Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο johninio ειπε οτι ο αλλος εκανε disconnect και πηρε ηττα ο johninio, φανταζομαι αμεσως θα ειδε τη συνδεση του και θα ηταν κομπλε, οποτε επεσε πανω σε εναν απο τους πολλους στο πισι.

 

@zourman

Οχι υπαρχουν 2 περιπτωσεις η που παιρνεις ηττα η σα να μην εγινε ποτε το παιχνιδι. Αναλογα τι κανει ο αλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο johninio ειπε οτι ο αλλος εκανε disconnect και πηρε ηττα ο johninio, φανταζομαι αμεσως θα ειδε τη συνδεση του και θα ηταν κομπλε, οποτε επεσε πανω σε εναν απο τους πολλους στο πισι.

Ήταν σαρκαστική απάντηση στο απο πάνω μήνυμα απο το δικό μου :-)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι ότι alt+tab ίσον disconnect. Παλιά όταν τύχαινε disconnect έκανα αμέσως alt+tab και έβλεπα αν η σύνδεσή μου δούλευε κανονικά για να δω αν είχα πέσει σε cheater ή όχι. Φέτος δεν τολμάω να κάνω κάτι τέτοιο πριν αποφασίσει η ΕΑ σε ποιον να δώσει τη νίκη. Οπότε πλέον δεν μπορώ να είμαι σίγουρος αν είναι θέμα cheater ή θέμα δικό μου, αφού δεν μπορώ να είμαι σίγουρος ότι δεν επρόκειτο για μια στιγμιαία αποσύνδεση της δικής μου γραμμής. Παντελή, φαντάσου ότι χθες το παράθυρο του FIFA έγινε out of focus και μου χρέωσε ήττα ενώ νικούσα μάλιστα γιατί το origin μου πέταξε ειδοποίηση ότι είχες μπει online! Είχα ανοίξει τις ειδοποιήσεις για να δω πότε θα έμπαινες εσύ συγκεκριμένα ώστε να παίζαμε, αλλά μετά από αυτό τις ξανάκλεισα όλες φυσικά. Δεν ξέρω αν έχω μόνο εγώ το πρόβλημα, η αλήθεια είναι ότι αυτό μου το κάνει τώρα τελευταία μόνο. Πριν το patch έσκαγαν με το τσουβάλι τα notifications χωρίς να μου κάνει out of focus το παράθυρο του παιχνιδιού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@sargio και εγω στο απο πανω μηνυμα απαντησα :)

 

@ektelion εχθες δεν ημουν εγω στο account ηταν φιλος και κατεβαζε το φιφα. Δε χρειαζεται αλτ+tab για να δεις τη συνδεση σου μια ματια στο ρουτερ η με ενα κινητο διπλα κοιτας αν εισαι κομπλε.

 

Επισης για να ακριβολογουμε ειναι τι μηνυμα θα πεταξει στο disconnect στα προηγουμενα φιφα αν πετουσε κατι αλλο εκτος απο "an error occured and you are no longer synced with the match" δεν ηταν cheater αν πετουσε αυτο τον ειχες πιει ειτε με ηττα ειτε σα να μην εγινε το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, εγώ έχω το router δίπλα και το καταλαβαίνω. Αλλά και το κινητό που λες είναι μια λύση, δεν το είχα σκεφτεί :-)

 

Όταν μου έβγαζε αυτό το μήνυμα σφάλματος που αναφέρεις πάντως ποτέ δεν μου χρέωνε ήττα. Απλά ακυρωνόταν ο αγώνας. Συνήθως μου χρέωνε ήττα όταν εμφανιζόταν το κλασικό μήνυμα (με τη σύνδεσή μου να λειτουργεί κομπλέ φυσικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο career με την manchester united στην 1η σεζον, ο luke shaw θελει να φυγει. Το χρονικο ειναι το εξης

 

-Ζηταει παραπανω λεφτα επειδη παιζει πολυ

-Του προσφερω νεο συμβολαιο

-Το απορριπτει γιατι θελει να κοιταξει το μελλον του (Παντα ειναι στην 11αδα)

-Γινεται χαμος στις εφημεριδες

-Αφου συνεχιζει να παιζει λεει οτι ειναι ετοιμος για διαπραγματευσεις

-Του δινω ΠΟΛΛΑ χρηματα

-Με ξανα απορριπτει

-Εχουμε φτασει ιανουαριο και υπογραφω για το καλοκαιρι τον ελευθερο Coentrao απο την ρεαλ μαδριτης. Κανω κινηση και για τον alaba με ανταλλαγμα τον shaw αλλα ζηταγανε 86εκ 

-Τωρα πια μια τον εχω στον παγκο, μια παιζει. 

