Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Smart 1080P WiFi IP Camera 30$ gearbest


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 190
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιότητα κατασκευής; Θα αντέξουν στο χρόνο η είναι φθηνοκατασκευη;

 

Βέβαια είναι xiaomi αλλά είναι το μοναδικό προϊόν της που δεν έχω δοκιμάσει ακόμα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. η βάση έχει και μαγνήτη. την μία την έβαλα πάνω σε ένα κλιματιστικό βρήκε κάτι μεταλλικό και κούμπωσε άριστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, κολλήματα με το server της xiaomi παρουσιάζει? Να εξηγήσω, έχω μια λάμπα με Wi-Fi της xiaomi, και κάποιες ώρες της μέρας η λάμπα "εξαφανίζεται" και θέλει ή υπομονή να ξανά-εμφανιστεί ή reset. Στην κάμερα υπάρχουν τέτοια χρονικά κενά και η απόκριση είναι άμεση(σαν να μη μεσολαβεί η Κίνα στη μέση δλδ)? Ο λόγος που δεν την έχω πάρει είναι ο φόβος, πως αν κάνει τα ίδια με την λάμπα(που είναι και το πιο πιθανό, αφού ίδιοι είναι οι servers), τότε αυτό είναι σημαντικό bug(για μένα). Μπορεί να πει κάποιος που την έχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς το παρόν καμία καθυστέρηση

Καλά και η λάμπα τις πρώτες μέρες πετούσε, σιγά σιγά, άρχισαν τα κολλήματα...

Τελικά, παράγγειλα μια πιο "ανεξάρτητη"από servers και κλειδώματα(Vstarcam), από aliexpress, αφού κέρδισα σήμερα κάτι κουπόνια και μου βγήκε τιμή "χώμα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουπόνια κέρδισες με το παιχνίδι με τα κέρματα; Πόσο σ βγήκε τελική τιμή;

όχι, με αυτά που δίνει ανά 1 ώρα για όλο τι ali, 8 ώρες τα κυνηγούσα :P 24€ περίπου η c7824wip

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προγραμμα που εχει αναφερθει εδω για θεαση μεσω pc ειναι για την αλλη καμερα που ειχε πει ο φιλος να την φλασαρουμε κλπ..
Μια αλλη λειτουργια που εχει η καμερα του τιτλου ειναι οτι μπορεις να την κανεις να δουλεψει συνδεοντας την απευθειας στο κινητο σου μεσω wifi που εκπεμπει η ιδια η καμερα..ετσι βλεπεις την καμερα χωρις να εχεις ρουτερ στον χωρο σου!
Πολυ καλη λειτουργια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εργαλείο ή συγκεκριμένη

 

Και ποιότητα και πολύ καλη τιμή.

Χάλια software/firmware. Δεν κατάφερα ποτέ να την συνδέσω αποτελεσματικά με cms ή vms. Xmeye δεν την βλέπει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο κουπόνι, για την αρχική κάμερα του θέματος.

βγαίνει 21,7 € περίπου και συμφέρει να πληρώσεις σε ευρώ

 

GBXFZSB

 

 

post-200062-0-48359800-1486143287_thumb.png

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...