Προς το περιεχόμενο

Τυχερά παιχνίδια - Είναι μουφα η όχι?


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
 

Σε όσους πιστεύουν ότι δεν υπάρχει αλγόριθμος μεγιστοποίησης κέρδους από μέρους του ΟΠΑΠ μια ερώτηση γιατί η κλήρωση του ΚΙΝΟ δεν γίνεται ακριβώς σε 5 λεπτά και κάποιες φορές καθυστερεί 5-25 δευτερόλεπτα;

 

Αν εννοείς τα αποτελέσματα στην οθόνη, δεν έχουν σχέση με την κλήρωση.

 

Η κλήρωση ολοκληρώνεται με το που κλείσουν τα τερματικά και τα πέρα δώθε της μπίλιας στην οθόνη είναι για ψυχολογικούς λόγους ("να τη", "έλα μωρή π__τ@ν_", "πω ρε, δίπλα έσκασε", "είναι η τέταρτη φορά που μου το κάνει σήμερα", κτλ), για να νομίζεις ότι "παραλίγο" και θα κέρδιζες.

Αν άναβαν τα νούμερα με τη μία, οι μισοί δε θα παιζαν.

Γι' αυτό το λόγο, αν πας να ελέγξεις το δελτίο σου στο μηχάνημα, σου λέει αμέσως αν έχεις κερδίσει η όχι, ενώ η κλήρωση στην οθόνη μπορεί να παίζει ακόμα

 

Αν έχουν καθυστερήσει τα actual αποτελέσματα δεν το γνωρίζω, μπορεί και να έχει γίνει για ένα κάρο τεχνικούς λόγους.

Επεξ/σία από saxos55
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην ουσία δεν υπάρχει καθυστέρηση. Καμία φορά μπορεί να αργήσει το γραφικό της κλήρωσης (ή μπάλα), αλλά η κλήρωση έχει ήδη γίνει. Δηλαδή σε αυτό που ρώτησες: 9:00 και ένα δευτερόλεπτο μπορείς να πας να ελέγξεις το δελτίο σου στο μηχάνημα (κι ας μην έχει ξεκινήσει / τελειώσει το γραφικό στην οθόνη)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βαρεθεί να βλέπω το συγκεκριμένο βίντεο

Και όχι το μωρό φυσικά και δεν είναι τεχνικό λάθος αλλά θαύμα της φύσης

 

*οκ θα μπορούσε να είχε λίγο πιο μικρή περιφέρεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ουσία δεν υπάρχει καθυστέρηση. Καμία φορά μπορεί να αργήσει το γραφικό της κλήρωσης (ή μπάλα), αλλά η κλήρωση έχει ήδη γίνει. Δηλαδή σε αυτό που ρώτησες: 9:00 και ένα δευτερόλεπτο μπορείς να πας να ελέγξεις το δελτίο σου στο μηχάνημα (κι ας μην έχει ξεκινήσει / τελειώσει το γραφικό στην οθόνη)

Θα πάω να βάλω πειραματικά ένα δελτίο στο μηχάνημα 9:00:00 να δω αν όντως θα μου βγάλει αν είναι κερδισμένο ή όχι ή αν βγάλει υπολείπονται κληρώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι και κανένα φοβερό μυστικό όπως αυτά των ιλουμινάτι.ισχύει αυτό που λέει ο σάξο

τα νμ έχουν βγει, η παρουσίαση γίνεται στην οθόνη για το show

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους πιστεύουν ότι δεν υπάρχει αλγόριθμος μεγιστοποίησης κέρδους από μέρους του ΟΠΑΠ μια ερώτηση γιατί η κλήρωση του ΚΙΝΟ δεν γίνεται ακριβώς σε 5 λεπτά και κάποιες φορές καθυστερεί 5-25 δευτερόλεπτα;

Το επιχείρημά σου είναι ότι υπάρχει κάτι που δεν ξέρεις ή/και δεν καταλαβαίνεις άρα συνομωσία; Μ'αυτή τη λογική όλα τα πράγματα στον κόσμο είναι προϊόν συνωμοσίας.

