Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φίλοι μου αυτός χακάρει παντού!τώρα το πως είναι γνωστό και όλοι ξέρουμε.Βιντεάκια υπάρχουν

εγω δεν ξερω γι αυτο σε ρωτησα....οχι συγκεκριμενα αλλα γενικα....πως γινεται να χακαρει καποιος (-) του πισι που εχει στο σπιτι του(πισακιας ειμαι, σε κονσολες δεν ξερω τι ισχυει απο cheat programms) σε εναν διαγωνισμο που γινεται σε καποιο μαγαζι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο xtrmnspr ειρωνευεται εμενα και το καθε εμενα που κατηγορουν τον πανθηρα η το καθε πανθηρα για cheating. Αλλα δε γνωριζει και απλως μιλαει, απλα να πω -πανω στο σχολιο του πριν κατι μερες οτι μονο εγω, ο jim και ο ektellion μιλαμε για cheaters- ας κανει μια βολτα απο γειτονικο φορουμ να δει οτι πολλοι γραφουν τα ιδια και μαλιστα υπαρχει και χθεσινο ποστ περι αυτου.

 

Και οχι πλατινι δε γινεται να τσιταρεις ουτε στις κονσολες ουτε σε καποιο τουρνουα σε μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο xtrmnspr ειρωνευεται εμενα και το καθε εμενα που κατηγορουν τον πανθηρα η το καθε πανθηρα για cheating. Αλλα δε γνωριζει και απλως μιλαει, απλα να πω -πανω στο σχολιο του πριν κατι μερες οτι μονο εγω, ο jim και ο ektellion μιλαμε για cheaters- ας κανει μια βολτα απο γειτονικο φορουμ να δει οτι πολλοι γραφουν τα ιδια και μαλιστα υπαρχει και χθεσινο ποστ περι αυτου.

 

Και οχι πλατινι δε γινεται να τσιταρεις ουτε στις κονσολες ουτε σε καποιο τουρνουα σε μαγαζι.

To oχι και το ναι δεν μου κανει..... οταν κατηγορεις (γενικα ή συγκεκριμενα οφειλεις να γραψεις κατι περισσοτερο) 

οπως καταλαβες ΚΑΤΑΛΑΒΑ πολυ καλα με τη σειρα μου την αντιπαλοτητα σας .....

Ελπιζω να καταλαβες γιατι επιμενω και τον ρωταω να μας πει.....

 

υγ ΑΝ δεν καταλαβες παντως, δες το τελευταιο που εγραψες....κι εγω δεν μπορω να φανταστω πως μπορει να γινει κατι τετοιο εκτος αν αυτος που κερδιζει εχει καποιον ανθρωπο απο μεσα, στην διοργανωση ......(και παλι ομως αυθαιρετο το σεναριο αυτο) ......

 

υγ2 Φιλε μη νομιζεις και στο διπλανο φορουμ, ΚΑΛΟΙ παιχτες /ξερολες/αυθεντιες/δογματικοι  ισχυριζονται οτι ΔΕΝ εχουν δει ποτε cheaters ονλαιν.....καποιοι μαλιστα αγωνιζονται σε πισι!!!!!!!.....τεσπα το γραφω αυτο επειδη εχω διαφωνησει αρκετες φορες μαζι τους και ουσιαστικα προσπαθουν να σε βγαλουν τρελο ή κακο/μετριο/ασχετο παιχτη......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε εγω καταλαβαινω γιατι τον ρωτας αλλα σου εξηγω οτι στις κονσολες προγραμματιστικα δε γινεται να τσιταρεις η τουλαχιστον δεν εχω συναντησει κατι. Το μονο που μπορει να γινει ειναι κατι χειριστηρια που κυκλοφορουν με παραπανω κουμπια και ειναι και πανακριβα. Και δε κατηγορει τρολλαρει σου ειπα και ειρωνευεται χωρις να ξερει και να εχει ασχοληθει με αυτο.

 

Επισης ελπιζω με αυτο που γραφεις οτι το οχι δε σου κανει να μη λες οτι αμφισβητεις το οχι μου περι τσιτινκ σε διαγωνισμο γιατι εκει παραιτουμαι.

 

Οσο για το υστερογραφο εχουμε ξεκαθαρισει τι ειναι τσιτινκ και τι οχι ετσι; τσιτινκ ειναι αυτο που ξαφνικα σε πεταει απο το παιχνιδι χωρις ιχνος αποσυνδεσης και εχεις παρει ηττα.

