Προς το περιεχόμενο

Προϊόντα σε καταστήματα Jumbo


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 315
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα και χρόνια πολλά, εχτές πήγα στο jubmo της θεσσαλονικης στα σφαγεία, λοιπόν πήρα κάτι λαμπάκια αυτά τα κλωνιά που είναι ένα κλαδάκι ήταν σπασμένο δεν το πρόσεξα το πήγα πίσω στην υποδοχή μας δίνει το χαρτί της αλαγης πάω κάτω ξανά παίρνω άλλο εκεί είδα 2 διαφορετικά ταμπελακια το ένα έλεγε 4,99 και το άλλο 5,99  λέω ποια είναι η σωστή η τιμή; και τα 2 έλεγαν ακριβώς τα ίδια πράγματα, πάω στην υποδοχή λέω αυτό κι αυτό μου λέει αυτή όσα είναι μόνο φούξια χρώμα έχουνε 5,99 και την λέω αυτήν εγώ πήρα τα κόκκινα και μου τα άφησαν 5,99 και λέει ναι πάνε βάση χρώματος και τέτοια και επέμενε ότι αυτή είναι η τιμή, μετά από τόση ταλαιπωρία με είπε να ξανά πάμε μαζί κάτω και λέω άντε για 1Ε άλλα μου την έδωσε άσχημα, να έλεγε ναι κύριε έγινε λάθος πάρτε το 1Ε ή ας μην το έδινε μόνο να το παραδεχόταν τι να πω. Επίσης πήρα και ένα πιγκαλ την βούρτσα για την τουαλέτα και ήταν τρύπιο τώρα πρέπει να το πάω κι αυτό πίσω, πήρα και μια ποτηστιρα για την γιαγιά έχει βουλωμένες τρύπες δεν τρέχει το νερό κι αυτό πίσω. Τώρα θέλω να ρωτήσω λογικά επειδή είναι ελατωματικα τα πηγαίνω Σάββατο όπως λεει η απόδειξη το θέμα είναι μπορώ να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω; είναι κάπου στα 6,50Ε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 28/12/2017 στις 2:14 ΜΜ, panos0100 είπε

Καλησπέρα και χρόνια πολλά, εχτές πήγα στο jubmo της θεσσαλονικης στα σφαγεία, λοιπόν πήρα κάτι λαμπάκια αυτά τα κλωνιά που είναι ένα κλαδάκι ήταν σπασμένο δεν το πρόσεξα το πήγα πίσω στην υποδοχή μας δίνει το χαρτί της αλαγης πάω κάτω ξανά παίρνω άλλο εκεί είδα 2 διαφορετικά ταμπελακια το ένα έλεγε 4,99 και το άλλο 5,99  λέω ποια είναι η σωστή η τιμή; και τα 2 έλεγαν ακριβώς τα ίδια πράγματα, πάω στην υποδοχή λέω αυτό κι αυτό μου λέει αυτή όσα είναι μόνο φούξια χρώμα έχουνε 5,99 και την λέω αυτήν εγώ πήρα τα κόκκινα και μου τα άφησαν 5,99 και λέει ναι πάνε βάση χρώματος και τέτοια και επέμενε ότι αυτή είναι η τιμή, μετά από τόση ταλαιπωρία με είπε να ξανά πάμε μαζί κάτω και λέω άντε για 1Ε άλλα μου την έδωσε άσχημα, να έλεγε ναι κύριε έγινε λάθος πάρτε το 1Ε ή ας μην το έδινε μόνο να το παραδεχόταν τι να πω. Επίσης πήρα και ένα πιγκαλ την βούρτσα για την τουαλέτα και ήταν τρύπιο τώρα πρέπει να το πάω κι αυτό πίσω, πήρα και μια ποτηστιρα για την γιαγιά έχει βουλωμένες τρύπες δεν τρέχει το νερό κι αυτό πίσω. Τώρα θέλω να ρωτήσω λογικά επειδή είναι ελατωματικα τα πηγαίνω Σάββατο όπως λεει η απόδειξη το θέμα είναι μπορώ να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω; είναι κάπου στα 6,50Ε 

