Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, Hapatingo είπε

Όσοι έχετε πρόβλημα με την 5ετία είπαν ότι αύριο θα το φτιάξουν. Δοκιμάστε αύριο το μεσημέρι πάλι.

Αντε να δουμε, οπως και να εχει σε ευχαριστω για την ενημερωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα! Εχω μια απορία αν ξέρει κανείς, κάνοντας αίτηση για το μέρισμα 2018 διαπίστωσα στο σημείο [Οικονομικά στοιχεία εκκαθαρισμένης δήλωσης φορολογικού έτους 2017] στο πεδίο: [Άλλα Εισοδήματα] είναι περασμένο το περσινό μέρισμα που είχα λάβει. Η απορία μου είναι εάν αυτό είναι νορμάλ ή αν έχει κάνει χαζομάρα ο λογιστής μου γιατί απ' όσο διάβασα σε διάφορα άρθρα κανονικά το περσινό μέρισμα δεν θα έπρεπε να προσμετράται. Ξέρει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όσους ήταν ανάμεσα σε αυτούς που τους έβγαζε πως δεν ήταν μόνιμοι κάτοικοι Ελλάδας όπως εγώ , σήμερα το φτιάξανε και απο μη εγκεκριμένη  έγινε το θαύμα και εγκρίθηκε!

Επεξ/σία από mandal
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mandal είπε

Για όσους ήταν ανάμεσα σε αυτούς που τους έβγαζε πως δεν ήταν μόνιμοι κάτοικοι Ελλάδας όπως εγώ , σήμερα το φτιάξανε και απο μη εγκεκριμένη σήμερα έγινε το θαύμα και εγκρίθηκε!

Αντε καλοφαγωτα 😀😀

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, mandal είπε

Για όσους ήταν ανάμεσα σε αυτούς που τους έβγαζε πως δεν ήταν μόνιμοι κάτοικοι Ελλάδας όπως εγώ , σήμερα το φτιάξανε και απο μη εγκεκριμένη  έγινε το θαύμα και εγκρίθηκε!

Ισχύει...Μόλις έκανα επανέλεγχο της αίτησης και εγκρίθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες να ρωτησω κατι οποιος ξερει,

μπορει ένας φιλοξενούμενος να κανει τροποποιητικη δηλωση στην εφορια ότι μενει αλλου, ώστε να βγει από φιλοξενούμενος και να εισπραξει το παραδακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, rus είπε

Παιδες να ρωτησω κατι οποιος ξερει,

μπορει ένας φιλοξενούμενος να κανει τροποποιητικη δηλωση στην εφορια ότι μενει αλλου, ώστε να βγει από φιλοξενούμενος και να εισπραξει το παραδακι?

Δεν προλαβαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...