Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, jerry banana είπε

Στο κανονικο καθε ποτε πεφτει περιπου η τιμη του?Γιατι θελω στο κυριο λογαριασμο μου να το εχω.Ευχαριστω για την προταση παντως.

Παρτο με 20 που εχει τωρα, cdkeys.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

39 λεπτά πριν, SakafliaC είπε

20ε έχει σε όλα τα κλειδάδικα atm, πόσο θες να το πάρεις δηλαδή?

Θα δω ευχαριστω!!!

41 λεπτά πριν, Balantakos είπε

Παρτο με 20 που εχει τωρα, cdkeys.

Εγινε ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Τι είναι το pubg  lite? 

Καλησπέρα! Θα έρθει και μια free έκδοση του PUBG απλά θα είναι πιο απλών γραφικών. Το σηκώνουν απλά PC/laptops. Προς το παρόν έχει βγει δοκιμαστικά σε χώρες της Ασίας. Το δοκιμασα με VPN στο laptop (το οποίο δεν είναι καν gaming laptop) και έπαιζε ευχάριστα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, sp3cial είπε

Καλησπέρα! Θα έρθει και μια free έκδοση του PUBG απλά θα είναι πιο απλών γραφικών. Το σηκώνουν απλά PC/laptops. Προς το παρόν έχει βγει δοκιμαστικά σε χώρες της Ασίας. Το δοκιμασα με VPN στο laptop (το οποίο δεν είναι καν gaming laptop) και έπαιζε ευχάριστα.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, τότε θα περιμένω το τσάμπα και εγώ. Αυτοί που έχουν το lite παίζουν και με αυτούς που έχουν το κανονικό? Η μόνο μεταξύ τους? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δυστυχώς δεν το γνωρίζω. Ας ελπίσουμε πως ναι. Αυτή η κίνηση γίνεται για να ξεπεράσει τα νούμερα του Fortnite. Όποτε πιστεύω να έχουμε θετικές εξελίξεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, τότε θα περιμένω το τσάμπα και εγώ. Αυτοί που έχουν το lite παίζουν και με αυτούς που έχουν το κανονικό? Η μόνο μεταξύ τους? 

ε αμα δεν θες να δωσεις ουτε 20 ευρω, παιξε απο το emulator το mobile να τελειωνεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, τότε θα περιμένω το τσάμπα και εγώ. Αυτοί που έχουν το lite παίζουν και με αυτούς που έχουν το κανονικό? Η μόνο μεταξύ τους? 

Απο το να περιμένεις, γιατι δεν παίζεις apex legends , fortnite, Ring of Elysium ?  Τσάμπα και μια χαρά παιχνίδια είναι. Το lite θα είναι αυτόνομο και δεν θα έχει καμία επαφή με το κανονικό.

Στο ξανά λέω ψάξου στο google: vpn -> steam region -> india .... 13€ PUBG πόσο ποιο κάτω  ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Απο το να περιμένεις, γιατι δεν παίζεις apex legends , fortnite, Ring of Elysium ?  Τσάμπα και μια χαρά παιχνίδια είναι. Το lite θα είναι αυτόνομο και δεν θα έχει καμία επαφή με το κανονικό.

Στο ξανά λέω ψάξου στο google: vpn -> steam region -> india .... 13€ PUBG πόσο ποιο κάτω  ? 

Αφού λέει το παλικάρι ότι θα είναι ίδιο απλώς με μειωμένα γραφικά ποιος ο λόγος να δώσω χρήματα? Ειδικά κιόλας εφοσον θα είναι και ελαφρύτερο από το κανονικό. 

29 λεπτά πριν, Balantakos είπε

ε αμα δεν θες να δωσεις ουτε 20 ευρω, παιξε απο το emulator το mobile να τελειωνεις.

Με όλο το σεβασμό δεν γνωρίζεις τα οικονομικά του καθενός οπότε μην κρίνεις. Επίσης καλό θα ήταν να μείνουμε  στο θέμα του νήματος. 

30 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Απο το να περιμένεις, γιατι δεν παίζεις apex legends , fortnite, Ring of Elysium ?  Τσάμπα και μια χαρά παιχνίδια είναι. Το lite θα είναι αυτόνομο και δεν θα έχει καμία επαφή με το κανονικό.

Στο ξανά λέω ψάξου στο google: vpn -> steam region -> india .... 13€ PUBG πόσο ποιο κάτω  ? 

Τωρα δημιουργώ λογαριασμό εφόσον είπε το άλλο παλικάρι ότι δεν παίζουν με τους κανονικούς. Μπορώ από India να το κάνω gift στον κανονικό μου λογαριασμό  steam? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν θυμαμαι καλα γινεται αυτοματα suspended ο λογαριασμος αν δηλωσεις ινδια και πληρωσεις με gr καρτα...οποτε μην το προτεινετε πια..

https://tgb.qq.com/en/games/pubg.html

Παιξτε με emulator το mobile ειναι πιο ευκολο πιο γρηγορο πιο απλο και δεν θελει super pc ή εμπειρία σε τέτοια game..

απλα δεν προκειτε να πετυχετε ποτε ευρωπαιο..

 

Επεξ/σία από kage
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 7/5/2019 στις 4:34 ΠΜ, kage είπε

Αν θυμαμαι καλα γινεται αυτοματα suspended ο λογαριασμος αν δηλωσεις ινδια και πληρωσεις με gr καρτα...οποτε μην το προτεινετε πια..

https://tgb.qq.com/en/games/pubg.html

Παιξτε με emulator το mobile ειναι πιο ευκολο πιο γρηγορο πιο απλο και δεν θελει super pc ή εμπειρία σε τέτοια game..

απλα δεν προκειτε να πετυχετε ποτε ευρωπαιο..

Αγόρασα το κανονικό φίλε. Τελικά. Βασικά έτοιμο λογαριασμό ενός παιδιού που τα είχε όλα (αμφιεσεις κλπ.). Σχεδόν τσάμπα για αυτά που έχει. Επειδή φεύγει στρατό το πούλαγε 

40 λεπτά πριν, Lefteris1925 είπε

Δε παιδιά μου κρασαρει συνεχώς εδώ και καμιά ώρα 

Εγώ δεν έχω θέμα και παίζω όλη μέρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...