Προς το περιεχόμενο

Προϊόντα σε καταστήματα Jumbo


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια, ψαχνω αν εχει, που πρεπει να εχει, συσκευη απορροφησης αερα απο ειδικες σακουλες.

Ξερετε, αυτο το συστημα που αφαιρει τον αερα και καποια πραγματα, κυριως ρουχα ή οτι αλλο μπορει να συμπιεστει, πιανουν λιγοτερο χωρο.

Δεν μπορω να το βρω στο e-jumbo.

Μπορει καποιος να μου πει αν οντως εχει, πως να το αναζητησω; Και να δουμε και σε τι τιμη το εχει το μηχανακι και τις ειδικες σακουλες.

Με ηλεκτρική σκούπα δεν το κάνεις αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο σακουλες θες, τον αερα τον βγαζεις με μια απλη σκουπα

 

Καλη ιδεα! Πως αναζητω τις συγκεκριμενες σακουλες;

Να δω τιμες/μεγεθη/τεμαχια;

Με ηλεκτρική σκούπα δεν το κάνεις αυτό;

 

Δεν το εχω ξανακανει, δεν το ηξερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλη ιδεα! Πως αναζητω τις συγκεκριμενες σακουλες;

Να δω τιμες/μεγεθη/τεμαχια;

 

Δεν το εχω ξανακανει, δεν το ηξερα.

https://www.google.gr/search?q=%CF%83%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B5%CF%82+%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B5%CF%85%CF%83%CE%B7%CF%82&oq=%CF%83%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B5%CF%82+%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%B8&aqs=chrome.0.0j69i57j0l4.5366j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη ιδεα! Πως αναζητω τις συγκεκριμενες σακουλες;

Να δω τιμες/μεγεθη/τεμαχια;

 

Δεν το εχω ξανακανει, δεν το ηξερα.

https://www.e-jumbo.gr/apothikefsi-organosi/apothikefsi/apothikefsi-rouchon/me-symbiesi/

 

Δες εδώ. Έχουν κι άλλα μαγαζιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σωληνες των ηλεκτρικων σκουπων, εχουν ολες ιδια διαμετρο, η οποια ταιριαζει απολυτα με την βαλβιδα απο αυτες τις σακουλες;

Ρωτω γιατι αν δεν κανει καλη εφαρμογη, προφανως δεν θα απορροφα τον αερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα την εντυπωση οτι στα ειδη αυτοκινητου του jumbo εχει και πυροσβεστηρα.

Εκτος κι αν εχει στα καταστηματα, αλλα οχι στο e-jumbo.

https://www.e-jumbo.gr/aftokinito/axesouar-aftokinitou/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σωληνες των ηλεκτρικων σκουπων, εχουν ολες ιδια διαμετρο, η οποια ταιριαζει απολυτα με την βαλβιδα απο αυτες τις σακουλες;

Ρωτω γιατι αν δεν κανει καλη εφαρμογη, προφανως δεν θα απορροφα τον αερα.

Δεν ξερω αν θα πετυχεις την τελεια εφαρμογη. Εμενα παντως κι ας μην κανει σουπερ εφαρμογή η σκουπα μου, μια χαρα τον αφαιρει τον αερα απο τις συγκεκριμενες σακουλες. Αρκεί μετα βεβαια να κλεισεις γρηγορα την βαλβιδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα το διάβασα το μήνυμα σου. Και από ποιο JUMBO το ψώνισες, γιατί μάλλον το συγκεκριμένο κατάστημα θα φταίει.

 

Πραγματικά μένω άφωνος με το μίσος που δέχονται τα JUMBO. Είναι μακράν η αλυσίδα που τρώει το μεγαλύτερο κράξιμο από πελάτες.

 

Φυσικά ο Βακάκης σκοτίστικε για το κράξιμο... έχει πολλούς υποστηρικτές των καταστημάτων του.

 

Και ναι, τα γυαλιά μου άρχισαν να φθείρονται....αλλά έχουν περάσει 3-4 μήνες. Όχι και άσκημα για 1.5 € γυαλί, έτσι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα την εντυπωση οτι στα ειδη αυτοκινητου του jumbo εχει και πυροσβεστηρα.

Εκτος κι αν εχει στα καταστηματα, αλλα οχι στο e-jumbo.

https://www.e-jumbo.gr/aftokinito/axesouar-aftokinitou/

πρεπει να ειδα εκεινο τομικρο των 750 γραμμαριων.πυροσβεστηρας παντως,δεν ειναι........επιδης την πατησα,παρε εναν τρικιλο τουλαχιστο,και ελεγχε τον καθε χρονο να εισαι σιγουρος.για 20 ευρω μπορει να χασεις ολοκληρο αμαξι.και στο σπιτι πρεπει να εχει εναν......
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα την εντυπωση οτι στα ειδη αυτοκινητου του jumbo εχει και πυροσβεστηρα.

Εκτος κι αν εχει στα καταστηματα, αλλα οχι στο e-jumbo.

https://www.e-jumbo.gr/aftokinito/axesouar-aftokinitou/

Ρώτησες τους αν κάνει για toyota aygo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πραγματικά μένω άφωνος με το μίσος που δέχονται τα JUMBO. Είναι μακράν η αλυσίδα που τρώει το μεγαλύτερο κράξιμο από πελάτες.

 

Φυσικά ο Βακάκης σκοτίστικε για το κράξιμο... έχει πολλούς υποστηρικτές των καταστημάτων του.

 

Και ναι, τα γυαλιά μου άρχισαν να φθείρονται....αλλά έχουν περάσει 3-4 μήνες. Όχι και άσκημα για 1.5 € γυαλί, έτσι;

 

γεια σου, ειμαστε οι βλαβερες ηλιακες ακτινες και νιωθουμε την αναγκη να σε ευχαριστησουμε για την ανιδιοτελη φιλοξενια

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα το διάβασα το μήνυμα σου. Και από ποιο JUMBO το ψώνισες, γιατί μάλλον το συγκεκριμένο κατάστημα θα φταίει.

 

Πραγματικά μένω άφωνος με το μίσος που δέχονται τα JUMBO. Είναι μακράν η αλυσίδα που τρώει το μεγαλύτερο κράξιμο από πελάτες.

 

Φυσικά ο Βακάκης σκοτίστικε για το κράξιμο... έχει πολλούς υποστηρικτές των καταστημάτων του.

 

Και ναι, τα γυαλιά μου άρχισαν να φθείρονται....αλλά έχουν περάσει 3-4 μήνες. Όχι και άσκημα για 1.5 € γυαλί, έτσι;

Τα ματια σου ποσο καιρό αντεξαν???

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...