Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Thanks.

Άρα δεν μας κάνει. Αν είναι να περιμένω τόσες μέρες λύση άλλη θα βρω.

Δεν νομιζω οτι ειναι λογος να την απορρίψεις αυτος.

Τόσο πολυ βιαζεσαι?

Μεχρι να ερθει μπορεις να στειλεις εμβασμα στο balance του paypal και να κανεις απο εκει καποια αγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Thanks.

Άρα δεν μας κάνει. Αν είναι να περιμένω τόσες μέρες λύση άλλη θα βρω.

Οποιος βιάζεται....πληρώνει :-) Γιατί δεν παραγγέλνετε με courier την καρτούλα ; 10 ευρώ δεν είναι και το τρομερό ποσό  :confused: Την δικιά μου τον Οκτώβριο του 2015 την παρέλαβα με  courier σε 3 εργάσιμες παρακαλώ !!! με κόστος τότε 7,5 ευρώ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαγα σκαλωμα και ξεχασα τον κωδικο προσβασης.. μετα απο 3 προσπαθεις εφαγα κλειδωμα. Εκανα αλλαγη βεβαια με επιβεβαιωση των στοιχειων μου και μου ηρθε νεος κωδικος με sms. Παρ' ολα αυτα μου εμφανιζει οταν προσπαθω να συνδεθω το παρακατω μηνυμα για να επικοινωνησω τηλεφωνικως μαζι τους. Γνωριζει κανεις εαν εχουν Ελληνα εκπροσωπο, τα Αγγλικα μου δεν ειναι και τελεια καθως επισης και σε ποια χωρα ειναι το παρακατω τηλεφωνο.. Θα χρειαστει να αγορασω τηλεκαρτα λογικα γιατι απο το σπιτι ποιος ξερει ποσο θα χρεωσουν..:

Your LeuPay Account is
temporally blocked for security reasons.
Please, contact our Call center at +352 2751 6565

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τηλέφωνο είναι στο Λουξεμβούργο.

Κάποια στιγμή ο Braker1 είχε γράψει ότι έχουν σκοπό να προσθέσουν κι Έλληνα εκπρόσωπο, αλλά δεν ξέρω αν αυτό έγινε τελικά ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαγα σκαλωμα και ξεχασα τον κωδικο προσβασης.. μετα απο 3 προσπαθεις εφαγα κλειδωμα. Εκανα αλλαγη βεβαια με επιβεβαιωση των στοιχειων μου και μου ηρθε νεος κωδικος με sms. Παρ' ολα αυτα μου εμφανιζει οταν προσπαθω να συνδεθω το παρακατω μηνυμα για να επικοινωνησω τηλεφωνικως μαζι τους. Γνωριζει κανεις εαν εχουν Ελληνα εκπροσωπο, τα Αγγλικα μου δεν ειναι και τελεια καθως επισης και σε ποια χωρα ειναι το παρακατω τηλεφωνο.. Θα χρειαστει να αγορασω τηλεκαρτα λογικα γιατι απο το σπιτι ποιος ξερει ποσο θα χρεωσουν..:

Your LeuPay Account is

temporally blocked for security reasons.

Please, contact our Call center at +352 2751 6565

Προσωρινά λέει οτι κλειδώθηκε. Μην καλέσεις, νομίζω οτι ξεκλειδώνεται σε 15 λεπτά. Μπορεί κάποιος να πει πόσο διαρκεί η κάρτα που εκδίδει η LeuPay;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωρινά λέει οτι κλειδώθηκε. Μην καλέσεις, νομίζω οτι ξεκλειδώνεται σε 15 λεπτά. Μπορεί κάποιος να πει πόσο διαρκεί η κάρτα που εκδίδει η LeuPay;

Γραφει ημερομηνια ληξης. Η δικη μου, που εκδοθηκε πριν δυο μηνες, ληγει 03/2018

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφει ημερομηνια ληξης. Η δικη μου, που εκδοθηκε πριν δυο μηνες, ληγει 03/2018

Ευχαριστώ. Έχει στον τιμοκατάλογο της LeuPay "replacing of expired card" 10.00 EUR και γι' αυτό ρώτησα. Ήθελα να δω πόσο διαρκεί σε σχέση πχ με τις ελληνικές που κρατούν 5 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ. Έχει στον τιμοκατάλογο της LeuPay "replacing of expired card" 10.00 EUR και γι' αυτό ρώτησα. Ήθελα να δω πόσο διαρκεί σε σχέση πχ με τις ελληνικές που κρατούν 5 χρόνια.