 

Τώρα τη φάση που έχεις από τη μια επαγγελματίες να σου λένε ΧΥΖ και από την άλλη κάποιον άσχετο να λέει μπα δεν το πιστεύω... καλά κρασιά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους πιστεύουν ότι δεν υπάρχει αλγόριθμος μεγιστοποίησης κέρδους από μέρους του ΟΠΑΠ μια ερώτηση γιατί η κλήρωση του ΚΙΝΟ δεν γίνεται ακριβώς σε 5 λεπτά και κάποιες φορές καθυστερεί 5-25 δευτερόλεπτα;

 

Δεν καθυστερει. Στην οθονη αρχιζουν να εμφανιζονται παντα κατα τις Χ:06 εως Χ:10 περιπου τα νουμερα.

1 δισεκατομμυριο φορες εχω παιξει ΚΙΝΟ και μόνο 2-3 φορες εμφανιστηκαν 3-4 δευτερολεπτα πιο μετα(Χ:14 πχ).

Η κληρωση βεβαια γινεται στις Χ:01 και εχει τελειωσει, αλλά τα νουμερα εμφανιζονται λιγα δευτερολεπτα μετα. Το γιατι δεν το ξερω, ισως τοσο κανει να μεταφερθουν τα δεδομενα?

 

 

Τωρα αυτο που λες ετσι οπως το λες ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΑΚΕΙΑ. Σε οσους πιστευουν οτι.......κλπ κλπ. Σαν να υπονοεις οτι ειναι στημενο επειδη καθυστερει 5-10 δευτερολεπτα(ενω δεν καθυστερει). Συνομωσιολογια εις τον κυβο!!

Συν αδαημοσυνη εις το απειρο! "Σε οσους πιστευουν οτι δεν υπαρχει αλγοριθμος."???? ΔΩΣΕ ΤΟΝ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ!

Πιθανολογω οτι ουτε καν ξερεις τι θα πει αλγοριθμος ουτε καν ξερεις μια bubble sort ξερω γω να κάνεις ή τι ειναι καν αυτο και ομως εχεις την αυθαδεια να μιλας με ευκολια οτι υπαρχει τετοιος αλγοριθμος!!

Αυτο ειναι αυθαδες και προσβλητικο στην λογικη!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλγοριθμος υπαρχει 100% μου το εχει πει ατομο που βγαζει 100ε τη μερα και ζει απο το κινο, παλιος τζογαδορος αυτος παλιοτερα κερδιζε καθε μερα 100ε παρνηθα στη ρουλετα με διπλασιασμους. Δεν το λεει το μυστικο του βεβαια ουτε παει για παραπανω λεφτα για να μη μαθευτει και το φτιαξει ο ΟΠΑΠ.

 

Το τζοκερ επισης ειναι φουλ στημενο παντα υπολογιζει οποτε θελει να κανει τζακ ποτ, δεν ειναι τυχαιο οτι παντα γινεται στις γιορτες. Απο αλογοριθμους και μαθηματικα δεν σκαμπαζω τιποτα αλλα ξερω ποτε με κλεβουν και ποτε οχι, θα επρεπε να ειχα πιασει τουλαχιστον 2-3 φορες το τζοκερ και να ειμαι κερδισμενος στο κινο τοσο που παιζω.

 

Αφηστε τις εξυπναδες λοιπον ολοι εσεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλγοριθμος υπαρχει 100% μου το εχει πει ατομο που βγαζει 100ε τη μερα και ζει απο το κινο, παλιος τζογαδορος αυτος παλιοτερα κερδιζε καθε μερα 100ε παρνηθα στη ρουλετα με διπλασιασμους. Δεν το λεει το μυστικο του βεβαια ουτε παει για παραπανω λεφτα για να μη μαθευτει και το φτιαξει ο ΟΠΑΠ.

 

Το τζοκερ επισης ειναι φουλ στημενο παντα υπολογιζει οποτε θελει να κανει τζακ ποτ, δεν ειναι τυχαιο οτι παντα γινεται στις γιορτες. Απο αλογοριθμους και μαθηματικα δεν σκαμπαζω τιποτα αλλα ξερω ποτε με κλεβουν και ποτε οχι, θα επρεπε να ειχα πιασει τουλαχιστον 2-3 φορες το τζοκερ και να ειμαι κερδισμενος στο κινο τοσο που παιζω.

