Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για τις αγγελίες στο νέο insomnia (αξιολογήσεις, φωτογραφίες κτλ)


ouzounidhs_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, rus είπε

Δηλαδη εχουμε μια αρνητικη που στηρίζεται σε ψεμμα.

Πιστευω οτι σε αυτές τις περιπτωσεις πρεπει να παρεμβαινει ο mod και διαβαζοντας τα pm να διαπιστωνει το ψεμμα και να σβηνει την αδικη αρνητικη.

Πιο πολυ στη βλακεια θα ελεγα,αλλα αφου δεν έχω προσβαση στο λογαριασμο δε με απασχολεί πλεον.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
On 4/15/2018 at 1:03 ΠΜ, DENNIS P. said:

 

Υ.Γ. 'Ισως το γράφω σε λάθος τομέα αλλά δεν με πολυενδιαφέρει να ψάχνω. DENNIS P.

Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα και όχι η νέα μορφή του insomnia... :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, billdanos είπε

Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα και όχι η νέα μορφή του insomnia... :P 

δεν ειμαστε αναγκασμενοι να ψαχνουμε.  υπαρχουν μελη που ασχολουνται αποκλειστικα με της αγγελιες και δεν κοιτανε καθολου το φορουμ  

οταν εγινε η αναβαθμιση  θα επρεπε να ερχοταν μια ειδοποιηση  σε ολα τα μελη , ετσι ωστε να τους παραπεμπει  στο να διαβασουν το νεο συστημα αγγελιων .

Επεξ/σία από christopher0016
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, christopher0016 said:

δεν ειμαστε αναγκασμενοι να ψαχνουμε.

Οι όροι χρήσης πάντως λένε να χρησιμοποιείται η αναζήτηση.

Αλλά ακόμα κι αν δεν το έλεγαν, αν πέσεις σε ορεξάτο mod, θα σβήνει συνέχεια το offtopic ή το post/topic σε λάθος μέρος και κάποτε θα το βάλει στο σωστό ΑΝ θέλει απαντήση/λύση/whatever.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Οι όροι χρήσης πάντως λένε να χρησιμοποιείται η αναζήτηση.

Αλλά ακόμα κι αν δεν το έλεγαν, αν πέσεις σε ορεξάτο mod, θα σβήνει συνέχεια το offtopic ή το post/topic σε λάθος μέρος και κάποτε θα το βάλει στο σωστό ΑΝ θέλει απαντήση/λύση/whatever.

εγω απλα ειπα κατι πολυ απλο , (δεν ξερω κατα ποσο ευκολο ηταν να σταλει ειδοποιηση σε ολα τα μελη)

αλλα με αυτον τον τροπο θα ηξεραν ολοι οτι αλλαξε  η διαδικασια αξιολογησης κτλπ

μην απομονωνεις ενα κομματι  του γραπτου μου γιατι δεν εχει νοημα , να απαντας σε ενα μεμονομενο κομματι του γραπτου μου ενω ολη η ουσια βρισκεται στο υπολοιπο κειμενο. :)

Επεξ/σία από christopher0016
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 minutes ago, christopher0016 said:

μην απομονωνεις ενα κομματι  του γραπτου μου γιατι δεν εχει νοημα , να απαντας σε ενα μεμονομενο κομματι του γραπτου μου ενω ολη η ουσια βρισκεται στο υπολοιπο κειμενο

Τονίζω το πρόβλημα, όπως άλλωστε το βλέπει κι ο Billdanos. 

Ακόμα και με την ειδοποίηση θα έρθει ο άλλος και θα σου πει "ah δεν το είδα", "δεν είμαι υποχρεωμένος να τα τσεκάρω όλα". 

Αμά βαριέσαι, βαριέσαι...

