Προς το περιεχόμενο

Ψηφιακή Αλληλεγγύη - Παγίδες, Απάτες


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Το στικάκι των 5GB είναι δωρεάν σε όλη την διάρκεια του συμβολαίου ή όχι; Ξέρει κανείς με βεβαιότητα; Επίσης τι διάρκεια έχει αυτό το συμβόλαιο;

Thanks!!

Είναι δωρεάν μέχρι 31/10/2015 - αυτό είναι σίγουρο.

Απο κει και μετά μάλλον... (θα δείξει) μπορείς να το σταματήσεις ή να το συνεχίσεις με 12 ευρώ το μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 640
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι δωρεάν μέχρι 31/10/2015 - αυτό είναι σίγουρο.

Απο κει και μετά μάλλον... (θα δείξει) μπορείς να το σταματήσεις ή να το συνεχίσεις με 12 ευρώ το μήνα.

Δηλαδή το συμβόλαιο που θα κανω θα με δεσμεύσει να παραμείνω στην υπηρεσία έως της 31/10/2015(που είναι δωρεάν), σωστά; Μετά απο αυτήν την ημερομηνία μπορώ να διακόψω χωρίς καμιά υποχρέωση, έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπον. Οσοι ειστε απο Λαρισα κ περιχωρα πατε στο site του public και παραγγειλτε το toshiba των 299 ευρω κανονικα.

 

Μετα με την ταυτοτητα/εκκαθαριστικο/,το χαρτι της αλλυλεγγυης/λογαριασμο ΔΕΚΟ, το τονιζω, ΔΕΚΟ πατε στο καταστημα και κεραστε εγκεφαλικα τον υπευθυνο που εδω και 4 βδομαδες με παει απο δευτερα σε δευτερα. (Οχι ενας προσωπικα).

 

Παω κ λεω "ηρθα για αλληλεγγυη" κ με λεει απο τεταρτη. Τον λλλεω εχω παραγγειλει. Με κοιταει καλα, σε ποιο ονομα, του λεω, το βρισκει, θα παω το μεσημερι νατο παρω.GG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπον. Οσοι ειστε απο Λαρισα κ περιχωρα πατε στο site του public και παραγγειλτε το toshiba των 299 ευρω κανονικα.

 

Μετα με την ταυτοτητα/εκκαθαριστικο/,το χαρτι της αλλυλεγγυης/λογαριασμο ΔΕΚΟ, το τονιζω, ΔΕΚΟ πατε στο καταστημα και κεραστε εγκεφαλικα τον υπευθυνο που εδω και 4 βδομαδες με παει απο δευτερα σε δευτερα. (Οχι ενας προσωπικα).

 

Παω κ λεω "ηρθα για αλληλεγγυη" κ με λεει απο τεταρτη. Τον λλλεω εχω παραγγειλει. Με κοιταει καλα, σε ποιο ονομα, του λεω, το βρισκει, θα παω το μεσημερι νατο παρω.GG

Εγω μένω Ρέθυμνο.αμα παραγγειλω αυτό το λαπτοπ το toshiba που πηρες και συ με παραλαβή απο το κατάστημα public χανίων(που είναι στην Ψ.Α.) και μόλις φτάσει χανιά και πάω με το αμάξι να το παρω με το κολπο που έκανες και συ θα μου το δώσουν και μενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα, ναι. Απλα πηγαινε σε μη ωρες αιχμης. Θα σου στειλουν email οτι ειναι διαθεσιμο και ειναι στο καταστημα και μετα μα πας :Ρ

 

 

Kudos στο παλικαρι που το ανεφερε στην προηγουμενη σελιδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν έχει ξαναγίνει. Κατέβασαν τα πάντα από το σάιτ τους, δεν μπορείς να παραγγείλεις τίποτα. Lol.

