Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την curve card


alfeios
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Bourdoulas,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, xakou είπε

Αν έχει και σε χρεώσει μηχάνημα της Εθνικής σε λίρες, τότε με την ισοτιμία τι γίνεται; Είναι ακριβώς ή τσιμπάει λίγο στην αλλαγή νομίσματος;

Περίπου 5% μου είχε βγει η προμηθεια. Απλά οταν βλεπεις pos εθνικης, λεγε το καλου κακου. 😛

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εμενα τοσες συναλλαγες απο ολο τον Σεπτεμβρη δεν φαινονται στις δαπανες μειωσης φορου. Σε εσας φαινεται; Πχ σημερα εκκαθαριστηκαν 25 συναλλαγες μιυ των περασμενων ημερων, δεν ειναι πλεον εκκρεμεις, αλλα δεν φαινονται στις δαπανες μειωσης φορου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, andrewnick είπε

Ρε παιδια εμενα τοσες συναλλαγες απο ολο τον Σεπτεμβρη δεν φαινονται στις δαπανες μειωσης φορου. Σε εσας φαινεται; Πχ σημερα εκκαθαριστηκαν 25 συναλλαγες μιυ των περασμενων ημερων, δεν ειναι πλεον εκκρεμεις, αλλα δεν φαινονται στις δαπανες μειωσης φορου..

Με ποια τράπεζα, γιατί alpha και εθνική εμένα φαίνονται κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, andrewnick είπε

Ρε παιδια εμενα τοσες συναλλαγες απο ολο τον Σεπτεμβρη δεν φαινονται στις δαπανες μειωσης φορου. Σε εσας φαινεται; Πχ σημερα εκκαθαριστηκαν 25 συναλλαγες μιυ των περασμενων ημερων, δεν ειναι πλεον εκκρεμεις, αλλα δεν φαινονται στις δαπανες μειωσης φορου..

Σε Alpha και Eurobank εμφανιζονται κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Με ποια τράπεζα, γιατί alpha και εθνική εμένα φαίνονται κανονικά.

Με Πειραιως. Μου εμφανιζονται μεχρι 8/9 συναλλαγες. Οσες εκκαθριστηκαν σημερα δεν εμφανιζονται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, andrewnick είπε

Με Πειραιως. Μου εμφανιζονται μεχρι 8/9 συναλλαγες. Οσες εκκαθριστηκαν σημερα δεν εμφανιζονται..

Και εμείς σου είπαμε για εθνική, άλφα, Eurobank, και εσύ μας είπες την τέταρτη τράπεζα 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, andrewnick είπε

Με Πειραιως. Μου εμφανιζονται μεχρι 8/9 συναλλαγες. Οσες εκκαθριστηκαν σημερα δεν εμφανιζονται..

Θέλει λίγο χρόνο για να εμφανιστούν στην κατηγορία τον δαπανών δεν μπαίνουν το ίδιο δευτερόλεπτο . δεν είναι και τέλος του έτους να Βιάζεσαι :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, asdfnikos είπε

Θέλει λίγο χρόνο για να εμφανιστούν στην κατηγορία τον δαπανών δεν μπαίνουν το ίδιο δευτερόλεπτο . δεν είναι και τέλος του έτους να Βιάζεσαι :P 

Θα εμφανιστουν την Πέμπτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

12 ώρες πριν, andrewnick είπε

Με Πειραιως. Μου εμφανιζονται μεχρι 8/9 συναλλαγες. Οσες εκκαθριστηκαν σημερα δεν εμφανιζονται..

Στην Περαιώς απο την μέρα εκκαθάρισης της συναλλαγής, μετά θέλει οπωσδηποτε μια εργασιμη για να φανει στο αφορολογητο. Δηλαδή ξαναμπες αυριο βραδύ και θα τις δεις.

Επεξ/σία από runner69
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη τα αγγλικά μου ειναι σχεδον ανυπαρκτα μπορει καποιος να μου εξηγησει τι κανει η τελευταία επιλογη στην curve card ?

IMG_20200917_184522.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, alfeios said:

Επειδη τα αγγλικά μου ειναι σχεδον ανυπαρκτα μπορει καποιος να μου εξηγησει τι κανει η τελευταία επιλογη στην curve card ?

IMG_20200917_184522.jpg

Εάν έχεις επαρκές υπόλοιπο στην "δώρο" κάρτα, τότε η αγορά θα γίνετε από εκεί και όχι από την κάρτα που έχεις επιλέξει.

Συνδυαστικά δεν δουλεύει, εάν επαρκεί το υπόλοιπο καλώς, διαφορετικά γίνεται από την κάρτα που έχεις επιλέξει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/9/2020 στις 7:06 ΜΜ, Hapatingo είπε

Εάν έχεις επαρκές υπόλοιπο στην "δώρο" κάρτα, τότε η αγορά θα γίνετε από εκεί και όχι από την κάρτα που έχεις επιλέξει.

Συνδυαστικά δεν δουλεύει, εάν επαρκεί το υπόλοιπο καλώς, διαφορετικά γίνεται από την κάρτα που έχεις επιλέξει.

Ωραίο θα ήταν να δουλεύει συνδυαστικά! Όπως στο paypal... Έχω 0.16€... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Ωραίο θα ήταν να δουλεύει συνδυαστικά! Όπως στο paypal... Έχω 0.16€... 

Μεγαλο ποσό χαχαχαχαχαχα

Μπορεις να κανει πληρωμη λογαριασμου με αυτο το ποσο. Και μετα αλλη με το υπολοιπο του λογαριασμου

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα άνοιξε η γυναίκα μου σήμερα το απόγευμα λογαριασμό στην Curve και αφού έκανε όλα τα βήματα και τα τελείωσε κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα, προσπαθεί να μπει στην εφαρμογή και της βγάζει ένα μήνυμα "Sorry, we can't offer you Curve at the moment." Έχει τύχει σε κάποιον αυτό; Έστειλε μήνυμα στο support όπως λέει αλλά δεν έχουν απαντήσει έως και τώρα.

IMG_20200918_185154.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, kosvou said:

Καλησπέρα άνοιξε η γυναίκα μου σήμερα το απόγευμα λογαριασμό στην Curve και αφού έκανε όλα τα βήματα και τα τελείωσε κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα, προσπαθεί να μπει στην εφαρμογή και της βγάζει ένα μήνυμα "Sorry, we can't offer you Curve at the moment." Έχει τύχει σε κάποιον αυτό; Έστειλε μήνυμα στο support όπως λέει αλλά δεν έχουν απαντήσει έως και τώρα.

IMG_20200918_185154.jpg

Δύσκολα να πιάσεις γραμμή με το support τους. Ενώ ήταν το καλύτερο μεταξύ των fintech, ξαφνικά έγινε το χειρότερο. 

Για αρχή εάν έχεις twitter στείλε τους ένα μήνυμα εκεί λέγοντας να κοιτάξουν το μήνυμα στο support γράφοντας και το email του λογαριασμού σου που έκανες εγγραφή στην curve.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...