και θεραπευτω  θα ειναι λογικο οτι δουλευει  δεν θα το κρινω εγω αλλα ο θεραπων ιατρος και η ιδια η λογικη.

αν το πιστεύεις αυτό τότε έχω να σου πουλήσω νερό ιδικά επεξεργασμένο το οποίο βοηθάει το ανοσοποιητικό σύστημα να καταπολεμήσει όλες τις ασθένειες. Να φανταστείς μόνο με 2 σφηνάκια την ημέρα (πρωι, βράδυ) βοηθάει την καταπολέμηση του κρυώματος μόνο σε 3 εβδομάδες. Δοκιμασμένα τώρα όχι αστεία. Και είναι και φτηνό το λίτρο κοστίζει γύρο στα 5€ και αν το αποθηκεύσεις σωστά μπορείς να περάσεις και 2 χρόνια με ένα λίτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι συσκευες κοστιζουν 900ευρο και 50 ευρώ το προγραματισμα μου ειπε οτι εχει και αλλες περιπτωσεις σαν το δικη  μου περιπτωση  αλλα οχι στην ελλαδα στο εξωτερικο που θεραπευτικαν κατα 87 τις εκατο με αυτη τη μεθοδο οτι και σκεψεις να κανει ο καθενας δεν βγαινει ακρη στην πραξη θα φανει.Μου βρηκε και αλλα μικροπραγματα οπως π χ οτι  ειμαι λιγο νευρικος και τετοια και τα πετυχε ολα φυσικα χωρις να του εχω πει τιποτα πιο πριν τι να πω δεν ξερω εγω παντως εχω μεγαλυτερη αγωνια απο ολους γιατι αν δουλεψει θα θεραπευτω.


Φιλε tazz εσυ το πας στη κοροιδια και δεν πρεπει ποτε και κανενας να μην βρεθει στην περιπτωση μου το αν πιστευεις οτι δεν θα κανει τιποτα ειναι δικαιο μα   σου αλλα πιστεψε με δεν ειμαι τοσο χαζος ν α μου πουλησεις νερο που κανει θαματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα μου ειναι νευρολογικο  και εγω πρωτα στους κανονικους γιατρους πηγα και αφου δεν βρηκα ληση πηγα στις εναλλακτικες.Το μηχανημα βρηκε ενα ιο που εχει κατσει πανω στο νωτιαιο μυελο και τρωει σιγα σιγα το νευρο και εχουν ατροφισει τα ποδια  και φοραω ναρθηκες για  να  περπατησω κανονικα  αν το αφησω κι αλλο μπορει να μεινω και σε καροτσακι γαιυτο τα δοκιμαζω ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα μου ειναι νευρολογικο  και εγω πρωτα στους κανονικους γιατρους πηγα και αφου δεν βρηκα ληση πηγα στις εναλλακτικες.Το μηχανημα βρηκε ενα ιο που εχει κατσει πανω στο νωτιαιο μυελο και τρωει σιγα σιγα το νευρο και εχουν ατροφισει τα ποδια  και φοραω ναρθηκες για  να  περπατησω κανονικα  αν το αφησω κι αλλο μπορει να μεινω και σε καροτσακι γαιυτο τα δοκιμαζω ολα

 

Το alien σου επιτέθηκε;

Επίσης, i smell bull....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα μου ειναι νευρολογικο  και εγω πρωτα στους κανονικους γιατρους πηγα και αφου δεν βρηκα ληση πηγα στις εναλλακτικες.Το μηχανημα βρηκε ενα ιο που εχει κατσει πανω στο νωτιαιο μυελο και τρωει σιγα σιγα το νευρο και εχουν ατροφισει τα ποδια  και φοραω ναρθηκες για  να  περπατησω κανονικα  αν το αφησω κι αλλο μπορει να μεινω και σε καροτσακι γαιυτο τα δοκιμαζω ολα

 

Τι ιό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε silvarge μου προτεινεις εσυ που εισαι εξυπνοτερος απο ολους μας ενα γιατρο να παω γιατι εμεις ειμαστε χαζοι και μας επιτίθενται εξωγήινοι

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Motor_neuron_disease

Βγάλε μια μαγνητική και έλα να με δεις σε 1 εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α σε φιλε αργησες πολυ εχω κανει μαγνητικη γονατου μεσης εγκεφαλου  αν εονεις οτι ειναι απο μεση το εχω ψαξει δεν ειναι εχω παει και σε φιλο μου ορθοπεδικο ο ιος που διμιουργηθηκε ειναι μαλλον επειδη μικρος αρρωσταινα πολυ ευκολα και επερνα πολλα φαρμακα δημιουργηθηκε αυτος ο ιος και εκατσε στον νοτιαο μυελο και  παταει τα νευρα τον ποδιον γι αυτο υπαρχει το προβλημα εχω παει στους καλυτερους νευρολογους της αθηνας και εχω κανει απειρα ηλεκτρομυογραφηματα  που ενοητε δειχνουν προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α σε φιλε αργησες πολυ εχω κανει μαγνητικη γονατου μεσης εγκεφαλου  αν εονεις οτι ειναι απο μεση το εχω ψαξει δεν ειναι εχω παει και σε φιλο μου ορθοπεδικο ο ιος που διμιουργηθηκε ειναι μαλλον επειδη μικρος αρρωσταινα πολυ ευκολα και επερνα πολλα φαρμακα δημιουργηθηκε αυτος ο ιος και εκατσε στον νοτιαο μυελο και  παταει τα νευρα τον ποδιον γι αυτο υπαρχει το προβλημα εχω παει στους καλυτερους νευρολογους της αθηνας και εχω κανει απειρα ηλεκτρομυογραφηματα  που ενοητε δειχνουν προβλημα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α σε φιλε αργησες πολυ εχω κανει μαγνητικη γονατου μεσης εγκεφαλου  αν εονεις οτι ειναι απο μεση το εχω ψαξει δεν ειναι εχω παει και σε φιλο μου ορθοπεδικο ο ιος που διμιουργηθηκε ειναι μαλλον επειδη μικρος αρρωσταινα πολυ ευκολα και επερνα πολλα φαρμακα δημιουργηθηκε αυτος ο ιος και εκατσε στον νοτιαο μυελο και  παταει τα νευρα τον ποδιον γι αυτο υπαρχει το προβλημα εχω παει στους καλυτερους νευρολογους της αθηνας και εχω κανει απειρα ηλεκτρομυογραφηματα  που ενοητε δειχνουν προβλημα

 

Δύσκολα πράματα.

Και ο ιός αυτός πώς λέγεται? Το ότι τον έχεις έχει προσδιοριστεί με κάποιο τρόπο ή απλά το υποθέτεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...