Επεξ/σία από ThReSh
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, christopher0016 said:

εγω απλα ειπα κατι πολυ απλο , (δεν ξερω κατα ποσο ευκολο ηταν να σταλει ειδοποιηση σε ολα τα μελη)

αλλα με αυτον τον τροπο θα ηξεραν ολοι οτι αλλαξε  η διαδικασια αξιολογησης κτλπ

μην απομονωνεις ενα κομματι  του γραπτου μου γιατι δεν εχει νοημα , να απαντας σε ενα μεμονομενο κομματι του γραπτου μου ενω ολη η ουσια βρισκεται στο υπολοιπο κειμενο. :)

Μην ξανακάνουμε για 1000000 φορά την ίδια συζήτηση! Υπήρξαν άπειρες ανακοινώσεις σχετικά με την αναβάθμιση και τις αλλαγές που θα φέρει σε κάθε ενότητα. Ο χρήστης που μπαίνει μια φορά στο 3μηνο μόνο για να βάλει αγγελίες, θα μάθει για τις αλλαγές ...μόνος του. Δεν υπάρχει άλλος τρόπος.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, ThReSh είπε

Οι όροι χρήσης πάντως λένε να χρησιμοποιείται η αναζήτηση.

 

Η οποια δε δουλευει ποτε εντος φορουμ.
Παλι καλα που βοηθαει το google.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
11 hours ago, webparts said:

Η οποια δε δουλευει ποτε εντος φορουμ.
Παλι καλα που βοηθαει το google.

Θα έχεις πολύ σύντομα τη νέα γενιά της αναζήτησης που λειτουργεί όπως πρέπει! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, billdanos είπε

Θα έχεις πολύ σύντομα τη νέα γενιά της αναζήτησης που λειτουργεί όπως πρέπει! :)

Αν θα μπορούσε να μπει και η αναζήτηση με όνομα μέλους σε θέματα όπως ήταν στο παλιό θα ήταν πολύ καλό!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, billdanos είπε

Θα έχεις πολύ σύντομα τη νέα γενιά της αναζήτησης που λειτουργεί όπως πρέπει! :)

Οντως η απλα ειρωνευεσαι;
Nα μην την φτιαξετε αμα ειναι,τοσα χρονια εχω συνηθισει με το google και θα μου κακοφανει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
14 hours ago, webparts said:

Οντως η απλα ειρωνευεσαι;
Nα μην την φτιαξετε αμα ειναι,τοσα χρονια εχω συνηθισει με το google και θα μου κακοφανει :P

Αν σε ειρωνευόμουν θα φρόντιζα να γράψω κάτι πιο εντυπωσιακό! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, billdanos είπε

Θα έχεις πολύ σύντομα τη νέα γενιά της αναζήτησης που με ένα κλίκ θα κάνεις παπάδες  αδελφέ :)

 

1 ώρα πριν, billdanos είπε

Αν σε ειρωνευόμουν θα φρόντιζα να γράψω κάτι πιο εντυπωσιακό! :) 

αυτό τι ήταν δηλαδή?? :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Να’ταν μόνο αυτό το κακό θα ήταν ονειρικά τα πράγματα. Τώρα και με την άδεια του ινσομνια τα λαμογια κάνουν πάρτυ. Τι εννοώ, με την αναβάθμιση είναι ευνοϊκότερα τα πράγματα για τους πωλητές λαμογια ,γιατί οι σωστοί πωλητές δεν εχουν ανάγκη προστασίας. Αυτό το κολπάκι με την δήλωση αγοραστή ο σωστός πωλητής το κάνει, το λαμογιο δεν το κάνει και ειδικά όταν το προϊών που πωλεί είναι σε καλεί τιμή ψάχνει πάρα του ότι το έχει συμφωνήσει να το δώσει σε μεγαλύτερη τιμή. Το αποτέλεσμα είναι να το δίνει σε καλύτερη τιμή μεσώ άτυπης δημοπρασίας, και ο αγοραστής που το έκλεισε σε χαμηλότερη τιμή δεν μπορεί ούτε του δίνετε η δυνατότητα να ενημέρωση την κοινότητα για το συμβάν ούτε να κάνει αρνητική αξιολογηση με την δικαιολογία ότι δεν ολοκλήρωσε την συναλλαγή. θα πρέπει να δοθεί βραβείο νόμπελ σε οποίον το σκέφθηκε . Επισης δείχνει το ελληνικό φαινόμενο ότι όλα σχεδιάζονται στο πόδι και εάν το επικρίνεις η ζητήσεις να διορθωθεί αντιμετωπιζεις αδιαφορία η ακόμα και τιμωρία. Είναι η πρώτη και η τελευταία φορά που ασχολούμαι με αυτό το τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...