Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/7/2019 στις 2:18 ΠΜ, giorgosmcmc είπε

Απορω για πιο λογο ειναι ακομα τριτη στα steam charts αυτη η σαπιλα οταν υπαρχουν πολυ πιο αξιολογα ακομα και free br εκει εξω. Δε βλεπεται ουτε για free πια το pubg. Ακομη και το Ring of Elysium που ειναι της ιδιας εταιρειας ειναι 1.000.000 φορες καλυτερο. Who knows 🤔

Πώς φαίνεται ο νουμπας από χιλιόμετρα βγάζει hate γιατί έχει γίνει πιο τρύπιος και από σουρωτηρι από τις σφαίρες έτσι που τον γαζωνουν  

Επεξ/σία από insaneblyat
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, insaneblyat είπε

Πώς φαίνεται ο νουμπας από χιλιόμετρα βγάζει hate γιατί έχει γίνει πιο τρύπιος και από σουρωτηρι από τις σφαίρες έτσι που τον γαζωνουν  

και εσυ που το ξερεις πως ηταν νουμπας; Οτι εξεφρασε την γνωμη του ειναι δικαιωμα του. Αραχτε λιγο (μ)προς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει με κάθε καλή διάθεση και σα πειραχτηρι το είπα. Αλλά η αλήθεια είναι ότι ήταν λίγο ακραία η αποψη του περί free br που είναι ανώτερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, μαζευεστε ακομα και παιζετε squad απο εδω μεσα; Σκεφτομαι να το ξανα εγκαταστησω, μου ελειψε, αλλα χωρις παρεα δεν το διασκεδαζω καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Εγώ, είναι κομπλέ και βοηθάνε. Τώρα δε ξερω αν εχουν σημασία ή όχι αλλα τις έχω ακόμη πάνω.

Άρχισα να ανεβάζω κανένα βιντεάκι από τα kill μου σα HL. Άμα θέλετε ρίχτε μια ματιά. 

ΤheTiesThatBind YouTube Channel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Dragonitelvl100 είπε

Ψαχνω παρεα για κανα Game pubg. Ειχα 500 ωριτσες αλλα το εχω σταματησει κανα χρονο

Μπες discord στο iladder 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εβαλα να παιξω μετα απο αρκετο καιρο που το ειχα παρατησει και μου εκανε πολυ κακη εντυπωση, οχι οτι παιζω αλλα br φανατικα αλλα πιστευω πως ειναι πολυ χειροτερο συγκριτικα με μερικα br εκει εξω, βαρεθηκα στη πρωτη ωρα και το απεγκατεστησα, μου φαινεται παραξενο που ακομα παιζουν ατομα το συγκεκριμενο game.

Σιγουρα στην αρχη ηταν κατι προτογνορο και καλο διοτι δεν ειμασταν συνιθισμενοι σε τετοιου ειδους παιχνιδια και αυτο στην ουσια καθιερωσε για τα καλα το br σαν κατηγορια αλλα στη πορεια και πλεον αποδειχθηκε οτι δεν εχει λογο υπαρξης.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...