 

Επισης ισως σου βρηκα τη λυση σε ολη σου την ανησυχια περι χαντικαπ. Εχθες στο τουρνουα ο ενας απο τους υπευθηνους ειναι και reviewer και μου ειπε οτι εχει διαβασει τα mechanics του παιχνιδιου και μου ειπε οτι παιζει ρολο ακομα και στο κικ οφ-online friendly το ποιος θα θα ειναι γηπεδουχος και αυτος που ειναι εχει το momentum. Εγω ουτε αυτο το πολυ πιστευω του το πα κιολας απλα στο λεω εσενα μιας που τα ψαχνεις να το τεσταρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρε εγω καταλαβαινω γιατι τον ρωτας αλλα σου εξηγω οτι στις κονσολες προγραμματιστικα δε γινεται να τσιταρεις η τουλαχιστον δεν εχω συναντησει κατι. Το μονο που μπορει να γινει ειναι κατι χειριστηρια που κυκλοφορουν με παραπανω κουμπια και ειναι και πανακριβα. Και δε κατηγορει τρολλαρει σου ειπα και ειρωνευεται χωρις να ξερει και να εχει ασχοληθει με αυτο.

 

Επισης ελπιζω με αυτο που γραφεις οτι το οχι δε σου κανει να μη λες οτι αμφισβητεις το οχι μου περι τσιτινκ σε διαγωνισμο γιατι εκει παραιτουμαι.

 

Οσο για το υστερογραφο εχουμε ξεκαθαρισει τι ειναι τσιτινκ και τι οχι ετσι; τσιτινκ ειναι αυτο που ξαφνικα σε πεταει απο το παιχνιδι χωρις ιχνος αποσυνδεσης και εχεις παρει ηττα.

 

Επισης ισως σου βρηκα τη λυση σε ολη σου την ανησυχια περι χαντικαπ. Εχθες στο τουρνουα ο ενας απο τους υπευθηνους ειναι και reviewer και μου ειπε οτι εχει διαβασει τα mechanics του παιχνιδιου και μου ειπε οτι παιζει ρολο ακομα και στο κικ οφ-online friendly το ποιος θα θα ειναι γηπεδουχος και αυτος που ειναι εχει το momentum. Εγω ουτε αυτο το πολυ πιστευω του το πα κιολας απλα στο λεω εσενα μιας που τα ψαχνεις να το τεσταρεις.

Aφου εγραψε οτι ΔΕΝ τρολαρει...

Το οχι και το ναι που δεν μου κανει σαν σκετη απαντηση δεν ειναι λογικο? Δεν περιμενω απαντησεις απο σενα Παντελη αλλα απο τον φιλο που εγραψε οτι εγραψε. Διαβασα τα ποστς σου, ησουν σαφης.

Το τσιτινγκ αυτο εννοει ο φιλος οτι κανεις ? 

Οκ ονλαιν το καταλαβαινω.....στον διαγωνισμο που κολλαει??? ή απλα το ειπε ετσι με αφορμη το ποσταρισμα της επιτυχιας σου? Προφανως αυτο...

Απο την στιγμη που το επιτρεπει η ΕΑ (το τσιτινγκ αυτο) :-D το παιχνιδι ειναι ηδη μπαχαλο ειτε το κανεις εσυ συγκεκιρμενα ειτε δεν το κανεις....

 

Τι αξιζει αληθεια  περισσοτερο κανοντας cheating?

να μαζεψει κανεις ΟΣΑ κοινς χρειαζονται για να αγορασει εναν Ιμπρα ή Μεσσι ή να τσιταρει ωστε να μαζεψει πολλα κοινς ωστε να γεμισει παιχτες (αccount) και λογικα θα βγαλει λαβρακια (πρωτοκλασατους και ΙΦ καρτες) ανοιγοντας απο τα ακριβα πακετα... 

Αν προσεξετε οι youtubers που ανοιγουν πακετα στα βιντεακια τους εχουν duplicate  B) τους περισσοτερους παιχτες που βγαινουν απο τα πακετα...(account) 

Eνας ειχε γραψει οτι ο huge gorilla εχει ΟΛΟΥΣ τους λετζεντ παιχτες!!!!! B)

 

Το χαντικαπ (χωρις να σημαινει οτι θα κερδισει 100%) το εχει αυτος που εχει παιξει περισσοτερο (account)....μεχρι στιγμης αυτο ειναι το πορισμα  :-D μεχρι να αλλαξει φυσικα.

Νταξ ειναι ΣΑΝ να ρωτας τον φουρναρη αν ειναι καλο το ψωμι του...τι θα σου πει νομιζεις....

Δλδ αν παρουμε στα σοβαρα αυτο που λεει περι εδρας ΠΟΣΗ ωρα διαρκει αυτο το μομεντουμ? 90 λεπτα??? :-D Εχουμε παιξει κι εμεις ως γηπεδουχοι αδερφε..... B)

Επεξ/σία από Platini_Athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα σταθω στα πρωτα ο xtr ας λεει οτι θελει. Και εγω δε μιλαω για τσιτινκ στο fut εκει δε ξερω τι γινεται δεν εκφερω γνωμη.

 

Θα σου απαντησω για το τελευταιο. Το παιδι που μου το πε δεν ειναι της ea ειναι απλα διοργανωτης τετοιων event δε κανει μονο fifa tournaments κανει και pro και cs και lol. Και οταν λεει μομεντουμ εννοει κυριως στην αρχη του αγωνα και οταν πχ χανει ο γηπεδουχος 0 2 και γινει κανα 1 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...