Προς το περιεχόμενο

Hellas direct Ασφαλειες αυτοκινητου


micha24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο δικό μου βγάζει καλύτερη τιμή από πέρυσι... αλλά κοιτάζοντας προς anytime βλέπω ότι δεν έχει τις απαλλαγές της HD και αναρωτιέμαι αν αξίζει η φθηνότερη τιμή σε σχέση με τις απαλλαγές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tsino είπε

Στο δικό μου βγάζει καλύτερη τιμή από πέρυσι... αλλά κοιτάζοντας προς anytime βλέπω ότι δεν έχει τις απαλλαγές της HD και αναρωτιέμαι αν αξίζει η φθηνότερη τιμή σε σχέση με τις απαλλαγές

Τα ζυγίζεις και αποφασίζεις ανάλογα και την διαφορά τιμής. Σαν ποιότητα και μεγέθη εταιριών δεν συγκρίνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kstgr είπε

Ενημερωτικά μόλις πρόσεξα ότι:

Η BLACK FRIDAY συνεχίζεται μέχρι και 30/11! Πρόλαβε την έκπτωση με τον κωδικό BF2020

Με τις αυξήσεις που έχουν κάνει, προτείνω να ετοιμάζουν από τώρα BF2021 μήπως και επιστρέψει κάποιος από αυτούς που έφυγαν. 😀

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παιδιά ήμουν Hellas Direct που έληγε 26/1/2021 στις 23:59, και έκανα ασφάλιση online με Anytime με ημερομηνία έναρξης 27/1. Όμως βλέπω στο ασφαλιστήριο της Anytime γράφει ημερομηνία και ώρα έναρξης ασφάλισης 27/1 στις 12:00. Τι φάση; εγώ δλδ είμαι ακάλυπτος για 12 ώρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, ChrisN.S. είπε

παιδιά ήμουν Hellas Direct που έληγε 26/1/2021 στις 23:59, και έκανα ασφάλιση online με Anytime με ημερομηνία έναρξης 27/1. Όμως βλέπω στο ασφαλιστήριο της Anytime γράφει ημερομηνία και ώρα έναρξης ασφάλισης 27/1 στις 12:00. Τι φάση; εγώ δλδ είμαι ακάλυπτος για 12 ώρες;

Μπορείς να τους καλέσεις και να στο προσαρμόσουν ώστε να ξεκινάει μεσάνυχτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, paylidis είπε

Μπορείς να τους καλέσεις και να στο προσαρμόσουν ώστε να ξεκινάει μεσάνυχτα. 

Σε ευχαριστώ πολύ, θα επικοινωνήσω μαζί τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Μπορείς να τους καλέσεις και να στο προσαρμόσουν ώστε να ξεκινάει μεσάνυχτα. 

Να τους καλέσει μπορεί, να το προσαρμόσουν όμως δεν παίζει.

@ts:

Έχω πάθει το ίδιο, και έχω περιγράψει την εμπειρία μου σε παλιότερο post:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Joshua21 είπε

Να τους καλέσει μπορεί, να το προσαρμόσουν όμως δεν παίζει.

@ts:

Έχω πάθει το ίδιο, και έχω περιγράψει την εμπειρία μου σε παλιότερο post:

 

Σε εμένα τη μια φορά αρνήθηκαν τη δεύτερη το έκαναν. Τη φορά που αρνήθηκαν ήταν ασφάλεια με μικτή όποτε παίζει να επαιξε ρολο αυτό. Την επόμενη φορά σε απλό συμβόλαιο το άλλαξαν ώστε να ξεκινάει νωρίτερα κανονικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, paylidis είπε

Σε εμένα τη μια φορά αρνήθηκαν τη δεύτερη το έκαναν. Τη φορά που αρνήθηκαν ήταν ασφάλεια με μικτή όποτε παίζει να επαιξε ρολο αυτό. Την επόμενη φορά σε απλό συμβόλαιο το άλλαξαν ώστε να ξεκινάει νωρίτερα κανονικά...

Κάτι τέτοιο θα είχε νόημα μόνο στην περίπτωση που η κάλυψη θα ξεκινούσε τις επόμενες ημέρες, στη δική μου περίπτωση ξεκινούσε μετά από 15 ημέρες. Και όχι, δεν είχα κάνει μικτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Κάτι τέτοιο θα είχε νόημα μόνο στην περίπτωση που η κάλυψη θα ξεκινούσε τις επόμενες ημέρες, στη δική μου περίπτωση ξεκινούσε μετά από 15 ημέρες. Και όχι, δεν είχα κάνει μικτή.

Ναι ξεκινούσε περίπου 2 μέρες μετά. Ξαναλέω (το είχα πει κ τότε) εάν δε κάνουν τέτοια προσαρμογή είναι απαράδεκτο. Σε εμένα παντως την έκαναν (βασικά την έβαλαν να ξεκινάει μια μέρα πριν και για 12 ώρες ήμουν διπλοασφαλισμενος στη πράξη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...