Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, aenaos15 είπε

Φιλε μου εννοω χωρις αποδειξη , αλλα κανονικα με τα χαρτια εγκαταστασης που θα χρειαστουν σε ενδεχομενο ελεγχο.

Καλό  είναι δημόσια να μη γράφουμε τέτοια πράγματα. Συμβουλή μου. Θα καείς εσύ, θα κάψεις και τους άλλους. Τέλος πάντων. Γενικά 70%  είναι το νόμιμο. Δεν θα έχεις θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, tilaverboy είπε

Καλό  είναι δημόσια να μη γράφουμε τέτοια πράγματα. Συμβουλή μου. Θα καείς εσύ, θα κάψεις και τους άλλους. Τέλος πάντων. Γενικά 70%  είναι το νόμιμο. Δεν θα έχεις θέμα.

Καποιο λαθος κανεις οσο αφορα το παρμπριζ!!!

Ειναι 75% και μαλλον εσυ θα καψεις κοσμο.

Σ'ευχαριστω για την απαντηση σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, aenaos15 είπε

Καποιο λαθος κανεις οσο αφορα το παρμπριζ!!!

Ειναι 75% και μαλλον εσυ θα καψεις κοσμο.

Σ'ευχαριστω για την απαντηση σου.

Εγώ θα κάψω το ΦΠΑ. Αααα καλά.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, aenaos15 είπε

Δεν μπορω να ασχοληθω αλλο μαζι σου 

Φαίνεται. Καλή συνέχεια. Τι να σχολιάσω ότι γράφεις δημόσια ότι θα πληρώσεις χωρίς απόδειξη; Τι να πω; Εμείς τα ακούμε τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παρμπρίζ 75% είναι το νόμιμο απ' ότι θυμάμαι, 70% είναι για τα πλαϊνά οδηγού-συνοδηγού.

Πίσω πλαϊνά και πίσω τζάμι βάζεις και 5% και 0% που λέει ο λόγος.

Τα γράφουμε για να τα θυμόμαστε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/7/2023 στις 7:57 ΜΜ, tilaverboy είπε

Ξύρισμα με δόσεις Θεοδόσης! Εμένα μου φαίνονται πολλά. Εγώ έχω xpel hp σε όλο το αμάξι 180 μου είχαν πάρει Θεσσαλονίκη πολύ πριν τον πόλεμο  και στο μπροστινό θα βάλω xr plus στο παρμπριζ 70% μου είπαν 150 ευρώ.

Αν θελεις πες σε ποιον πηγες ή στειλε πμ γιατι ψαχνω κατι σχετικα οικονομικο μηπως γινει δουλιτσα διοτι υπαρχει και μωρακι μεσα στο αμαξι.. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για xpel στην Αθήνα, παίζουν τιμές στα 140 € για όλο το αμάξι χωρίς παρμπρίζ

Το παρμπρίζ το ντύνουν με 100 €

και ναι, οι τιμές είναι χωρίς απόδειξη, και ας πέφτουν κάποιοι από τα σύννεφα που ακούνε για μη έκδοση αποδείξεων από ελληνική επιχείρηση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους καλό μήνα, διάβασα περίπου 40-45 σελίδες, θέλω να κάνω δώρο στο γιό μου μεμβράνες στο καινούργιο cupra born που θα το παραλάβει στις 20/8, αν αξιολόγησα σωστά την σειρά ποιότητας εχουμε, 1) LLUMAR  2) 3M  3) MADICO κατάλαβα οτι μεγάλο ρόλο παιζει ο τοποθέτης το κόστος δεν με νοιάζει θέλω να είναι κάτι άψογο τι μου συνιστάτε; ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την προηγούμενη βδομάδα τοποθετήθηκαν στον Νικήτα στη Λαγουμιτζή 3m cs35 στα 2 μπροστά και cs5 σε όλα τα πίσω.

Πρώτα ξηλώθηκαν οι παλιές που είχε πάνω οι οποίες δεν δούλευαν καν πέρα απο το ότι ήταν γεμάτες γδαρσιές και ξεκόλαγαν σε κάποια σημεία.

Οι μεμβράνες είναι δεδομένα καλές αφού έχω 35άρες για χρόνια σε άλλα 2 αυτοκίνητα. Η τοποθέτηση άψογη και πολύ καλή τιμή σε σχέση με αλλού που ρώτησα επίσης για colorstable. 

Επιτέλους την παλεύουμε να καθίσουμε στα δερμάτινα γιατί πρίν το έγκαυμα ήταν στανταρ 😛

20230812_151817.jpg.184425f36e892f9b3ef76124919e0099.jpg

20230812_151906.jpg.54a9f8f6665143db5543ebead75bc8f6.jpg

Επεξ/σία από and_64
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/8/2023 στις 9:16 ΜΜ, afelis είπε

Καλησπέρα σε όλους καλό μήνα, διάβασα περίπου 40-45 σελίδες, θέλω να κάνω δώρο στο γιό μου μεμβράνες στο καινούργιο cupra born που θα το παραλάβει στις 20/8, αν αξιολόγησα σωστά την σειρά ποιότητας εχουμε, 1) LLUMAR  2) 3M  3) MADICO κατάλαβα οτι μεγάλο ρόλο παιζει ο τοποθέτης το κόστος δεν με νοιάζει θέλω να είναι κάτι άψογο τι μου συνιστάτε; ευχαριστώ προκαταβολικά.

Δεν νομίζω οτι έχουν ιδαίτερες διαφορές από θέμα ποιότητας αυτές οι τρεις εταιρείες.

Το θέμα είναι να επιλέξεις καλή σειρά (πχ νανοκεραμική ή crystaline) ωστέ να έχει υψηλή απόδοση.

Επεξ/σία από agnostos13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, aenaos15 said:

Στο μπροστινό δεν εβαλες;;;;

Δε βάζω ποτέ παρπρίζ! Θα μπορούσα να βάλω crystaline αλλά δε με ενοχλεί τόσο απο μπροστά και δε βρίσκω το λόγο να το πληρώσω. 

Αυτό που με ενδιέφερε περισσότερο ήταν να μη φαίνεται τι έχω μεσα οταν ειναι παρκαρισμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα,

Έχει κάποιος εμπειρία να προτείνει πολύ προσεκτικό εγκαταστάτη στην Θεσσαλονίκη ο οποίος να μην βγάζει ταπετσαρίες σίγουρα (και αν είναι δυνατόν τις γλίστρες αν και μάλλον δεν γίνεται αυτό)  όπως και να προσέχει πολύ με τα νερά καθώς ενδιαφέρομαι και για παρμπρίζ εκτός από τα υπόλοιπα παράθυρα; (αν δεν γίνεται να απαντηθεί εδώ λόγω διαφήμισης και με pm). Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...