Ποιος σε καταραστηκε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τα πήγαμε πίσω το πιγκαλ το πήραν την ποτηστιρα έβαλε νερό εκεί αυτός και βγήκε από το παράθυρο να δει ότι όντως δεν τρέχει, ευτυχώς μας έδωσαν πιστωτικό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια αγορασα το φιδι/λάστιχο 15m στα 7-8€ οσο εχει. https://www.skroutz.gr/s/13917336/OEM-Λάστιχο-Σπιράλ-Σετ-10m.html

Δεν καταφερα να το βαλω στην βρυση κηπου. Εχω την κλασικη

https://goo.gl/images/Q2ixD2 βρυση, ξερεις κανεις πως το βαζω ή να παει πακετάκι πισω;

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρέπει να ξεβιδώσεις το ρουξούνι από τη βρύση και να βιδώσεις τον πλαστικό αντάπτορα του λάστιχου.

Υπάρχει η πιθανότητα να είναι λίγο μεγαλύτερη η διάμετρος του σπειρώματος στη βρύση από τον πλαστικό αντάπτορα, οπότε θα χρειαστείς τον κατάλληλο.

Επεξ/σία από makfil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎20‎/‎3‎/‎2018 στις 12:27 ΜΜ, mindreader είπε

Χρησιμοποιω το υποστηριγμα μεσης που φερνει το jumbo εδω και ενα μηνα περιπου, και πραγματικα το βρισκω πολυ καλο! Ευχαριστη εκπληξη θα ελεγα!

Ποιο λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο αντάπτορας μπαίνει κάπως έτσι:

25791016-60f5-4-normal.jpg?lm=5C9C8E568B

4df1ed81.jpg

Και στο "ψεκαστήρι" με τον ίδιο τρόπο κουμπώνει.

Επεξ/σία από Joshua21
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενα xtra ανταπτορακι αυτο που το βαζω;https://www.skroutz.gr/s/13917532/OEM-Λάστιχο-Σπιράλ-Σετ-7-5m.html

Αυτο το μικρο στρογγυλο, οχι το παλουκακι αυτο δεν το εχω.

να αυτο το γκρι https://www.kentrovidas.gr/m/showprod.php?id=8196 που παει;

2) απο την αλλη πως βιδωνεται το ψεκαστηρι πανω στο λαστιχο;

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Ενα xtra ανταπτορακι αυτο που το βαζω;https://www.skroutz.gr/s/13917532/OEM-Λάστιχο-Σπιράλ-Σετ-7-5m.html

Αυτο το μικρο στρογγυλο, οχι το παλουκακι αυτο δεν το εχω.

να αυτο το γκρι https://www.kentrovidas.gr/m/showprod.php?id=8196 που παει;

2) απο την αλλη πως βιδωνεται το ψεκαστηρι πανω στο λαστιχο;

Το 1ο σπιράλ που ανέβασες έχει αντάπτορα για να βιδώσει πάνω στη βρύση και πιστόλι-ψεκαστήρα στην άλλη άκρη, ενώ το 2ο αντί για πιστόλι έχει ψεκαστήρα που ρυθμίζει περιστρεφόμενος τον τρόπο ψεκάσματος.

Το "μικρό" είναι ο πλαστικός αντάπτορας που θα βιδώσει στη βρύση και πάνω του κουμπώνει το σπιράλ. Στην άλλη άκρη κουμπώνει ο ψεκαστήρας.

Στο νέο σπιράλ που ανέβασες (από το Κέντρο Βίδας) υπάρχει πάλι το σπιράλ, ο πλαστικός αντάπτορας που κουμπώνει στη μια άκρη του σπιράλ και βιδώνει στη βρύση και το πιστόλι-ψεκαστήρας που κουμπώνει στην άλλη άκρη.

Με μια βόλτα σε ένα κατάστημα θα τα καταλάβεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, mindreader said:

Θα θελα να εχει το jumbo κλασικα μεγαλα χαρτοκουτα(χρωματος καφε), αλλα δεν εχει...

Εγώ πέρυσι είχα πάρει που μετακόμισα. Απλά δεν τα έχει μέσα στο κατάστημα , πρέπει να τα ζητήσεις από τη ταμία  .(Αυτή ενημερώνει κάποιον και της τα φέρνουν, τουλάχιστον έτσι γινόταν τότε) . Είχε διάφορα μεγέθη και ήταν κλασική κούτα απλά είχε το logo των Jumbo στο πλάι. Βέβαια θυμάμαι σαν τιμή δεν ήταν ιδιαίτερα vfm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...