Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Just now, icenex said:

Πριν λιγο προσπαθησα να μπω την πρωτη φορα που εκανα login δεν μου ηρθε αλλα ισως επειδη δεν ειχα καλο σημα?? Ξαναπατησα και την δευτερη φορα ηρθε...Αλλα γενικα εχω παρατησει πολλες φορες αργει και μεχρι να ερθει ο κωδικος εχει ληξει.

Εγώ προσπάθησα χθες καμιά 20αριά φορές, αφαίρεσα και ξαναέβαλα το κινητό μου και τίποτα. Τελικά αναγκάστηκα να το απενεργοποιήσω. Σουρωτήρι το security στο PSN πάλι.

Τώρα δεν παίρνει καν τα στοιχεία ο server:

 

A connection to the server could not be established.
 

Εξαιρετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για όποιον τον ενδιαφέρει να έχει μια ωραία έκδοση του ps4 controller, τις έφεραν ξανά (επιτέλους και Ελλάδα).
Πήρα (από Πλαίσιο) αυτό εδώ που ήμουν ερωτευμένος απ' όταν είχε βγει, αλλά δεν το είχα προλάβει..τώρα όμως! ωχ ωχ!

Sony Dualshock 4 Controller V2 Berry Blue

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Blue ray player έχει αρχίσει και κάνει νερά . ¨Οταν έχω το PS4 οριζόντια δεν διαβάζει τα dvd ενώ στο κάθετο κανονικά ... Με άνοιγμα και καθάρισμα θα λυθεί το πρόβλημα ή πάμε για αντικατάσταση του Blue Ray ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

ξεκινας με καθαρισμα το λειζερ αν δεν φτιαξει αλλαγη λειζερ.

Ξέρεις κάποιο μαγαζί αξιόλογο και τι κόστος περίπου ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο μαγαζια ειναι μετρημενα στο χερι που ασχολουνται με σερβις video games.Το λειζερ αν το αγορασεις εσυ απο κινα ειναι πολυ φθηνο.Το καταστημα θα σε χρεωσει ανταλλακτικο και εργασια κανα 50αρι υπολογιζω.

www.easytechnology.gr

www.modchip.gr

Αυτα μου ερχονται στο μυαλο τωρα.Παρε τηλεφωνο να ρωτησεις ποσο παει η επισκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Απο μαγαζια ειναι μετρημενα στο χερι που ασχολουνται με σερβις video games.Το λειζερ αν το αγορασεις εσυ απο κινα ειναι πολυ φθηνο.Το καταστημα θα σε χρεωσει ανταλλακτικο και εργασια κανα 50αρι υπολογιζω.

www.easytechnology.gr

www.modchip.gr

Αυτα μου ερχονται στο μυαλο τωρα.Παρε τηλεφωνο να ρωτησεις ποσο παει η επισκευη.

Δεν με βολεύουν καθόλου λόγω περιοχής ... Προς τα βόρεια βλέπω το console club & cometron ... ¨Εχεις άποψη για αυτά ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοεις την κομετρον στο χαλανδρι δεν κανει επισκευες σε κονσολες σονυ.Παιρνει την χαλασμενη και σου δινει επισκευασμενη με χρεωση.Νομιζω 150 ευρω καπου εκει.Το console club ειναι γνωστο καταστημα, λογικα θα συνεργαζεται με καποιον τεχνικο που του δινει τις κονσολες για επισκευη.Βεβαια το κοστος θα ειναι εκει στο 50αρι υπολογιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Speed είπε

To Blue ray player έχει αρχίσει και κάνει νερά . ¨Οταν έχω το PS4 οριζόντια δεν διαβάζει τα dvd ενώ στο κάθετο κανονικά ... Με άνοιγμα και καθάρισμα θα λυθεί το πρόβλημα ή πάμε για αντικατάσταση του Blue Ray ???

Αν θελουν 50αρικο δεν παιρνεις καλυτερα καινουργια κονσολα τωρα που πλησιαζει το black friday???Λογικα τωρα που μαζι ερχεται και το 5 το 4αρι νομιζω θα το πουλανε σε πιο ξεφτιλα τιμη.

Ουτως η αλλως δεν ειναι να πεις οτι δεν δουλευει καθολου αφου δουλευει εστω και καθετα κανε την δουλεια σου ετσι κ κανε υπομονη μπας και τσιμπησεις κονσολα κοψοχρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα δεν έπρεπε να έχουν ανακοινωθεί τα παιχνίδια του ps plus για τον Νοέμβριο;;

Άκυρο, αυριο Τετάρτη ανακοινώνονται

Επεξ/σία από aggelos87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aggelos87 είπε

Σήμερα δεν έπρεπε να έχουν ανακοινωθεί τα παιχνίδια του ps plus για τον Νοέμβριο;;

Άκυρο, αυριο Τετάρτη ανακοινώνονται

https://www.google.gr/amp/s/www.express.co.uk/entertainment/gaming/1340349/PS-Plus-October-2020-free-PS4-games-Dark-Souls-Resident-Evil-PlayStation-Plus-predictions/amp?espv=1

Φήμες;Δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, Brazhlias είπε

Το πηρες αποφαση πως ps5 δεν θα δεις φετος, οποτε παιρνεις υλικο για το 4; :P 

Βασικα το συγκεκριμενο game  το πηρα γιατι μου αρεσει πολυ το concept  και το  πηρα σε χαμηλη τιμη  στα 25.

Αλλα επειδη ξερω πως θελει πολυ καψιμο και ωρες  πολλες να αφιερωσεις ,καθως εχουν βαλει μεσα απειρο  περιεχομενο  δεν θα μπορεσω να το παιξω ετσι οπως πρεπει .Οποτε το πηρα για την εμπειρια και οσο μπορεσω θα ασχοληθω.

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...