Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Just now, spartak1 said:

Παιρνεις τηλέφωνο στην εξυπηρετηση πελατων

Τελευταια ερωτηση. Συμφερει να αλλαξω τη μετατροπη του νομισματος και να αφησω την alpha bank να κανει την αλλαγη αντι του paypal; Θα παρω κατι απο banggood.

1 minute ago, Hapatingo said:

ή σε atm στις κινήσεις.

Και θα εχει τη σημειωση εκει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αν θες τις εκτυπώνεις κι όλας τις κινήσεις. Τουλάχιστον έτσι έβρισκα τους κωδικούς πριν το ebanking, τώρα εάν έχει αλλάξει κάτι δεν το γνωρίζω, αν και δεν νομίζω γιατί θα μιλάμε για υποβάθμιση του atm λογισμικού.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 minutes ago, Hapatingo said:

Ναι, αν θες τις εκτυπώνεις κι όλας τις κινήσεις. Τουλάχιστον έτσι έβρισκα τους κωδικούς πριν το ebanking, τώρα εάν έχει αλλάξει κάτι δεν το γνωρίζω, αν και δεν νομίζω γιατί θα μιλάμε για υποβάθμιση του atm λογισμικού.

Δυστυχως πηγα atm και μου λεει πως η υπηρρεσια για τις κινησεις δεν ειναι διαθεσιμη προς το παρον... Alpha bank. Λες να ειναι θεμα ωραριου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, CNT-FAI είπε

Παίδες δοκιμάζω το link για αλλαγή και με οδηγεί σε error. Πριν λίγες μέρες το έκανα κανονικά, τώρα που το θέλω για ένα φίλο δε γίνεται. Έχει κανείς άλλος θέμα; Αναφέρει να καθαρίσω bookmark, αλλά μπήκα και από άλλο καθαρό πλοηγό και έχω το ίδιο θέμα. 

Εγώ έστειλα μέιλ στο support του paypal και τους είπα ότι το νόμισμα της κάρτας είναι το Ευρώ οπότε να χρεώνεται και σε ευρώ η κάρτα. Μέσα σε 2 εργάσιμες ήταν έτοιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, alexpen είπε

ηρθε app update σε εμενα (android) και ξεκλειδωθηκε και το ripple (δεν ξέρω αν έχει σημασία που ειμαι premium).

Δεν έχει σημασία. Και σε εμένα που δεν είμαι premium (αλλά μου έχει ήδη ξεκλειδωθεί το BTC) είναι πλέον ανοιχτό και το XRP. Πάω τώρα να διαβάσω τι είναι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, asdfnikos said:

Ειδαμε που εβαλαν τα ελληνικα στο PayPal ποσο ομορφα ειναι.Μεσα στα bug.Ας μας λειπουν.

Πόσα χρόνια μετά ευαρεστήθηκαν να βάλουν ελληνικά, ευχαριστώ δεν θα πάρω. Πλέον χρησιμοποιώ όσο μπορώ και λιγότερο το paypal. Ελπίζω κάποια στιγμή να καταργηθεί και από το ebay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση,έστειλα έμβασμα απο πειραιώς στις 22/05,ακόμα δεν έχει εμφανιστεί στο app του κινητού το ποσό,μήπως παίζει ρόλο το γεγονός οτι δεν έχω κάνει verify identity?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, zboutsamgt4 είπε

Παιδιά μια ερώτηση,έστειλα έμβασμα απο πειραιώς στις 22/05,ακόμα δεν έχει εμφανιστεί στο app του κινητού το ποσό,μήπως παίζει ρόλο το γεγονός οτι δεν έχω κάνει verify identity?

Ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, zboutsamgt4 είπε

Παιδιά μια ερώτηση,έστειλα έμβασμα απο πειραιώς στις 22/05,ακόμα δεν έχει εμφανιστεί στο app του κινητού το ποσό,μήπως παίζει ρόλο το γεγονός οτι δεν έχω κάνει verify identity?

Ναι και μην περιμένεις ότι απλά θα αργήσει. Δεν θα πιστωθεί ποτέ. Δεν λειτουργεί η Revolut πλέον χωρίς το υποχρεωτικό verification.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...