Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπική μου άποψη είναι ότι η κοινότητα από το heartstone που μπήκε στο Gwent λειτουργεί αρνητικά δίνοντας feedback βάση του προαναφερόμενου. Ελπίζω μην καταντήσει το παιχνίδι σαν το heartstone .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ανθρωποι ειναι αστειοι αντι να ριξουν το μεγαλυτερο nerf στο skellige διαλυσαν εντελως τα monsters,επισης το support τους ειναι για γελια, 1 μηνα μου λειπουν 2 leaders και ακομα δεν εχω βγαλει ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απειρα νερφς δυστηχως τα περισσοτερα στο αγαπημενο μου Faction :( . Ας του δωσω ενα διαλλειμα,κατι ειπαν οτι τον Αυγουστο θα βγαλουν μεγαλο update, βλεπουμε τοτε.

 

https://www.reddit.com/r/gwent/comments/6l20tt/dev_stream_summary_all_changes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή χθες το έχασα, τι είπαν? γενικά ι άποψη επικρατεί? 

 

Περίμενα να δω boost στον Vabjorn.... το χρειάζεται!

Επεξ/σία από Daemonos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από χτες έχει γίνει χαμός στο Reddit με το τρόπο που προσπαθεί να κάνει balance η CDPR, έχει χάσει αρκετούς πόντους από αρκετό κόσμο δυστυχώς.

 

Ας ελπίσουμε πως θα γυρίσει γιατί είναι κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από χτες έχει γίνει χαμός στο Reddit με το τρόπο που προσπαθεί να κάνει balance η CDPR, έχει χάσει αρκετούς πόντους από αρκετό κόσμο δυστυχώς.

 

Ας ελπίσουμε πως θα γυρίσει γιατί είναι κρίμα.

Έχει αναφερθεί πουθενά στο community αυτό που είπα με το "αρνητικό" feedback βάση heartstone? Πρέπει να το καταλάβουν αυτό και να αποφύγουν την κατεύθυνση αυτή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αναφέρετε συχνά. 

 

Χτες είμασταν όλοι οι moderators απίκο γιατί γινόταν χαμός στο subreddit.

Είναι καλό αυτό! Αλλα παρ' όλη την γκρίνια εμπιστεύομαι την CDPR και είμαι σίγουρος οτι θα έχουμε ενα υπέροχο προϊόν εν τέλη. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλό αυτό! Αλλα παρ' όλη την γκρίνια εμπιστεύομαι την CDPR και είμαι σίγουρος οτι θα έχουμε ενα υπέροχο προϊόν εν τέλη. 

 

Συμφωνω, ενστερνιζομαι με αυτην την κατευθυνση!

 

Και ας ειναι αρνητικες για μενα οι αλλαγες. Ειναι εξυπνα τα παιδια της CDPR, θα βρουν την ακρη , μην ξεχναμε οτι ειναι ακομα BETA....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω, ενστερνιζομαι με αυτην την κατευθυνση!

 

Και ας ειναι αρνητικες για μενα οι αλλαγες. Ειναι εξυπνα τα παιδια της CDPR, θα βρουν την ακρη , μην ξεχναμε οτι ειναι ακομα BETA....

Εντάξει τώρα αν οι αλλαγές χαλάνε μερικούς powerplayers που θέλουν ένα deck να τα κερδίζουν όλα ειναι άλλο θέμα, γιατι έχω την άποψη οτι όσοι γκρινιάζουν είναι κάτι τύποι απο το heartstone που θέλουν one card win. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλαχιστον με τις αλλαγες που κανανε στον καιρο φαινεται να πεθανε το τραγικο axeman operator skellige deck που επαιζε μονο spell cards. Κατα τ αλλα και μενα δε μπορω να πω πως μου αρεσουν οι αλλαγες, σιγουρα θα αλλαξουν τα tier 1 decks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ανησύχησε πολύ αυτό που είπαν ότι κάποιες κάρτες έπρεπε να αλλάξουν γιατί είναι πολύ δύσκολο καινούργιοι παίχτες να τις αντιμετωπίσουν. Δεν θέλω το παιχνίδι να γίνει πιο απλοικό επειδή τα νούμπια δεν αφιερώνουν χρόνο να μάθουν το παιχνίδι. Το καταλαβαίνω ότι γι'αυτό το HS είναι τόσο δημοφιλές αλλά δεν χρειάζεται να πάει προς τα εκεί και το Gwent. Είναι κρίμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...