Προς το περιεχόμενο

Εργασια στα Public


penikilini

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως περιμένει να την πάρουν τηλέφωνο απο την εταιρία να πάει να εισπράξει; Γιατί κι εγώ αν χρωστούσα και δεν με ενοχλούσε κανείς, δεν θα πλήρωνα... :P

 

Υ.Γ. Η απόλυση που αναφέρεται στο αρχικό post είναι παράνομη. Φαντάζομαι πως ο υπάλληλος δεν είχε ιδέα γι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 455
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σωστός, γιατί είναι γνωστό τοις πάσι εξάλλου πως προστατεύονταν τα δικαιώματα του εργαζομένου στην προ τσάμικου εποχή

Οχι οσο καλα προστατευονταν τα δικαιωματα του λαμογιου που κλεβει την εφορια και θελει τα παντα τζαμπα προφανως, για αυτο φτασαμε εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Της ταξης σκετο. Και μην φοβασαι, σε θυμαμαι

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη συζητατε εδω,υπαρχει θεμα .

Anorymous η συγγνωμη γραφεται με 2 γαμα!

 

σορρυ φιλε δεν το εχω με την ορθογραφια

Δυστυχώς δεν είναι κάτι καινούργιο. Έχω φίλη που δικαιώθηκε σε τέτοια διαμάχη με μεγάλη εταιρεία και για μεγάλο ποσό και απλά δεν πήρε τίποτα κι έχουν περάσει 2-3 χρόνια τώρα!

 

φιλος σε κατασκευαστικη νομιζω ακτορ δεν ειμαι σιγουρος παντως ειναι στις 3 τοπ πληρώθηκε αλλα εφαγε 8 χρονια με εφεσης και τα σχετικα 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως περιμένει να την πάρουν τηλέφωνο απο την εταιρία να πάει να εισπράξει; Γιατί κι εγώ αν χρωστούσα και δεν με ενοχλούσε κανείς, δεν θα πλήρωνα... :P

 

Υ.Γ. Η απόλυση που αναφέρεται στο αρχικό post είναι παράνομη. Φαντάζομαι πως ο υπάλληλος δεν είχε ιδέα γι αυτό...

Τι να πω, δεν θα ήξερε και ο δικηγόρος τι πρέπει να γίνει μετά τη δικαίωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ενημέρωσε μετά απο κάποιο διάστημα οτι δεν πληρώθηκε για να την συμβουλέψει; :-)

 

Παλιά(πολύ παλιά) ο αδελφός μου είχε ακριβώς ίδιο θέμα με την Mika που δούλευε τότε, μετά απο Α διάστημα που είχε δώσει περιθώριο δεν πληρώθηκε, ε πηγαίναμε κάθε μέρα και ζητούσαμε τα χρήματα, ΚΑΘΕ μέρα όμως. Του στύλ μας πληρώσανε στο τέλος γιατί βαρέθηκαν να μας βλέπουν! :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ενημέρωσε μετά απο κάποιο διάστημα οτι δεν πληρώθηκε για να την συμβουλέψει; :-)

 

Παλιά(πολύ παλιά) ο αδελφός μου είχε ακριβώς ίδιο θέμα με την Mika που δούλευε τότε, μετά απο Α διάστημα που είχε δώσει περιθώριο δεν πληρώθηκε, ε πηγαίναμε κάθε μέρα και ζητούσαμε τα χρήματα, ΚΑΘΕ μέρα όμως. Του στύλ μας πληρώσανε στο τέλος γιατί βαρέθηκαν να μας βλέπουν! :lol:

 

μα και εσεις τροπους δεν εχετε τι πηγαινατε και ενοχλουσατε τους ανθρωπους καθε μερα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρισκεις ακρη αν ο αλλος ειναι δυνατος .

Θα το τραβηξει πολυ

 

βρίσκεις αλλα εχει πολυ τρεξιμο και ταλαιπορια για αυτο ελαχιστοι το τραβανε μεχρι εκει, εκτος απο τα λεφτα για τους δικηγορους θελει να εχεις και την στήριξη συναδερφων και συνδικατων  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολεμας αλλα πληρωνεις και εξοδα .Σε αλλους ομως περισευουν λεφτα.

Δεν είναι θέμα τα έξοδα, τα σωματεία παρέχουν στα μέλη τους νομική κάλυψη και εκπροσώπηση όταν απαιτείται απο τις περιστάσεις...

 

Θέμα είναι οτι δεν αφήνει ο κόσμος τον εαυτό του να ενημερωθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρίσκεις αλλα εχει πολυ τρεξιμο και ταλαιπορια για αυτο ελαχιστοι το τραβανε μεχρι εκει(...)

Ισχύει ναι, αλλά γιατί να τα χαρίσει κάποιος; Μόνο κερδισμένος θα βγεί(αν μπορούμε να πούμε κέρδος τα δεδουλευμένα, δικαίωμά του είναι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...