Προς το περιεχόμενο

NieR Automata [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Action hack n slash rpg θεωρειται.

 

Δεν ειναι καθαρο hack n slash γιαυτο και ειναι περιορισμενο σε οπλα και κυριως combo.

 

Επισης το gameplay του δευτερου χαρακτηρα δεν το λες καν hack n slash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις είδα οτι υπάρχει demo για το ps4 , οποτε το κατεβάζω να δώ αρχικά αν μου αρέσει :)

 

Υ.Γ : Είναι κάπως ιδιαίτερο το παιχνίδι αλλα μου αρέσει οποτε θα αγοραστεί σήμερα , μαλλον ομως παει για ps4 μιας και διαβάζω για καλύτερη υποστήριξη / performance εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην θέση σου θα το νοίκιαζα και όταν και άμα αποφάσιζαν να το φτιάξουν θα το έπαιρνα για pc ;) Το παιχνίδι μπορεί να τα αξίζει αλλα η εταιρία είναι αισχρή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα οτι υπάρχει demo για το ps4 , οποτε το κατεβάζω να δώ αρχικά αν μου αρέσει :)

 

Υ.Γ : Είναι κάπως ιδιαίτερο το παιχνίδι αλλα μου αρέσει οποτε θα αγοραστεί σήμερα , μαλλον ομως παει για ps4 μιας και διαβάζω για καλύτερη υποστήριξη / performance εκει

ετσι απο περιεργια, digital ή physical?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το παιχνιδι κατάφερε να ξεπεράσει τα 2 εκατομμύρια αντίτυπα

 

Θέλοντας να γιορτάσει το γεγονός, η Square Enix, προσφέρει τον τίτλο στο Steam και στο PlayStation Store με έκπτωση 35%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Και τι πήγε στραβά γαμώτο τους; Δεν λέω ότι κακώς δεν το κρατήσανε ως PC exclusive αλλά ότι θα έπρεπε να είναι τουλάχιστον λειτουργικό. Εγώ το τίμησα στο PS4 πάντως και παρά το ότι δεν είναι άψογο από τεχνικής πλευράς και απόδοσης τουλάχιστον είναι 100% λειτουργικό και ευχαριστιέσαι το παιχνίδι όπως πρέπει να το ευχαριστηθείς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

Το ξεκινησα και εγω λοιπον,πολυ ενδιαφερον παιχνιδι μεχρι στιγμης. Βεβαια σχεδον ξενερωσα,γιατι στην αρχη δεν υπηρχε fast travel και γινοταν τρελο backtracking για κατι sidequests,αλλα ευτυχως ξεκλειδωσε μετα απο καποια main missions. Ισως επρεπε να το εχουν απο τερμα αρχη available,αλλα τελος παντων. Επισης το normal μου φαινεται αρκετα ευκολο και το hard που εβαλα αρκετα δυσκολο,οποτε κατασταλλαξα στο πρωτο. Μεχρι στιγμης θυμιζει η φαση sci fi anime με καλο story. Για να δουμε που θα παει η φαση.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσα το Route A σημερα το οποιο ηταν πολυ καλο. Δυστυχως το Route B δεν ειναι πολυ ενδιαφερον,ξαναπαιζεις το ιδιο campaign με καποιες μικρο διαφορες και το hacking minigame ειναι εκνευριστικο.Διαβασα πως το Route C αξιζει πολυ και ειναι τελειως διαφορετικο και "ολοκληρωνει" το στορυ,αλλα δεν εχω καθολου διαθεση να παιξω Route B αυτη τη στιγμη. Μπορει να το πιασω μετα απο καποιο καιρο ξανα,θα δειξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...