Προς το περιεχόμενο

Τυχερά παιχνίδια - Είναι μουφα η όχι?


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον ειρωνικό ήταν το μήνυμα (το χέρι μου στη φωτιά δεν το βάζω), αλλά δυστυχώς κάτι τέτοια μηνύματα τα παίρνουν άλλοι στα σοβαρά και διαιωνίζονται οι αερολογίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αλγοριθμος υπαρχει 100% μου το εχει πει ατομο που βγαζει 100ε τη μερα και ζει απο το κινο, παλιος τζογαδορος αυτος παλιοτερα κερδιζε καθε μερα 100ε παρνηθα στη ρουλετα με διπλασιασμους. Δεν το λεει το μυστικο του βεβαια ουτε παει για παραπανω λεφτα για να μη μαθευτει και το φτιαξει ο ΟΠΑΠ.

 

Το τζοκερ επισης ειναι φουλ στημενο παντα υπολογιζει οποτε θελει να κανει τζακ ποτ, δεν ειναι τυχαιο οτι παντα γινεται στις γιορτες. Απο αλογοριθμους και μαθηματικα δεν σκαμπαζω τιποτα αλλα ξερω ποτε με κλεβουν και ποτε οχι, θα επρεπε να ειχα πιασει τουλαχιστον 2-3 φορες το τζοκερ και να ειμαι κερδισμενος στο κινο τοσο που παιζω.

 

Αφηστε τις εξυπναδες λοιπον ολοι εσεις.

Αυτόν τον ξέρεις καλά; Τον εμπιστεύεσαι; Έχεις κάτσει μερικές μέρες στο πρακτορείο μαζί του να δεις πόσα παίζει και πόσα βγάζει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

damn ειμαι πολυ καλος σε αυτα.. :P

 

Μέχρι το "έπρεπε να έχω κερδίσει 2 φορές το τζόκερ" καλά το πήγαινες.Εκεί το έσκισες και καρφώθηκες.

Τα προηγούμενα με διπλασιασμούς και αλγόριθμους κτλ είναι τα κλασικά που αν πας 3η-4η φορά σε ένα πρακτορείο και κάτσεις λίγο, θα στα ξεφουρνίσει κάποιος.

 

Το θέμα όπως είπα πριν: καλό το τρολάρισμα, αλλά αυτά διαβάζουν μερικοί και τα πιστεύουν και έτσι συντηρούνται αυτοί οι μύθοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αλογοριθμους και μαθηματικα δεν σκαμπαζω τιποτα 

 

Εδώ ήταν το too obvious για μένα.

 

Αποκλείεται να υπάρχει άνθρωπος που λέει τέτοια πράγματα στα σοβαρά και έχει πει στη ζωή του έστω και μια φορά τη λέξη "αλγόριθμος".  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"τυχερα παιχνιδια" ή αλλιως πως να πεταξεις τα λεφτα σου, στημενα ολα, ο μονος τροπος για να κερδισεις απ τα τυχερα παιχνιδια ειναι ενας:

 

οτι λεφτα θα επαιζες σε ενα παιχνιδια τα βαζεις σε ενα κουμπαρα, στο τελος του μηνα/ετους εξαργυρωνεις τα λεφτα, ειναι τα κερδη σου, γιατι απ τα τυχερα παιχνιδια ουτως ή αλλως θα τα εχανες ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"τυχερα παιχνιδια" ή αλλιως πως να πεταξεις τα λεφτα σου, στημενα ολα, ο μονος τροπος για να κερδισεις απ τα τυχερα παιχνιδια ειναι ενας:

 

οτι λεφτα θα επαιζες σε ενα παιχνιδια τα βαζεις σε ενα κουμπαρα, στο τελος του μηνα/ετους εξαργυρωνεις τα λεφτα, ειναι τα κερδη σου, γιατι απ τα τυχερα παιχνιδια ουτως ή αλλως θα τα εχανες ;)

O χθεσινός με τα 15 εκ μάλλον έχει άλλη γνώμη...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Κατι ειναι. Αλλα ποσα εχεις δωσει? πολυ λιγοτερα απο 200 ? Εγω παιζω με μετρο και ευτυχως εχω παρει περισσοτερα απο τον οπαπ παρα εχω χασει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ειναι. Αλλα ποσα εχεις δωσει? πολυ λιγοτερα απο 200 ? Εγω παιζω με μετρο και ευτυχως εχω παρει περισσοτερα απο τον οπαπ παρα εχω χασει...

εννοειται για να κερδισω τα 200 ευρω συνολο επαιξα 10 ευρω αν θυμαμαι...(τυχη του πρωταρη...)

τωρα αλλες 3 φορες που εχω παιξει αν εξαιρεσεις τα 200 ευρω...εχω δωσει συνολο 25 ευρω και εχω παρει 20...

καλα εννοειται μετρο....το καλοκαιρι επαιξα για 1η φορα...μετα επαιξα πριν τα χριστουγεννα και τωρα παραμονη πρωτοχρονιας ετσι μπας και....

επομενο παιχνιδι θα παει ισως μαρτιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ζευγάρι τυχερών του Powerball από το Tennessee

 

 

από τα σχόλια:

 

"LOL....they wont survive 6 months after this....."

 

"In Tennessee part of winning the lottery, you have to be seen and make yourself public. Most states actually don't allow you to remain anonymous and you have to make a public appearance....but this couple didn't have to do it on national news lol."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζευγάρι τυχερών του Powerball από το Tennessee

 

 

από τα σχόλια:

 

"LOL....they wont survive 6 months after this....."

 

"In Tennessee part of winning the lottery, you have to be seen and make yourself public. Most states actually don't allow you to remain anonymous and you have to make a public appearance....but this couple didn't have to do it on national news lol."

ρέ τά χαζά αμερικανάκια βγάζουν κ φωτογραφίες κ video ... εμείς στό ελλάντα (στήν χώρα τής απάτης κ τής @ουστιάς) βγάζουμε εναν τυχερό π.χ. από τά μέγαρα κ τελείωσε εκεί τό θέμα ... τί φωτογραφίες κ @αλακίες εμείς  ειμαστε πολύ μπροστά  ακου φωτο κ video  ??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...