Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάλι καλά που το ανέφερες γιατί θα το έβαζα το βράδυ και θα έπρεπε να περιμένω να κατέβει το patch :-)

 

Καλά όλα αυτά που βλέπω, και κυρίως αυτό που με είχε επηρεάσει περισσότερο:

  • An issue where the player would control the ball instead of attempting a clearance.

Επίσης, πάω στοίχημα ότι το παρακάτω σημαίνει απλά ότι νερφάρισαν τις κεφαλιές:

  • Improvements to contested headers logic from corner kicks.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρώτη κούπα.

 

post-230216-0-92872200-1476480971_thumb.jpg

post-230216-0-90348100-1476480989_thumb.jpg

 

Γενικά δυσκολευόταν να μου βρει αντίπαλο, ειδικά από τα ημιτελικά και μετά. Καμία σχέση όμως με το περσινό. Αποκλείεται να είχα βρει αντίπαλο σε τελικό κυπέλλου με ΠΑΟ πέρσι. Πάνω κάτω μετά την τρίτη προσπάθεια μού έβρισκε αντίπαλο.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου αρέσει που υπάρχουν άνθρωποι που παίρνουν Κάλιαρι. Και όχι μόνο Ρεαλμπαρτσελοναμπαγερνματζεστερ και το κακό συναπάντημα. Το επόμενο βήμα θα ήταν να παίζουν και manual, ώστε να μην έχουμε συνέχεια pass/shot accuracy στο 80-85%.

 

Αν το matchmaking συνεχίσει να βρίσκει ομάδες χαμηλότερων κατηγοριών, τότε στο τέλος θα ψηθώ κι εγώ να πάρω το παιχνίδι. Το λέω, γιατί και σε προηγούμενες χρονιές έβρισκες αντιπάλους 2-4 αστέρων στις αρχές (ακόμα και με manual controls), αλλά μετά το δίμηνο εξαφανιζόταν κάθε τέτοια πιθανότητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν μου αρεσει να παιρνει κουπες ο παο, πολλα συγχαρητηρια ektelion

 

Ευχαριστώ! Νταξ, τα κύπελλα δεν είναι και κάνα σπουδαίο επίτευγμα, με εξαίρεση ίσως το premier το οποίο μπορείς να διεκδικήσεις μόνο αν είσαι από div. 3 και πάνω. Που δεν με βλέπω να ανεβαίνω σύντομα γιατί μέχρι στιγμής έχω 4 ισοπαλίες και 2 ήττες στη σεζόν. Θα είναι θαύμα αν κρατηθώ στην 4 :(

 

Όσον αφορά στο matchmaking, ναι, μέχρι στιγμής πάει πολύ καλά. Πολύ μεγάλη ποικιλία, χθες έπαιξα με Αννόβερο, Λέστερ, Μπεσίκτας, Σάλκε και τρεις - τέσσερις άλλες που δεν θυμάμαι τώρα. Ελπίζω να συνεχιστεί αυτό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα και απο εμένα.το αγόρασα το παιχνίδι και μου αρέσει πολύ.είναι η πρώτη φορά που παίζω fifa.μπορεί κάποιος να μου πεί τι πρέπει να κάνω για να παίξω φιλικό παιχνίδι online; προσπαθώ αλλά δεν μου βγάζει αντιπάλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου αρέσει που υπάρχουν άνθρωποι που παίρνουν Κάλιαρι. Και όχι μόνο Ρεαλμπαρτσελοναμπαγερνματζεστερ και το κακό συναπάντημα. Το επόμενο βήμα θα ήταν να παίζουν και manual, ώστε να μην έχουμε συνέχεια pass/shot accuracy στο 80-85%.

 

Αν το matchmaking συνεχίσει να βρίσκει ομάδες χαμηλότερων κατηγοριών, τότε στο τέλος θα ψηθώ κι εγώ να πάρω το παιχνίδι. Το λέω, γιατί και σε προηγούμενες χρονιές έβρισκες αντιπάλους 2-4 αστέρων στις αρχές (ακόμα και με manual controls), αλλά μετά το δίμηνο εξαφανιζόταν κάθε τέτοια πιθανότητα.

Eνας φιλος απο διπλανο φορουμ λεει οτι το μανιουαλ ουσιαστικα καταργει τα στατς και ειναι κατα ποσο πατας το κουμπι (δυναμη) και τι κατευθυνση δινεις.....σιγουρα αυτο απο μονο του εχει βαθμο δυσκολιας θα πω εγω.

 

Τωρα σε οτι αφορα  matchmaking (με βαση παντα τη θεωρια μας στην οποια εχουμε καταληξει) ,τωρα που ειναι φρεσκο το παιχνιδι  ακομα , λογικα τα πραγματα ειναι ΟΚ.

 

Ομως για καποιον που ΔΕΝ παιζει πολυ λογω περιορισμενου χρονου απο μια στιγμη και μετα θα ερχεται αντιμετωπος με το χαντικαπ (οσων gamers  ''λιωνουν'') οποτε καταληγουμε παλι σε ενα κλασσικο φιφα!

 

υγ Εχω παιξει εγω με Παοκ κοντρα στην ρεαλ ονλαιν και ξερω  :-D ο φιλος μου μου ειπε οτι ειτε κοντρα στον Παοκ επαιζε ειτε στην Μπαρτσα το ιδιο και το αυτο. Η εξηγηση, η μεταξυ μας διαφορα ''λιωσιματος'' ωρων ενασχολησης με το παιχνιδι.

καλησπέρα και απο εμένα.το αγόρασα το παιχνίδι και μου αρέσει πολύ.είναι η πρώτη φορά που παίζω fifa.μπορεί κάποιος να μου πεί τι πρέπει να κάνω για να παίξω φιλικό παιχνίδι online; προσπαθώ αλλά δεν μου βγάζει αντιπάλους.

πρεπει να τους προσθεσεις στο οριτζιν πρωτα αν εννοεις φιλους σου και οχι τυχαιους (αγνωστους) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gavros10 σαν γαυρος επιτρεπεται να παιρνεις την αντερλεχτ??

πλακα κανω , δυνατο ματς είχαμε στο σεασονς

 

patric24

 

Χεχεχεχεχε

 

Πρωτη φορα την διαλεξα, καλο ματσακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και λέγαμε για τουρνουά,σκέφτηκα ότι καλό θα ήταν να φτιάξουμε μια database με τους Έλληνες παίχτες.

Να κάνουμε add ο ένας τον άλλον και να παίζουμε μεταξύ μας.

Αλλά και για όταν έρθει η ώρα να φτιάξουμε τουρνουά να ξέρουμε ποιους θα περιμένουμε πάνω-κάτω.

Όσοι πιστοί..

 

Δημιουργία βάσης δεδομένων με Έλληνες παίχτες στο fifa17-έκδοση για PC μόνο!

 

μέχρι στιγμής 15 άτομα έχουν συμπληρώσει την λίστα από διάφορα forums/sites.

Ευκαιρία να αλληλοπροστεθούμε.

 

8vNiv0S.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, μονο σε εμενα φαινονατι 250 κιλα οι παικτες ακομη πλεον και στο απλό διπλό; Μετα το Update ειδικα, αλλα αντι αλλων, πραγματικα , οι παικτες αργουν 1 sec να "αντιδρασουν" σε αυτο που τους λες... Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος ή απλα ετυχε σε εμενα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...