Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/5/2018 στις 10:29 ΜΜ, CDT είπε

 

 

19 λεπτά πριν, CDT είπε

 

Αγνοηστε το -> λαθος μου.

Επεξ/σία από CDT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μολις με πηρανε τηλεφωνο απο το qoach οτι εχουν σε προσφορα μια κουτα σε μιση τιμη 20€ κ πηρα μια κοκκινη

απο οτι ειδα δεν υπαρχει στο site οποτε ισως την δινουν μονο μεσω qoach

Επεξ/σία από what_if
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, what_if είπε

μολις με πηρανε τηλεφωνο απο το qoach οτι εχουν σε προσφορα μια κουτα σε μιση τιμη 20€ κ πηρα μια κοκκινη

απο οτι ειδα δεν υπαρχει στο site οποτε ισως την δινουν μονο μεσω qoach

σε κινητό σε πήραν η σε σταθερό?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, what_if είπε

χρυσανθη λεγετε η coach ,μπορεις να τους ζητησεις ονομαστικα

Ε ναι αλλά τι να κάνω?

Να πάρω και να πώ "γειά σας Χρυσάνθη!Μηπως θέλετε να μου κάνετε δώρο μια κούτα μισοτιμής?":D

Επεξ/σία από bakalex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, bakalex είπε

Ε ναι αλλά τι να κάνω?

Να πάρω και να πώ "γειά σας Χρυσάνθη!Μηπως θέλετε να μου κάνετε δώρο μια κούτα μισοτιμής?":D

πες ,ρε φερε την κουτα μην σου παιξω καμια ψιλη ξργω :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπηκαμε στην τρτη 05/06 ωρα 00 44, 6η μερα στο iQOS , τα παω καλα χρησιμοποιωντας τα Αμπερ heets -> oχι ζαλαδες τις 2 τελευταιες μερες(για το παρων τουλαχιστον),παρατηρω 1. οτι οσο το συνιθιζεις τοσο περοσσοτερο ζητας(εγω τουλαχιστον) ,απο τα 13heets/24h τωρα πηγα στα 20/24h, πιστευω να παραμεινω εδω. 2. δοκιμασα σημερα 1 ΚΤ -> το εσβησα στη μεση!.Ο κυριος λογος αυτου του ποστ ομωςδεν ειναι αυτος παρα η πληροφορηση για τα τεχνικα θεματα του iQOS για οποιον ενδιαφερεται φυσικα για μενα σαν ηλεκτρονικος μηχανικος που ειμαι τα βρισκω πολυ ενδιαφεροντα ανεξαρτητως των αποτελεσματων στην υγεια μας αν βεβαια πιστεψουμε τα data που μας δινει μια καπνοβιομηχανια!? περιμενοντας να εγκριθει απο το FDA που ζηταει πολλα ακομη,πολυ πιθανον ομως και να την παρει μιας και ειναι η PMI αυτη.Ειδωμεν.Λοιπον οτι αφορα το τεχνικο τμημα τα λινκ κατωθι, το δευτερο ειναι για κατεβασμα του pdf αρχειου.

https://www.documentcloud.org/documents/4457118-TechInsights-iQOS.html

https://assets.documentcloud.org/documents/4457118/TechInsights-iQOS.pdf   Δεν μπορω να το επισυναψω λογω μεγεθους 9,15mb.

Καλημερα,συγγνωμη αν σας κουρασα με ισως περιττα πραγματα για μερικους φιλους.

Επεξ/σία από CDT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, what_if είπε

χρυσανθη λεγετε η coach ,μπορεις να τους ζητησεις ονομαστικα

Βρε παιδια , αυτο οταν κανεις την παραγγελια, τι σου στελνουν? Εγω εκανα παραγγελια οταν γραφτηκα  στο site και δεν μου εχουν στειλει τιποτα. Απο τις 18/5 εχω βαλει την παραγγελια στο site τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, orestis2 είπε

Βρε παιδια , αυτο οταν κανεις την παραγγελια, τι σου στελνουν? Εγω εκανα παραγγελια οταν γραφτηκα  στο site και δεν μου εχουν στειλει τιποτα. Απο τις 18/5 εχω βαλει την παραγγελια στο site τους.

Tι παραγγελία έκανες ρε φίλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω κανει 3 παραγγελιες ,στην μια μεσολαβουσε τριημερο κ ηρθε την επομενη εργασιμη ,οι αλλες κανουν μια μερα να ερθουν κ ειμαι κ επαρχια

Επεξ/σία από what_if
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, what_if είπε

εχω κανει 3 παραγγελιες ,στην μια μεσολαβουσε τριημερο κ ηρθε την επομενη εργασιμη ,οι αλλες κανουν μια μερα να ερθουν κ ειμαι κ επαρχια

Nαι αλλά έκανε quote το ποστ για την Χρυσάνθη την coach.Μήπως εννοεί οτι ζήτησε coach και περιμένει να παραλάβει κάτι?^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, bakalex είπε

Nαι αλλά έκανε quote το ποστ για την Χρυσάνθη την coach.Μήπως εννοεί οτι ζήτησε coach και περιμένει να παραλάβει κάτι?^_^

η χρυσανθη λιγο δυσκολο να του ερθει :lol: ,τηλεφωνο σε παιρνουν περιπου ανα εβδομαδα στην αρχη καποιες φορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...