Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ταλαιπωρίας συνέχεια .

 

Περιγράφω στις σελίδες 799-800-806-807

 

Χθες αφού μου έστειλαν μήνυμα ότι αυτοί στην Revolut επιλέγουν με ποίον θα συνεργαστούν χωρίς να μου δίνουν καμία απάντηση για τον λόγο που μου κρατούν τον λογαριασμό τον δικό μου και της γυναίκας μου μπλοκαρισμένο με ενημέρωσαν   ότι θα μου αποστείλουν τα υπόλοιπα τον λογαριασμών πίσω σε τραπεζικό λογαριασμό.

Ετσι και έγινε ,με μια διαφορά ,στον δικό μου λογαριασμό το ποσό ήταν αν θυμάμαι καλά μεταξύ 240,00 με 250,00 ευρώ (δεν θυμάμαι γιατί με έχουν αποκλείσει εδώ και 37 ημέρες)

αλλά στον τραπεζικό μου λογαριασμό μου έλαβα μόλις 95,91 ευρώ .

Για την γυναίκα μου υπολόγιζα ότι είχε περίπου 50,00 ευρώ και επεστράφησαν όλα, για την ακρίβεια 50,36 ευρώ.

Ζητώ από το πρωί να μου στείλουν το υπόλοιπο των REVOLUT λογαριασμών μου εώς την ημέρα που μας μπλόκαραν ... και απάντηση δεν παίρνω καμία από το support.

Παρακαλώ τον dimitrislitsikakis την βοήθεια του ,ώστε να έχουμε τα υπόλοιπα τον λογαριασμών μας εώς τις 10/06/2018 που μας μπλόκαραν.

Το μόνο που ζητώ είναι να λάβουμε τα χρήματα μας πίσω και να παρατήσω την REVOLUT , έχω συχαθεί να με ταλαιπωρούν  και να μην σου λένε τον λόγο που σε μπλόκαραν.

Εάν κάτι δεν θυμάμαι σωστά και κάνω λάθος με το υπόλοιπο μου, θα επανέλθω για να ζητήσω συγνώμη , όμως πρέπει να μου αποστείλουν το statement.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία 

Επεξ/σία από nik-nikol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

15 λεπτά πριν, nik-nikol είπε

Παρακαλώ τον dimitrislitsikakis την βοήθεια του ,

Γιατί δε του στέλνεις απευθείας p.m να σε βοηθήσει? Αφού έχετε ξαναμιλήσει για το θέμα σου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, turbat0s είπε

Γιατί δε του στέλνεις απευθείας p.m να σε βοηθήσει? Αφού έχετε ξαναμιλήσει για το θέμα σου.

Δεν σου δίνουν σημασία .... καμία μα καμιά από το support .

Εάν ο dimitris μου το δηλώσει και βέβαια θα το κάνω , αυτός είναι ο λόγος που τον αναφέρω στο postarisma . 

Σε ευχαριστώ για το σχόλιο σου

Επεξ/σία από nik-nikol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, nik-nikol είπε

Δεν σου δίνουν σημασία .... καμία μα καμιά.

Προσωπικά έχω διαφορετική άποψη αλλά στην περίπτωσή σου δεν έχει σημασία.

Σε προηγούμενα μηνύματα είχες αναφέρει ότι είχε παρέμβει με επιτυχία ο εκπρόσωπος.

Επεξ/σία από turbat0s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, turbat0s είπε

Προσωπικά έχω διαφορετική άποψη αλλά στην περίπτωσή σου δεν έχει σημασία.

Σε προηγούμενα μηνύματα είχες αναφέρει ότι είχε παρέμβει με επιτυχία ο εκπρόσωπος.

Σωστά το θυμάσαι , απλά από μόνος του ο  dimitris μου ζήτησε να επικοινωνήσω μαζί του , κλείνω την απάντηση και του στέλνω τα στοιχεία των λογ. revolut.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας δούμε πώς θα εξελιχθεί η υπόθεση. Προφανώς η Ρεβ έχει μπει στο μάτι ανταγωνιστών, αλλά εξίσου προφανώς γίνεται ξέπλυμα μέσα από την πλατφόρμα της από διάφορους.

https://www.ft.com/content/6805af9a-8925-11e8-bf9e-8771d5404543

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, jonkyr είπε

Ας δούμε πώς θα εξελιχθεί η υπόθεση. Προφανώς η Ρεβ έχει μπει στο μάτι ανταγωνιστών, αλλά εξίσου προφανώς γίνεται ξέπλυμα μέσα από την πλατφόρμα της από διάφορους.

https://www.ft.com/content/6805af9a-8925-11e8-bf9e-8771d5404543

Ναι φίλε μου και εγώ 100 ευρώ ξεπλένω εδώ και 37 ημέρες και δεν στεγνώνουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα τα 3 πρώτα μήνυμα.

Έχω ερώτηση: το revolut δίνει δικό του iban και κωδικό τράπεζας ώστε να μπορεί να μου στείλει κάποιος εμβασμα σ αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, alexpen είπε

H N26 χρησιμοποιεί άλλο συστημα στην εκδοση καρτων (κάπου τα έχω διαβάσει αλλά δεν θυμάμαι με λεπτομέρεια). Πέρασε την Ν26 στην Revolut... problem solved 

Τι εννοείς να περάσω την N26 στην Revolut? Δεν έχω δει να υπάρχει επιλογή να μπορείς να κάνεις άλλη κάρτα link στην Revo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοήθεια γιατί καίγομαι, άλλαξα τηλέφωνο και έκανα νέο λογαριασμό αντί να μπουν τα στοιχεία που έχω στο παλιό τηλέφωνο.τώρα τι κάνω; Έχω πολλά λεφτά μέσα να το παρατήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...