Προς το περιεχόμενο

NieR Automata [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, PunishedSnake είπε

Τρομερό διαμάντι , ειδικά αν το παίξεις με jap voiceover και αγγλικούς υπότιτλους.

Για μένα είναι κλάσεις ανώτερο από το αγγλικό voice over.

Είναι αλλά δεν βολεύει την ώρα που παίζεις. Αν η ιστορία έμενε μόνο σε cut-scenes τότε ναι αλλά επειδή έχει μπόλικο μπλα μπλα και κατά τη διάρκεια της μάχης είναι αδύνατον να παρακολουθείς ταυτόχρονα υπότιτλους και να έχεις και το νου σου στη μάχη. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 hours ago, ikaruga24 said:

Είναι αλλά δεν βολεύει την ώρα που παίζεις. Αν η ιστορία έμενε μόνο σε cut-scenes τότε ναι αλλά επειδή έχει μπόλικο μπλα μπλα και κατά τη διάρκεια της μάχης είναι αδύνατον να παρακολουθείς ταυτόχρονα υπότιτλους και να έχεις και το νου σου στη μάχη. 

Δεν ξέρω , ίσως εμένα με βόλεψε μιας κι έχω ψιλοσυνηθίσει από τα anime. Ο καθένας φυσικά με τα γούστα του.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 ώρες πριν, Alastor192 είπε

εμενα μ'αρεσε μια χαρα το αγγλικο voice over. Γενικα πολυ ωραιο παιχνιδακι,αλλα αυτο το Route B ξενερα 

Route B μιας και είναι retread αρκετά, είναι λίγο βαρετό.

Όταν πας C όμως... ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ήμουν έτοιμος να μπω να ρωτήσω για το route b μιας και τελειώνω το a και από ότι έχω καταλάβει θα είναι βαρετό γιατί θα ξανακάνω τα ίδια

Spoiler

μέχρι να παίξω με την a2 και να δω κάτι νέο..

τι να κάνουμε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρα την επαναληψη καποιων σημειων, δεν ειναι καθολου βαρετο. Κυριως αν διαβαζετε το story για να καταλαβετε τι παιζει...

Το παιχνιδι ειναι γεματο απο εκπληξεις

Επεξ/σία από WizNick
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα μόλις από το αγγλικό steam στις 20 λίρες (το ιρλανδικο μου το έβγαζε στα 30 ευρώ) αν και θα έχει απαντηθεί πολλές φορές στις 34 σελίδες, για να το απολαύσω με όσο λιγότερα stutters και frame drops σε 1080p με μια RX480;

Bρήκα αυτό κατά πόσο ισχύουν τα τιπς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Speculoos είπε

 για να το απολαύσω με όσο λιγότερα stutters και frame drops σε 1080p με μια RX480;

 

εγώ με 480 δεν έχω σίγουρα stutter και drops δεν έχω μπει στη διαδικασία να δω, μου φαίνεται ότι πάει πολύ ομαλά

 

πάντως αυτό το παιχνίδι μου αρέσει πολύ πολύ...πολύ περισσότερο από ότι αρχικά περίμενα και δεν μπορώ ακριβώς να το εξηγήσω αλλά έχει κάτι το μαγικό

 

επίσης πλέον αυτή είναι μια από τις αγαπημένες μου στιγμές στο gaming :lol:

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/9/2018 στις 1:08 ΜΜ, Speculoos είπε

Το τσίμπησα μόλις από το αγγλικό steam στις 20 λίρες (το ιρλανδικο μου το έβγαζε στα 30 ευρώ) αν και θα έχει απαντηθεί πολλές φορές στις 34 σελίδες, για να το απολαύσω με όσο λιγότερα stutters και frame drops σε 1080p με μια RX480;

Bρήκα αυτό κατά πόσο ισχύουν τα τιπς;

Μπορείς να δοκιμάσεις το Farmode αλλά εμένα δεν με βοήθησε καθόλου. Αυτά τα lag spikes δεν μπόρεσα να τα αντιμετωπίσω. Πήρα και την PS4 έκδοση (base PS4) και δεν είχε μεν spikes αλλά σε βαριές μάχες καταλαβαίνεις το framerate να είναι μεταξύ 50-60, δηλαδή κλασσικά σαν κονσόλα. Διάλεξε και πάρε για μένα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...