Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ που είμαι συνιδιοκτητης του σπιτιού με την μάνα μου. Και μπαίνω σε μένα να κάνω την αίτηση με βγάζει φιλοξενουμενο και μπαίνω στην μάνα μου να δω και δεν με εμφανίζει καθολου φιλοξενουμενο. Τι γίνεται έχω τρελαθεί

Εγώ που ειμαι συνιδιοκτήτης μπήκα μέσα μου έριξε άκυρο λόγω εισοδήματοςκαι του αδερφού μου ήταν έγκυρη. Δεν εμφάνισε κανέναν από τους δύο σαν φιλοξενούμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που ειμαι συνιδιοκτήτης μπήκα μέσα μου έριξε άκυρο λόγω εισοδήματοςκαι του αδερφού μου ήταν έγκυρη. Δεν εμφάνισε κανέναν από τους δύο σαν φιλοξενούμενο.

Μια ερώτηση παίρνει κεα κανένας σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια συνενση πως κανω; για πειτε λιγο ειμαι μεσα στην αιτηση πρεπει να βγω και να ξανα μπω;

αποθήκευσε και μπες με τους κωδικούς του άλλου στην εφαρμογή και πάτα το ροζ κουτάκι της συναίνεσης 

 

ναι θα παίξει μπες βγες.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ παιδια θα το παρω σας ευχαριστω παρα πολυ ολους 700Ε λεει οτι εγκρίθηκε κατι αλλο ομως θελω να ρωτησω στο κουτακι συνεχομενους μηνες ανεργειας 2017 για τον πατερα μου ηταν κενο  μηπως επρεπε να παμε στον οαεδ για διορθωση; επειδη τον ιουνιο του 2017 ηταν ανεργος μηπως αν βαζαμε και αυτους τους μηνες παιρναμε κατι παραπανω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ παιδια θα το παρω σας ευχαριστω παρα πολυ ολους 700Ε λεει οτι εγκρίθηκε κατι αλλο ομως θελω να ρωτησω στο κουτακι συνεχομενους μηνες ανεργειας 2017 για τον πατερα μου ηταν κενο μηπως επρεπε να παμε στον οαεδ για διορθωση; επειδη τον ιουνιο του 2017 ηταν ανεργος μηπως αν βαζαμε και αυτους τους μηνες παιρναμε κατι παραπανω;

Αντε ρε φίλε κάνε Χριστούγεννα, μην πάρεις κινητά και χαζομάρες ήρεμα, σε καλή μεριά :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεε ναι ας κανω κατι για μενα, οπως πχ ενα διπλωμα για αμαξι ή κατι για μενα τελος παντων αυτη την φορα, αλλα αυτο για τον οαεδ δεν καταλαβα μηπως ηταν κενο μηπως επρεπε να παει ο πατερας μου να παει στον οαεδ να ρωτησει; απο τον ιουνιο του 2017 ειναι ανεργος μηνες σηνεχους ανεργειας για το 2017 τι ειναι; μηπως ηταν σωστο το κουτακι να μην εχει τιποτα; ή αν εβαζαμε τους μηνες θα παιρναμε κατι παρα πανω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την αίτηση το βράδυ. Πάτησα οριστικοποίηση, μου έβγαλε το ποσο που ειναι να πάρω. Είπε κάποιος οτι βγάζει ενα κουμπάκι το οποίο λέει οτι αποδέχομαι πχ να λάβω αυτό το ποσό. Λογικά το έχω πατήσει και εγώ

 

Μου βγάζει η αιτηση Κατασταση : εγκεκριμένη Ποσό :900,00

 

Συνεπώς το έχω πατήσει γιατι με έχουν ζώσει τα φίδια μήπως είχε και κανα άλλο κουμπί

Ναι είσαι οκ αν μπεις πάλι θα βρεις πλέον μπροστά σου ένας πράσινο πινακάκι που θα σου λέει ότι εγκριθηκες το πόσο που δήλωσες και το ποσό που θα λάβεις!

Νομίζω όχι.. Τι έγινε τι έκανες βρε;

Μπορείς να κάνεις από την αρχή κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοινωνικό μέρισμα: Υπολογίστε αν είστε δικαιούχοι ή όχι (φύλλο υπολογισμού σε excel)

 

Πηγή: Taxheaven © Δείτε περισσότερα https://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/37991

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιο μειλ που μπορω να ρωτησω κατι για το κοινωνικο μερισμα?Γνωριζει καποιος?

Γιατί δεν ρωτάς εδώ όλο και κάποιος θα ξέρει.

εεε ναι ας κανω κατι για μενα, οπως πχ ενα διπλωμα για αμαξι ή κατι για μενα τελος παντων αυτη την φορα, αλλα αυτο για τον οαεδ δεν καταλαβα μηπως ηταν κενο μηπως επρεπε να παει ο πατερας μου να παει στον οαεδ να ρωτησει; απο τον ιουνιο του 2017 ειναι ανεργος μηνες σηνεχους ανεργειας για το 2017 τι ειναι; μηπως ηταν σωστο το κουτακι να μην εχει τιποτα; ή αν εβαζαμε τους μηνες θα παιρναμε κατι παρα πανω;

Κι εγώ που έφτιαξα του μπαμπά μου δεν με άφηνε καν να πατήσω και να δηλώσω. Μόλις τελείωσα βγήκα με ξαναμπηκα να είμαστε σίγουροι το είχε περάσει μόνο του Χ μήνες ανεργίας.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...