Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eπιλογή Server δεν δίνει πλέον οπότε συνήθως το matchmaking είναι με όσους μπαίνουν σε Ευρωπαϊκούς Servers.
Αρκετοί Τούρκοι και Λιβανέζοι βέβαια σκάνε στα random παιχνίδια που κάνω.

Παίζουν όμως και με vpn αρκετοί οπότε έχει Ινδίες, Κίνες κτλ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Doc1355 είπε

Eπιλογή Server δεν δίνει πλέον οπότε συνήθως το matchmaking είναι με όσους μπαίνουν σε Ευρωπαϊκούς Servers.
Αρκετοί Τούρκοι και Λιβανέζοι βέβαια σκάνε στα random παιχνίδια που κάνω.

Παίζουν όμως και με vpn αρκετοί οπότε έχει Ινδίες, Κίνες κτλ.

Ευχαριστώ πολύ!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια πολυ δυσκολο μου φαινεται το game η εγω ειμαι πολυ κακος παικτης οθτε ενα win δεν μπορω να παρω σολο παιζω πολυ επιθετικα και μαλον βιαζομαι πολυ αλλ δεν ξερω δεν μου αρεσει ιδιαιτερα να καμπερωνομαι συνεχεια το βρισκω βαρετο θελω να μαθω περρισοτερα για να γινω καλυτερος αλλα δεν ξερω πως

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mitsos125 είπε

ρε παιδια πολυ δυσκολο μου φαινεται το game η εγω ειμαι πολυ κακος παικτης οθτε ενα win δεν μπορω να παρω σολο παιζω πολυ επιθετικα και μαλον βιαζομαι πολυ αλλ δεν ξερω δεν μου αρεσει ιδιαιτερα να καμπερωνομαι συνεχεια το βρισκω βαρετο θελω να μαθω περρισοτερα για να γινω καλυτερος αλλα δεν ξερω πως

παιζεις και μαθαινεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, mitsos125 είπε

ρε παιδια πολυ δυσκολο μου φαινεται το game η εγω ειμαι πολυ κακος παικτης οθτε ενα win δεν μπορω να παρω σολο παιζω πολυ επιθετικα και μαλον βιαζομαι πολυ αλλ δεν ξερω δεν μου αρεσει ιδιαιτερα να καμπερωνομαι συνεχεια το βρισκω βαρετο θελω να μαθω περρισοτερα για να γινω καλυτερος αλλα δεν ξερω πως

παιζουν και πολλα cheateria οποτε μην πολυ απογοητευεσαι. Επισης θεωρω ο καλυτερος τροπος να απολαυσεις το παιχνιδι ειναι να βρεις σταθερο γκρουπακι και να παιζεις μαζι του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζω και squads αλλα random... στο σολο δεν μπορω να βγαλω ευκολα κιλλς ολοι τοσο καλο στοχο εχουνε και χτυπαν κατευθειαν κεφαλι 

10 ώρες πριν, Balantakos είπε

παιζεις και μαθαινεις

ε ειναι λιγο δυσκολο να μαθενεις μονος σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mitsos125 είπε

παιζω και squads αλλα random... στο σολο δεν μπορω να βγαλω ευκολα κιλλς ολοι τοσο καλο στοχο εχουνε και χτυπαν κατευθειαν κεφαλι 

ε ειναι λιγο δυσκολο να μαθενεις μονος σου 

Απο settings βαλε τα ολα low και το anti aliasing  Medium για καλη ορατοτητα, επισης ο σερβερ ευνοει τα μεγαλα πινγκ οποτε βαλε και ενα στριμακι στο τουιτς να παιζει.

Με ραντομ γκρουπακι δεν γινεται δουλεια πρεπει να μιλατε και στο μικροφωνο στο discord υπαρχει καναλι για ευρεση γκρουπ

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lee80 είπε

Απο settings βαλε τα ολα low και το anti aliasing  Medium για καλη ορατοτητα, επισης ο σερβερ ευνοει τα μεγαλα πινγκ οποτε βαλε και ενα στριμακι στο τουιτς να παιζει.

Με ραντομ γκρουπακι δεν γινεται δουλεια πρεπει να μιλατε και στο μικροφωνο στο discord υπαρχει καναλι για ευρεση γκρουπ

κοιταζω συχνα στρεαμακια ολα low τα εχω στα settings απλα εχω καταλαβει οτι ειμαι λιγο βιαστικος στις κινησεις μου και χανω πολλες φορες για αυτον τον λογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο σέρβερ ευνοεί τα μεγάλα ping όποτε βάλε κάνα στριμακι να παιζει.

 

Τι άλλο θα δουν τα μάτια μας?! 😱😱

Η αλήθεια είναι ότι αν έχεις ψηλό ping δεν έχεις τόσο μεγάλο μειονεκτημα σε σχέση με άλλα παιχνίδια και σε ορισμένες περιπτώσεις γίνεται πλεονεκτήμα χάρη σε αυτό την γλυτώνουν μερικοι. Από εκεί και πέρα σε γενικές γραμμές το να εχεις μεγαλύτερο ping από τον αντίπαλο είναι ξεκάθαρο μειονεκτημα! 

Δε θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε!

Επεξ/σία από insaneblyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απορω για πιο λογο ειναι ακομα τριτη στα steam charts αυτη η σαπιλα οταν υπαρχουν πολυ πιο αξιολογα ακομα και free br εκει εξω. Δε βλεπεται ουτε για free πια το pubg. Ακομη και το Ring of Elysium που ειναι της ιδιας εταιρειας ειναι 1.000.000 φορες καλυτερο. Who knows 🤔

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...