Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, jerry banana είπε

Αγόρασα το κανονικό φίλε. Τελικά. Βασικά έτοιμο λογαριασμό ενός παιδιού που τα είχε όλα (αμφιεσεις κλπ.). Σχεδόν τσάμπα για αυτά που έχει. Επειδή φεύγει στρατό το πούλαγε 

Εγώ δεν έχω θέμα και παίζω όλη μέρα. 

Οπότε κάτι παίζει με το pc μου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Lefteris1925 είπε

Δε παιδιά μου κρασαρει συνεχώς εδώ και καμιά ώρα 

Κανε ενα check integrity.Αν συνεχιζει και εχεις oc καπου,τοτε μαλλον δεν ειναι 100% σταθερο και τσεκαρε το.

Αν δεν εχεις oc,τοτε βγαλε-βαλε drivers και αν παλι τιποτα,τοτε βγαλε βαλε το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για καποιο λογο μετα απο φορματ αργει αρκετα να μπει εκει που περιμενεις πριν μπεις στο γκειμ. ενω με βαζε κατευθειαν τωρα αργει και με βαζει στα 10 s μπορει κ στο αεροπλανο κατευθειαν. Λετε να φταιει ο ssd?

Επεξ/σία από tntdynamite23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tntdynamite23 είπε

Για καποιο λογο μετα απο φορματ αργει αρκετα να μπει εκει που περιμενεις πριν μπεις στο γκειμ. ενω με βαζε κατευθειαν τωρα αργει και με βαζει στα 10 s μπορει κ στο αεροπλανο κατευθειαν. Λετε να φταιει ο ssd?

που το εχεις βαλει το παιχνιδι?Πριν το φορματ που το ειχες και μετα το φορματ που το εβαλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PUBG Lite PC

Θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι διαθεσιμο για pc το πολυαναμενομενο pubg lite . Εαν μπεις στο σαιτ της εταιριας , ειναι διαθεσιμο για κατεβασμα , αλλα δεν εχει γνωστοποιηθει γενικοτερα η γενικη διαθεση του παιχνιδιου στους παικτες . Αυτο σημαινει πως αν το κατεβασω απο το σαιτ , ειναι ασφαλες , ή προκειται περι σκαμ κλπ ?

Και το σχετικο λινκ https://lite.pubg.com/download/

24 λεπτά πριν, Filippos12 είπε

Θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι διαθεσιμο για pc το πολυαναμενομενο pubg lite . Εαν μπεις στο σαιτ της εταιριας , ειναι διαθεσιμο για κατεβασμα , αλλα δεν εχει γνωστοποιηθει γενικοτερα η γενικη διαθεση του παιχνιδιου στους παικτες . Αυτο σημαινει πως αν το κατεβασω απο το σαιτ , ειναι ασφαλες , ή προκειται περι σκαμ κλπ ?

Και το σχετικο λινκ https://lite.pubg.com/download/

Ακυρο , μολις επιβεβαιωθηκε . Δεν ειναι διαθεσιμο στους ευρωπαικους server ακομη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 22/5/2019 στις 5:23 ΠΜ, jerry banana είπε

που το εχεις βαλει το παιχνιδι?Πριν το φορματ που το ειχες και μετα το φορματ που το εβαλες?

Και τις  2 φορες στον C ,στον ssd δηλαδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 Καλησπέρα σας, έχω από το πρωί προσπαθώ να ξεκινήσω το pubg και για κάποιο λόγο δεν ανοίγει καθόλου. Φαίνεται να ξεκινάει να φορτώνει αλλά τίποτα. Έκανα ότι βρήκα στο google, έσβησα και ξανά πέρασα το παιχνίδι, Έκανα φορματ σε όλους τους δισκους και το ξανά πέρασα . Αυτό τα ίδια.

Τι μπορεί να φταίει? Ευχαριστώ εκ των πρότερων

 

χαχαχχ ευτυχώς έσβησα το antivirus και λειτούργησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά σήμερα πρωί πήγα να ανοίξω το παιχνίδι άλλα γυρνούσε η ροδέλα να περιμενω κάποια δευτερερολεπτα σταματούσε χωρίς να ανοίξει ποτέ..το προσπάθησα κάπως χωρίς αποτελέσματα!το έβαλα το έβγαλα πάλι τα ίδια δεν ανοίγει χωρίς  να με βγάζει κάποιο error.του χει τύχει κανένα σας?δεν ξέρω τι άλλο να κάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/5/2019 στις 11:38 ΠΜ, tntdynamite23 είπε

Για καποιο λογο μετα απο φορματ αργει αρκετα να μπει εκει που περιμενεις πριν μπεις στο γκειμ. ενω με βαζε κατευθειαν τωρα αργει και με βαζει στα 10 s μπορει κ στο αεροπλανο κατευθειαν. Λετε να φταιει ο ssd?

Hi.Και σε μένα το κάνει ,είναι γενικό το πρόβλημα.Του παιχνιδιού είναι, μάλλον μετά απ' τα τελευταία update του pubg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα παιδια και απο μενα επειδη και εγω ειχα το συγκεκριμενο προβλημα και εφαγα 4 ωρες ετσι για το τιποτα, να σας πω πως αν χρησιμοποιειται το bitdefender για antivirus θα δημιουργησετε μια εξαιρεση μεσα απο το antivirus για το αρχειο TsIGame.exe και ολα κομπλε παιζει και ανοιγει κανονικα!

εδω ειναι και η συζητηση https://steamcommunity.com/app/578080/discussions/1/1644292361960518560/

Επεξ/σία από ThodorisFel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...