Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα σε ολους, εχω ενα skoda octavia του 2016 και ρωτησα για μεμβρανες της 3Μ, 190 οι "απλες" και 310 οι καλυτερες (τηλεφωνικα δε μου αναφερε τις σειρες),  χωρις μπροστα μπαρμπριτζ, ειναι λογικες οι τιμες ή ελαφρως τσιμπημενες? Οι τιμες ειναι απο επισημο πιστοποιημενο τοποθετητη.

Επεξ/σία από _emperor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους, είμαι στην αναζήτηση τοποθέτησης αντηλιακών μεμβρανών και θα ήθελα τη γνώμη σας.

Σχεδόν όλοι που έχω ρωτήσει τοποθετούν τις παρακάτω μάρκες:

  • LLumar
  • ASWF
  • SunTek
  • HP Global

Έχει κανείς εμπειρία και μπορεί να κάνει κάποια σύγκριση μεταξύ των οικονομικών τους σειρών;;
Οι τιμές πάνω κάτω κυμαίνονται στα ίδια επίπεδα.

Επεξ/σία από ulb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 hours ago, ulb said:

Καλησπέρα σε όλους, είμαι στην αναζήτηση τοποθέτησης αντηλιακών μεμβρανών και θα ήθελα τη γνώμη σας.

Σχεδόν όλοι που έχω ρωτήσει τοποθετούν τις παρακάτω μάρκες:

  • LLumar
  • ASWF
  • SunTek
  • HP Global

Έχει κανείς εμπειρία και μπορεί να κάνει κάποια σύγκριση μεταξύ των οικονομικών τους σειρών;;
Οι τιμές πάνω κάτω κυμαίνονται στα ίδια επίπεδα.

έχω βάλει στο δικό μου τις LLumar. Δεν θυμάμαι πιες (έχουν αλλάξει κ ονόματα τώρα). Όχι τις πιο φθηνές ούτε τις πιο ακριβές. Σου δίνουν εγγύηση εφόρου ζωής και κάνουν πολύ καλή τοποθέτηση. Τις έχω 4 χρόνια τώρα και είναι σούπερ. Σίγουρα δεν είναι φθηνές σε σχέση με το τι υπάρχει εκεί έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 04/07/2023 at 12:26, slaughter said:

έχω βάλει στο δικό μου τις LLumar. Δεν θυμάμαι πιες (έχουν αλλάξει κ ονόματα τώρα). Όχι τις πιο φθηνές ούτε τις πιο ακριβές. Σου δίνουν εγγύηση εφόρου ζωής και κάνουν πολύ καλή τοποθέτηση. Τις έχω 4 χρόνια τώρα και είναι σούπερ. Σίγουρα δεν είναι φθηνές σε σχέση με το τι υπάρχει εκεί έξω.

οταν το πας για πλυσιμο εχεις κανενα θεμα? τους λες να μην βαζουν χημικα κτλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 minutes ago, Andy said:

οταν το πας για πλυσιμο εχεις κανενα θεμα? τους λες να μην βαζουν χημικα κτλπ?

Δεν το πάω κ τόσο συχνά κ δεν λέω τίποτα. Μέχρι στιγμής όλα μια χαρά 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, aenaos15 είπε

Για μεμβράνες XPEL XR PLUS σε ολα τα παραθυρα + παρμπριζ , τιμη στα 400 χωρις ΦΠΑ , ειναι καλα ;;;;

Ξύρισμα με δόσεις Θεοδόσης! Εμένα μου φαίνονται πολλά. Εγώ έχω xpel hp σε όλο το αμάξι 180 μου είχαν πάρει Θεσσαλονίκη πολύ πριν τον πόλεμο  και στο μπροστινό θα βάλω xr plus στο παρμπριζ 70% μου είπαν 150 ευρώ.

Επεξ/σία από tilaverboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, tilaverboy είπε

Ξύρισμα με δόσεις Θεοδόσης! Εμένα μου φαίνονται πολλά. Εγώ έχω xpel hp σε όλο το αμάξι 180 μου είχαν πάρει Θεσσαλονίκη πολύ πριν τον πόλεμο  και στο μπροστινό θα βάλω xr plus στο παρμπριζ 70% μου είπαν 150 ευρώ.

Η hp ποιά ειναι ;;;;

Αν σου είπαν 150 φιλε μου ,χωρις φπα ειναι 120 ευρω.

100 μου ειπαν εμενα για το παρμπρίζ. 

Το 70% ειναι μη νομιμο.

Επεξ/σία από aenaos15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, aenaos15 είπε

Η hp ποιά ειναι ;;;;

Αν σου είπαν 150 φιλε μου ,χωρις φπα ειναι 120 ευρω.

100 μου ειπαν εμενα για το παρμπρίζ. 

Το 70% ειναι μη νομιμο.

150 τελική τιμή έδωσα. Δεν υπάρχει πουθενά αυτό που γράφεις με ΦΠΑ και χωρίς ΦΠΑ. Δηλαδή αν πας να πάρεις από το σουπερ μαρκετ ένα γιαουρτάκι 1.10 θα τον πεις όχι θα μου το δώσεις 0.90 γιατι δεν θέλω τον ΦΠΑ? Κάτι κάνω λάθος εγώ μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tilaverboy είπε

150 τελική τιμή έδωσα. Δεν υπάρχει πουθενά αυτό που γράφεις με ΦΠΑ και χωρίς ΦΠΑ. Δηλαδή αν πας να πάρεις από το σουπερ μαρκετ ένα γιαουρτάκι 1.10 θα τον πεις όχι θα μου το δώσεις 0.90 γιατι δεν θέλω τον ΦΠΑ? Κάτι κάνω λάθος εγώ μάλλον.

Φιλε μου εννοω χωρις αποδειξη , αλλα κανονικα με τα χαρτια εγκαταστασης που θα χρειαστουν σε ενδεχομενο ελεγχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...