 

Αφηστε τις εξυπναδες λοιπον ολοι εσεις.

 

Και 100 ευρώ στην ρουλέτα και 100ευρώ στο Κινο; Περίεργα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η γραφικότητα έχει πιάσει ταβάνι.

Ο κλασικός φιδέμπορας τζογαδόρος με τους διπλασιασμούς χαχαχαχα.

Έβγαζε 100 ευρώ με διπλασιασμούς λέει.

Κλαίω.

 

Ο τύπος εκείνος (ο παλιός τζογαδόρος) πρέπει να είναι αυτός που γράφω εδώ κάτω κάτω.

 

Ρώτα ρε συ ADHD το τζογαδόρο (που έβγαζε στανταρ 100αρικάκι στο καζίνο, τώρα μπορεί να βγάλει στάνταρ 100αρικάκι κάθε 5 λεπτά στο ΚΙΝΟ και παρόλα αυτά ξημεροβραδιάζεται όλη μέρα με εναν ελληνικό στο πρακτορείο μέχρι να πάει δέκα να πάει περπατώντας σπίτι του κι αυτός και τα 20 ευρώ κέρδη του) να μας πει:

 

Τι γιορτή είναι στις 6/11;

post-175401-0-88653900-1449907147_thumb.jpg

 

και πως και δεν είχαμε συνεχόμενα Τζακποτ περσι τα Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά:

post-175401-0-22971000-1449907149_thumb.jpg

 

Ούτε πρόπερσι

post-175401-0-78984300-1449907149_thumb.jpg

 

Επίσης τι γιορτάζουμε στις 27/6;

post-175401-0-96290400-1449907150_thumb.jpg

 

WTF; Ούτε παραπρόπερσι συνεχόμενα Τζακποτ στις γιορτές; Μα....

post-175401-0-64029000-1449907151_thumb.jpg

 

Παίζει να τις είχαμε πάει λίγο πίσω τις γιορτές εκείνη τη χρονιά; Δε θυμάμαι, αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει 

post-175401-0-47257500-1449907153_thumb.jpg

 

(σόρυ που τα κάνω τσουρέκια σε όσους παρακολουθούν το νήμα, είπα να κάνω μια τελευταία απόπειρα γιατί κάποιοι τα παίρνουν σοβαρά αυτά που γράφονται και έτσι διαιωνίζεται η κατάσταση)

 

BTW: Δε συζητούσαμε καν αυτό. Δε λέμε αν υπάρχει αλγόριθμος να κερδίζεις στο ΚΙΝΟ (που δεν υπάρχει), συζητάμε ότι δε μπορεί να υπάρξει αλγόριθμος που να υπολογίζει ποιοι έχουν παίξει τι και να βγάζει τέτοιους αριθμούς ώστε να κερδίζει το 70% (τουλάχιστον δεν υπάρχει κάποιος που να το κάνει αυτό σε 1 λεπτό. Σε κάποιους μήνες/χρόνια, μπορεί)

Επεξ/σία από saxos55
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλγοριθμος υπαρχει 100% μου το εχει πει ατομο που βγαζει 100ε τη μερα και ζει απο το κινο, παλιος τζογαδορος αυτος

Και εμενα μου εχει πει ατομο που βγαζει 34000ε τη μερα, οτι το Γετι υπαρχει 100%.

 

 

παλιοτερα κερδιζε καθε μερα 100ε παρνηθα στη ρουλετα με διπλασιασμους.

 

Παλιοτερα ειχε δει και το τερας του Λοχνες και τοτε κερδιζε 35000ε τη μερα.

 

Δεν το λεει το μυστικο του βεβαια ουτε παει για παραπανω λεφτα για να μη μαθευτει και το φτιαξει ο ΟΠΑΠ.

Ουτε εμενα μου λεει που ειναι το Γετι για να μην μαθευτει και παω να το αποκαλυψω και γινω διασημος.

 

 

 

Εαν δεν ηταν ειρωνικο/χιουμοριστικο το μηνυμα σου εχω να πω ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ, ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...