-Χαμος στις εφημεριδες

-Του αλλαζω το νουμερο στην φανελα και δινω το δικο του στον darmian που παιζει στην ιδια θεση

-Κανα δυο παιχνιδια μετα βλεπω στις εφημεριδες "Luke shaw leaves!" με το αρθρο να λεει οτι ανακοινωσε η manchester στο site της οτι θα τον πουλησει

 

Στο fifa 15 αν θυμαμαι καλα, νομιζω παλι ο luke shaw ειχε αυτη την επιθυμια 

 

Υπαρχει κανας τροπος να τον κρατησω; Μπορουσα να κανω κατι; 

 

Στις εφημεριδες λενε οτι ο De gea νοσταλγει το σπιτι του αλλα μολις του εκανα αυξηση αποδοχων και το συμβολαιο ληγει σε 4 χρονια

 

Edit: Ο de gea μου ειπε οτι δεν ειναι χαρουμενος επειδη δεν εχει φιλους και οικογενεια κοντα του. Δεν θελω να τον χασω ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας φιλοι μου. Δεν ξερω αν ξαναρωτηθηκε αλλα δεν μπορω να ψαξω 40 σελιδες για ενα ναι ή ενα οχι :P . Ηθελα να σας ρωτησω, το fifa 17 απο το instant gaming ή απο το G2A δουλευουν κανονικα, χωρις κανενα προβλημα;; Ευχαριστω εκ των προτερων :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η συνδεση ηταν μια χαρα αφου αμεσως αυτο εκανα ελεγχο.Αυτος εκανε disconnect και εγω χρεωθηκα την ηττα.

Επισης εκεινη τη στιγμη επαιζε ραδιοφωνο μεσω ιντερνετ και δεν ειχε κανενα θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο career με την manchester united στην 1η σεζον, ο luke shaw θελει να φυγει. Το χρονικο ειναι το εξης

 

-Ζηταει παραπανω λεφτα επειδη παιζει πολυ

-Του προσφερω νεο συμβολαιο

-Το απορριπτει γιατι θελει να κοιταξει το μελλον του (Παντα ειναι στην 11αδα)

-Γινεται χαμος στις εφημεριδες

-Αφου συνεχιζει να παιζει λεει οτι ειναι ετοιμος για διαπραγματευσεις

-Του δινω ΠΟΛΛΑ χρηματα

-Με ξανα απορριπτει

-Εχουμε φτασει ιανουαριο και υπογραφω για το καλοκαιρι τον ελευθερο Coentrao απο την ρεαλ μαδριτης. Κανω κινηση και για τον alaba με ανταλλαγμα τον shaw αλλα ζηταγανε 86εκ 

-Τωρα πια μια τον εχω στον παγκο, μια παιζει. 

-Χαμος στις εφημεριδες

-Του αλλαζω το νουμερο στην φανελα και δινω το δικο του στον darmian που παιζει στην ιδια θεση

-Κανα δυο παιχνιδια μετα βλεπω στις εφημεριδες "Luke shaw leaves!" με το αρθρο να λεει οτι ανακοινωσε η manchester στο site της οτι θα τον πουλησει

 

Στο fifa 15 αν θυμαμαι καλα, νομιζω παλι ο luke shaw ειχε αυτη την επιθυμια 

 

Υπαρχει κανας τροπος να τον κρατησω; Μπορουσα να κανω κατι; 

 

Στις εφημεριδες λενε οτι ο De gea νοσταλγει το σπιτι του αλλα μολις του εκανα αυξηση αποδοχων και το συμβολαιο ληγει σε 4 χρονια

 

Edit: Ο de gea μου ειπε οτι δεν ειναι χαρουμενος επειδη δεν εχει φιλους και οικογενεια κοντα του. Δεν θελω να τον χασω ομως...

 

Ούτε στο μάνατζερ δεν γίνονται αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακραν το χειρότερο φιφα π έχει βγει σε θεμα gameplay...

To gameplay ειναι οτι να νε...αλλα το λες να κάνει αλλα κάνει..Η πάσα με την μια δεν υπάρχει πλέον...η μπάλα χάνεται πάρα πολύ εύκολα απο τα πόδια...πράγμα π δεν γίνεται στην πραγματικότητα...Η πάσες ψιλο έστρωσαν αλλα έχει ακόμα θεματα...

Πολλά λάθη που ειδικά αμυντικά....Και το κορυφαίο...Με κάνει τάκλιν ο αλλος και δίνει φαουλ σε αυτον...EPIC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακραν το χειρότερο φιφα π έχει βγει σε θεμα gameplay...

To gameplay ειναι οτι να νε...αλλα το λες να κάνει αλλα κάνει..Η πάσα με την μια δεν υπάρχει πλέον...η μπάλα χάνεται πάρα πολύ εύκολα απο τα πόδια...πράγμα π δεν γίνεται στην πραγματικότητα...Η πάσες ψιλο έστρωσαν αλλα έχει ακόμα θεματα...

Πολλά λάθη που ειδικά αμυντικά....Και το κορυφαίο...Με κάνει τάκλιν ο αλλος και δίνει φαουλ σε αυτον...EPIC

Αμα ισχυει αυτο να παρω το Fifa 16 καλυτερα;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...