Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, bakalex είπε

Aπο το coach?

Με πηραν τηλεφωνο,η κυρια που μου κανει τα τηλεφωνα,παραμενει ενα τηλ/νο ακομη την επομενη εβδομαδα,οι προσφορες μετα στο email μου ειπε.Ατυχως δεν ξερω τι ειναι το coach,αν μπορεις πληροφορησε με.

Επεξ/σία από CDT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CDT είπε

Με πηραν τηλεφωνο,η κυρια που μου κανει τα τηλεφωνα,παραμενει ενα τηλ/νο ακομη την επομενη εβδομαδα,οι προσφορες μετα στο email μου ειπε.Ατυχως δεν ξερω τι ειναι το coach,αν μπορεις πληροφορησε με.

Στην προηγούμενη σελίδα(απ την αρχή) αυτο συζητάγαμε.Διάβασε εκεί.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, what_if είπε

εμενα δευτερη κ τελευταια προσφορα μαλλον ,δευτερα μου ερχεται ενα holder δωρεαν

Το "μαλλον" τι το έβαλες?😁

Γλυκάθηκες ετσι?😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, bakalex είπε

Στην προηγούμενη σελίδα(απ την αρχή) αυτο συζητάγαμε.Διάβασε εκεί.

Page not found -> error 404. Πατησα back to top page.Αυτο ειναι?

 

Επεξ/σία από CDT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, what_if είπε

γιατι νομιζω σου κανουν κ στα γενεθλια σου δωρο κουτα στην μιση τιμη

Σωστά,αλλά το coach τελείωσε.

Τώρα οτι προσφορα,στο mail.

Παρεμπιπτόντως σε εμένα δεν ήρθε η προηγούμενη προσφορά(αυτή που γελάγαμε με την Χρυσάνθη).Προφανώς επιλέγουν απο το πελατολόγιο συγκεκριμένα target group.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, bakalex είπε

Σελίδα 34 στην αρχή.Συμμετείχες και συ.

ok, εκει πηγα -> Qoach service program ,εβγαλε το page not found error 404 ,μετα πατωντας το go back to top page με εβαλε κανονικα στο site.Oλα οκ,σ'ευχαριστω ουτως η αλλως.Καλο Σ/Κ.

 

15 ώρες πριν, bakalex είπε

Σελίδα 34 στην αρχή.Συμμετείχες και συ.

 

Επεξ/σία από CDT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα ,

Γνωριζει κανεις , για ποιο λογο το λαμπακι της μπαταριας (της βασης) αναβοσβηνει πορτοκαλι και οχι πρασινο ;

Βγαζω την βαση του στικ , την ξαναβαζω , και φορτιζει κανονικα αναβοσβηνοντας πρασινο.

Στην επομενη φορα , ξανα πορτοκαλι κλπ

Ειχα το ιδιο προβλημα παλιοτερα , πηγα στο καταστημα και μου αλλαξαν ολη την συσκευη

Αυτη την εχω τωρα δυο μηνες περιπου , και απο προχθες αρχισε να το κανει , βεβαια οχι τοσο συχνα οσο η παλια που ειχε προβλημα.

Εχει καμια σχεση με την συχνοτητα της χρησης ? Δηλαδη περισσοτερα τσιγαρα , επομενως συντομοτερη χρονικα η φθορα της συσκευης ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Aramis North είπε

Kαλημερα ,

Γνωριζει κανεις , για ποιο λογο το λαμπακι της μπαταριας (της βασης) αναβοσβηνει πορτοκαλι και οχι πρασινο ;

Βγαζω την βαση του στικ , την ξαναβαζω , και φορτιζει κανονικα αναβοσβηνοντας πρασινο.

Στην επομενη φορα , ξανα πορτοκαλι κλπ

Ειχα το ιδιο προβλημα παλιοτερα , πηγα στο καταστημα και μου αλλαξαν ολη την συσκευη

Αυτη την εχω τωρα δυο μηνες περιπου , και απο προχθες αρχισε να το κανει , βεβαια οχι τοσο συχνα οσο η παλια που ειχε προβλημα.

Εχει καμια σχεση με την συχνοτητα της χρησης ? Δηλαδη περισσοτερα τσιγαρα , επομενως συντομοτερη χρονικα η φθορα της συσκευης ;

Μπορεί να είναι οτιδήποτε, το έκανε και σε εμένα αραιά και που για αρκετό καιρό. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να φυσήξεις μέσα τη βάση μήπως έχει σκόνη ή κανένα σκουπιδακι και να καθαρίζεις το , holder. Και αν δεις ότι συνεχίζει ή χειροτερεύει πήγαινέ το σε κατάστημα. Δεν νομίζω να έχει σχέση η χρήση, άλλωστε το διάστημα που το έχεις είναι μικρό.

Εμένα μου χάλασε το holder την Παρασκευή, μετά από 4 μήνες χρήσης. Το έβαζα στη βάση και αναβόσβηνε το κόκκινο. Κάτι που παθαίνεις εσύ, αλλά το έκανε συνέχεια. Πήγα σε μαγαζί και το αντικατέστησαν.

Επεξ/σία από zananiro
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όποιος θέλει προσφορά το καινούργιο IQOS kit στα 35 ευρω χωρις πακετα να μου στειλει προσωπικό μήνυμα.

Επεξ/σία από kounou21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...