Η πρωτη αποστολη παντως (μια για καθε νομισμα) γινεται δωρεαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρωτη αποστολη παντως (μια για καθε νομισμα) γινεται δωρεαν

Κόστος 10€ για κάθε 2 χρόνια, μετά τα 2 δωρεάν, μάλλον είναι άνευ σημασίας για τις διευκολύνσεις που προσφέρει αυτή η υπηρεσία. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόστος 10€ για κάθε 2 χρόνια, μετά τα 2 δωρεάν, μάλλον είναι άνευ σημασίας για τις διευκολύνσεις που προσφέρει αυτή η υπηρεσία. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Απορω πώς εβγαλες συμπερασμα τοσο ευκολα και τοσο γρηγορα .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωρινά λέει οτι κλειδώθηκε. Μην καλέσεις, νομίζω οτι ξεκλειδώνεται σε 15 λεπτά. Μπορεί κάποιος να πει πόσο διαρκεί η κάρτα που εκδίδει η LeuPay;

Ειχες δικαιο, μπηκα το απογευμα και ειχε ξεκλειδωθει. Ευτυχωε γλυτωσα τα τηλεφωνηματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχες δικαιο, μπηκα το απογευμα και ειχε ξεκλειδωθει. Ευτυχωε γλυτωσα τα τηλεφωνηματα..

Το κλείδωμα αυτό είναι προσωρινό, αν κάνετε λίγο υπομονή, μπορείτε να αποφύγετε το τηλεφώνημα στο Λουξεμβούργο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωρινά λέει οτι κλειδώθηκε. Μην καλέσεις, νομίζω οτι ξεκλειδώνεται σε 15 λεπτά. Μπορεί κάποιος να πει πόσο διαρκεί η κάρτα που εκδίδει η LeuPay;

 

Σε 15 λεπτά ξεκλειδώνει. 2 χρόνια ισχύουν οι κάρτες της Leupay. Από Ελληνικές μόνο η Webuy ισχύει 5ετία και τόσο μεγάλος χρόνος είναι εξαιρετικά σπάνιος. Οι προπληρωμένες της Eurobank ισχύουν μόλις 1 χρόνο και κάποιες άλλες (ΕΤΕ π.χ.) ισχύουν 2 αν θυμάμαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 15 λεπτά ξεκλειδώνει. 2 χρόνια ισχύουν οι κάρτες της Leupay. Από Ελληνικές μόνο η Webuy ισχύει 5ετία και τόσο μεγάλος χρόνος είναι εξαιρετικά σπάνιος. Οι προπληρωμένες της Eurobank ισχύουν μόλις 1 χρόνο και κάποιες άλλες (ΕΤΕ π.χ.) ισχύουν 2 αν θυμάμαι καλά.

Και οι δύο debit της Πειραιώς (Visa και Mastercard) 5 χρόνια έχουν ισχύ για την ΕΤΕ και εγώ δεν θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι δύο debit της Πειραιώς (Visa και Mastercard) 5 χρόνια έχουν ισχύ για την ΕΤΕ και εγώ δεν θυμάμαι.

 

Δεν μιλάμε για Debit με την έννοια που έχουν οι προσκολλημένες σε κανονικό τραπεζικό λογαριασμό όπως αυτές που αναφέρεις όμως, παρά για κάρτες σε ηλεκτρονικά πορτοφόλια που προσομοιάζουν σε προπληρωμένες. Και η Skrill και η Neteller που είχα και η e-coin 1 ή 2 χρόνια ισχύ είχαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...