Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σε οποιαδήποτε συσκευασία μπορεί να το συναντήσεις...Είτε κούφια...είτε σκληρά...Αν τα παίρνεις από το ίδιο σημείο ...για αρχή άλλαξε μαγαζί. Και σε κίτρινα, που κάπνιζε η γυναίκα μου , έβρισκε αρκετά κούφια. Εγώ στα πορτοκάλι βρίσκω πολλά σκληρά . Μάλλον κάτι γίνεται λάθος στην παραγωγή...

Στα μονα που δεν έχω συναντήσει ποτέ πρόβλημα ,ανεξάρτητου χρώματος , είναι όταν αγοράζω από το αεροδρόμιο (εντός και εκτός Ελλάδος).

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, aris_rom είπε

Εγώ με τα κόκκινα εδώ και δύο χρόνια που άλλαξα από πορτοκαλί σπανίως βρίσκω κάποια σκληρά. Αλλά όχι τζούφια. 

σου βγάζουν πάντα την ίδια ένταση στο αερολυμα που παράγουν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NickTho είπε

σου βγάζουν πάντα την ίδια ένταση στο αερολυμα που παράγουν; 

Στο 95% τους ναι. Κάποιες φορές όντως δεν βγάζουν το ίδιο αλλά πραγματικά είναι σπάνιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, markosf είπε

Σε οποιαδήποτε συσκευασία μπορεί να το συναντήσεις...Είτε κούφια...είτε σκληρά...Αν τα παίρνεις από το ίδιο σημείο ...για αρχή άλλαξε μαγαζί. Και σε κίτρινα, που κάπνιζε η γυναίκα μου , έβρισκε αρκετά κούφια. Εγώ στα πορτοκάλι βρίσκω πολλά σκληρά . Μάλλον κάτι γίνεται λάθος στην παραγωγή...

Στα μονα που δεν έχω συναντήσει ποτέ πρόβλημα ,ανεξάρτητου χρώματος , είναι όταν αγοράζω από το αεροδρόμιο (εντός και εκτός Ελλάδος).

Αυτό με το αεροδρόμιο το έχω ακούσει ξανά. Αλλης παραγωγής heets? Καλύτερη αποθήκευση; Μεγαλύτερη κατανάλωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, NickTho είπε

Αυτό με το αεροδρόμιο το έχω ακούσει ξανά. Αλλης παραγωγής heets? Καλύτερη αποθήκευση; Μεγαλύτερη κατανάλωση;

Μάλλον πιο επιλεκτική παραγωγή...Πιστεύω για διαφημιστικούς λόγους. Και δεν είναι μόνο στα heets...Και παλιότερα που κάπνιζα κανονικό τσιγάρο είχαν διαφορά στην ποιότητα τα  πακέτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/9/2020 στις 6:21 ΜΜ, margaritagr είπε

Έχει παρει κάποιος το duo να μου πει αν αξίζει σε σχέση με το plus?

Αν χρειάζεσαι να κάνεις δυο heets στη σειρά ναι, διαφορετικά δεν έχεις λόγο.

Σχετικά με τα ελαττωματικά amber όπου πετυχαίνω αλλοιωμένο / ελλατωματικο το γυρνάω πίσω. Αλλάζουν έως 5 πακέτα την φορά.

Επεξ/σία από NickTho
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πιο ολοκληρωμενη και ευχρηστη ειναι το duo.Γρηγορη φορτιση,καλυτερο κουμπωμα με μαγνητη,δυο τσιγαρα και..αυτα.Αν την βρειτε σε προσφορα αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/8/2020 στις 1:13 ΜΜ, HateMe είπε

Το iqos μυρίζει ποδαρίλα :( 

Όσοι περνάνε από δίπλα μου με iqos, μου έρχεται μυρωδιά ποδαρίλας.

Η φάση είναι πως το λένε πολλοί. 

εχω ακουσει τα παντα αλλος λεει του μυριζει κλανια(ολως παραδοξως οι περισσοτεροι συμφωνουν στην κλανια) αλλος καμμενο γαλα τωρα ποδαριλα ,μονο σε εμενα μυριζει ελαφρυ τσιγαρο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...