Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, omghi2u είπε

10 μηνες ανεργιας και για καποιο τρομερο λογο μου βγαζει οτι εχω εισοδημα 10Κ , λεπουλ

Εκτος και αν συνεβει κατι εξωπραγματικο (του στυλ πηρες κανα 10000αρο αποζημιωση) τοτε ειτε ειναι απο τα τεκμαρτα (διαβιωσης, σπιτι, αμαξι) ειτε ο λογιστης εχει βαλει (πλασματικα) αφορολογητα εισοδηματα για να εχεις καβατζα για το μελλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εμένα φέτος μου έβγαλε παραπάνω απ'οτι πέρσι..Ο λόγος είναι ότι πέρσι είχα 3 μήνες ένσημα και μισθό επομένως έπιασε το πραγματικό εισόδημα ενώ πρόπερσι που ήμουν άνεργος έπιασε το τεκμαρτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, aleilo03 είπε

Κι εμένα φέτος μου έβγαλε παραπάνω απ'οτι πέρσι..Ο λόγος είναι ότι πέρσι είχα 3 μήνες ένσημα και μισθό επομένως έπιασε το πραγματικό εισόδημα ενώ πρόπερσι που ήμουν άνεργος έπιασε το τεκμαρτό 

γιατι επαψες να εχεις σπιτι φετος? αφου το τεκμηριο διαβιωσης + η δωρεαν παραχωρηση σε παει αυτοματα στα 5700 ευρω περιπου τεκμαρτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, eidikos33 είπε

γιατι επαψες να εχεις σπιτι φετος? αφου το τεκμηριο διαβιωσης + η δωρεαν παραχωρηση σε παει αυτοματα στα 5700 ευρω περιπου τεκμαρτο

6200€ τεκμαρτό περίπου μου είχε βγαλει πέρσι αλλά φέτος μου έβγαλε το πραγματικό εισόδημα που ήταν οριακά στα 1000€ και μου αφαιρεί κι ένα ποσό λόγο συνεχόμενης ανεργίας..

Επεξ/σία από aleilo03
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, aleilo03 είπε

6200€ τεκμαρτό περίπου μου είχε βγαλει πέρσι αλλά φέτος μου έβγαλε το πραγματικό εισόδημα που ήταν οριακά στα 1000€ και μου αφαιρεί κι ένα ποσό λόγο συνεχόμενης ανεργίας..

Γιατί σου εβγαλε το πραγματικο αφού το τεκμαρτό και φέτος θα ήταν μεγαλύτερο από το πραγματικό σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, nikolas2000 said:

Ντροπή σας ρε πάντως να ζηλεύετε το επίδομα των φτωχών. Αντί να δουλέψετε κάθεστε και περιμένετε σαν τους γύπες πάνω στον υπολογιστή πότε θα ανοίξει το σύστημα. Ο άλλος λέει είμαι 40 μήνες άνεργος.... Ό,τι να ναι. 3,5 χρόνια και δε βρήκε δουλειά. μας δουλεύει. Αλλά γιατί να βρει θα ζει με τα επιδόματα.

Στέφανε Χιο, εσύ;

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/10/2018 στις 7:03 ΜΜ, solton57010 είπε

Έτσι λένε αλλά για 100% μετά το τέλος Νοεμβρίου θα μάθουμε (Πιστέυω ότι θα δώσουν 100% χρονιά εκλογών είναι το 2019 κάπως πρέπει να καλοπιάσουν τον κόσμο)

Όχι

και περυσι που δεν ηταν γιατι εδωσαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/10/2018 στις 9:13 ΜΜ, vairass είπε

Κάτσε να δούμε τα οικονομικά όρια... 

Πέρυσι το πηραν άτομα που έχουν δύο σπίτια και τέσσερις μαύρες δουλειές και έμεινα εγώ έξω με βασικό μισθό και χωρίς σπίτι. 

ο τυπος εχει βιλλα γλυφαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikolas2000 είπε

Ντροπή σας ρε πάντως να ζηλεύετε το επίδομα των φτωχών. Αντί να δουλέψετε κάθεστε και περιμένετε σαν τους γύπες πάνω στον υπολογιστή πότε θα ανοίξει το σύστημα. Ο άλλος λέει είμαι 40 μήνες άνεργος.... Ό,τι να ναι. 3,5 χρόνια και δε βρήκε δουλειά. μας δουλεύει. Αλλά γιατί να βρει θα ζει με τα επιδόματα.

Φιλαράκι έχεις καμία δουλειά να μας δώσεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, JohnJohn3484 είπε

Παράνοια! Φίλος μου που μένει με τους δικούς του, του εγκρίθηκε το αίτημα κανονικά.

Ρε συ, εχεις δει την φορολογικη του δηλωση; Μπορει για την εφορια να μην μενει με τους δικους του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsioulak είπε

Ρε συ, εχεις δει την φορολογικη του δηλωση; Μπορει για την εφορια να μην μενει με τους δικους του.

Αυτό κάναμε με το που εγκρίθηκε το μέρισμα. Κανονικά φιλοξενούμενος ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...