Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε cu καρτοκινητό (φοιτητικό), ο χρόνος ομιλίας που δεν ξοδεύω, παραμένει για τους επόμενους μήνες.

Στην εικόνα φαίνονται τα λεπτά προς CU αριθμούς που πέρνω κάθε μήνα αλλά δεν μηδενίζονται όταν τελειώνει ο μήνας.

Συμβαίνει και σε άλλους αυτό?

 

Nαι, ισχύει κανονικά και σε άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 979
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ναι, οι δύο "παχιές" γραμμές θα πρέπει να είναι το +/- της μπαταρίας. Στην καλωδιοταινία δεν είναι εκτεθειμένος ο χαλκός όμως για να μετρήσεις από 'κει; Έτσι φαίνεται.

Πετυχα ενα βινετακι με τη μπαταρια απο iPhone Και ηταν αυτο που φανταστηκα οτι μετρας στη μεσα μερια, το ενα αριστερα και το αλλο δεξια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασαμε ενα συστημα σιδερωματοε Philips . Γραφει στις οδηγιες "Αδιαστε το δοχειο νερου μετα το σιδερωμα"

Δηλαδη καθε φορα που σιδερωνουμε δυο ρουχαλακια πρεπει να βαζουμε καινουριο νερο και μετα να υο αδειαζουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πρόκειται να σιδερώσεις σύντομα, μη το βγάζεις, αλλά το μήνυμα ειναι για αυτούς που βάζουν νερο και μετά χρησιμοποιυν πάλι σίδερο οταν το νερο εχει γίνει πράσινο. Επισης μπορεις να κάνεις το άλλο. Αφου θες δυο ρουχαλάκια βάζει λιγοτερο νερο, μη γεμιζεις το δοχείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πρόκειται να σιδερώσεις σύντομα, μη το βγάζεις, αλλά το μήνυμα ειναι για αυτούς που βάζουν νερο και μετά χρησιμοποιυν πάλι σίδερο οταν το νερο εχει γίνει πράσινο. Επισης μπορεις να κάνεις το άλλο. Αφου θες δυο ρουχαλάκια βάζει λιγοτερο νερο, μη γεμιζεις το δοχείο.

Λογικα μιλας. Αυτο θα κανω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε cu καρτοκινητό (φοιτητικό), ο χρόνος ομιλίας που δεν ξοδεύω, παραμένει για τους επόμενους μήνες.

Στην εικόνα φαίνονται τα λεπτά προς CU αριθμούς που πέρνω κάθε μήνα αλλά δεν μηδενίζονται όταν τελειώνει ο μήνας.

Συμβαίνει και σε άλλους αυτό?

yC53DSJ.png

Ναι διοτι τα λεπτα προς cu κ τα ΜΒ ανανεώνονται αυτοματα καθε μηνα και ετσι προστίθενται στα ήδη υπάρχοντα :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς στο περίπου χρεώσεις για μεταφορά μεγάλου δέματος από Αγγλία στην Ελλάδα; Πάει με το κυβικό μέτρο ή με το βάρος; Μιλάμε για περίπου 2 κυβικά μέτρα και 1 τόνο+ βάρος. Έχω στείλει email σε κάποιες μεταφορικές απλά θα ήθελα να έχω μια ιδέα στο περίπου αν γνωρίζει κάποιος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς στο περίπου χρεώσεις για μεταφορά μεγάλου δέματος από Αγγλία στην Ελλάδα; Πάει με το κυβικό μέτρο ή με το βάρος; Μιλάμε για περίπου 2 κυβικά μέτρα και 1 τόνο+ βάρος. Έχω στείλει email σε κάποιες μεταφορικές απλά θα ήθελα να έχω μια ιδέα στο περίπου αν γνωρίζει κάποιος!

Σε ευρωπαλετα είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευρωπαλετα είναι;

Λογικά παλέτα αλλά θα περισσεύει, δεν θα είναι ακριβώς. Ή πιθανόν να είναι σε δύο παλέτες ενωμένες (δεν ξέρω αν συνηθίζεται αυτό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά παλέτα αλλά θα περισσεύει, δεν θα είναι ακριβώς. Ή πιθανόν να είναι σε δύο παλέτες ενωμένες (δεν ξέρω αν συνηθίζεται αυτό).

Παλέτες ενωμένες ξέχνα το. Δεν γίνεται. Έχω καιρό να φέρω από Αγγλία πράγματα. Στο περίπου εως 300ευρω τη παλέτα υπολόγιζε στη χειρότερη περίπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλέτες ενωμένες ξέχνα το. Δεν γίνεται. Έχω καιρό να φέρω από Αγγλία πράγματα. Στο περίπου εως 300ευρω τη παλέτα υπολόγιζε στη χειρότερη περίπτωση.

Σ'ευχαριστώ! Αν ξέρεις, σε περίπτωση που δεν χωράει σε μια παλέτα το κόστος είναι πάλι παρόμοιο; Δηλαδή αν είναι μια συσκευασία - κουτί έχει τον όγκο δύο παλετών χρεώνεται σαν δύο παλέτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...