 

Ούτε προϊόντα εκτός προσφορών. Προφανώς κάποιος τους ειδοποίησε. Απίστευτα σκηνικά, άκρως ελληνικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω και εγω κατι...ειναι απαραιτητη η συνδεση internet???? κ επισης, στα σαιτ των καταστηματων που συμμετεχουν στην περιοχη μου, ολα φαινονται μη διαθεσιμα...υπαρχει περιπτωση να εχει ξεμεινει καποιο στο τοπικο καταστημα κ να μη φαινεται στο σαιτ?

η συνδεση ειναι απαραιτητη ιντερνετ, ναι υπαρχει περιπτωη να εχουν ξεμεινει ,ειδικα στα λαπτοπ που δωρεαν δεν εμεινε τιποτα

Γεια σας παιδια,θα παρω ταμπλετ με το κουπονι της ψηφιακης αλληλεγγυης οποτε οι επιλογες ειναι συγκεκριμενες(και αν υπαρχουν)

huawei mediapad t1, lenovo a5500( a8 50), asus fonepad 8 fe380cxg, samsung t311 3g brown, lg g pad 8. Αν καποιος μπορει να μου πει την γνωμη του.εγω ειμαι προς σαμσουνγκ λογω 1,5 γιγκα ραμ και αν δε τοτε huawei λογω αλουμινιου. Επισης τι παιζει με το ιντερνετ? να βρω μια εταιρια που να διακοψω τον νοεμβρη χωρις να πληρωσω.. ευχαριστω.. 

και γω samsung διαλεξα απο καταστημα ΟΤΕ για τον ιδιο λογο και μου ειπαν οτι τον οκτωβρη κοβεται χωρις επιβαρυνση (12μηνο παντα)  αρκει να τους ειδοποιησω ενα μηνα πριν...οτι μου ειπαν σου μεταφερω ... ρωτα τους και εσυ οταν πας

Λοιπόν, σε ολόκληρη την Ήπειρο αυτή τη στιγμή, δεν έχει κανένας τίποτα διαθέσιμο, πέρα της μπαχατέλας της Samsung.

 

Από αναμονή σε αναμονή και από μήνα σε μήνα. Το απόλυτο φιάσκο. Έκανα την βλακεία να μην παραγγείλω 2ο Asus Fonepad και παρήγγειλα το Hp Stream. Ας πρόσεχα. Όσοι παρήγγειλαν νωρίς, παρέλαβαν, οι άλλοι..καληνύχτα μας..!

και γω παρηγγειλα το hp stream (λογω windows) αλλα τιποτα ,στην αναμονη απο 13 Φεβρουαριου και η μονη απαντηση του καταστηματος ειναι ""το περιμενουμε και μεις πο μερα σε μερα ,τιποτα αλλο"".Απο τον  Αρη να το ειχα παραγγειλει θα εφτανε πιο γρηγορα...εσενα τι σου ειπαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια γίνεται οντως αυτο με το public το εχει κανει καποιος στα Ιωάννινα? να παραγγείλω on line κ να παω να το παρω????θα το δωσουνε ή θα φαω κράξιμο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν έχει ξαναγίνει. Κατέβασαν τα πάντα από το σάιτ τους, δεν μπορείς να παραγγείλεις τίποτα. Lol.

 

Ούτε προϊόντα εκτός προσφορών. Προφανώς κάποιος τους ειδοποίησε. Απίστευτα σκηνικά, άκρως ελληνικά.

Για ποιο site λες φίλε;Για το public;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως που πρόλαβα και παράγγειλα προχθες τότε


Edit: αφού μπήκα τώρα στο site του Public και μπορώ κανονικά να δω τα λαπτοπ και να παραγγειλω ακόμα και τώρα.Τι σου βγάζει εσένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ταυτοτητα εχω 2επιθετα(ΜΑΥΡΗ η ωρα..)

Στο εκκαθαριστικο 2επιθετα.

 

 

Στο ΓΑΜΗΜΕΝΟ το χαρτι της αλληλεγγυης το ενα. Τωρα πρεπει να παω στην εφορια για "δηλωση αλλαγης στοιχειων" και στα κεπ/δημο για ταυτοπροσωπεια.

 

Α γαμησου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...