Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 27/9/2020 στις 7:57 ΜΜ, Speed είπε

Δεν με βολεύουν καθόλου λόγω περιοχής ... Προς τα βόρεια βλέπω το console club & cometron ... ¨Εχεις άποψη για αυτά ???

Το console είναι εγγύηση, μη μασάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βγήκε demo για το καινούριο crash bandicoot, αλλά για να το κατεβάσεις πρέπει να κάνεις pre-order το παιχνίδι στο psn.. Είναι ιδέα μου, ή είναι κάπως γύφτικη τακτική ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι το ειχανε πει οτι το παιχνίδι σε ενα από τα "ατου" του preorder επειδή το αγοραζεις νωριτερα θα μπορεις να το δοκιμασεις μια βδομαδα νωρίτερα. πως αλλοι δινουν σκιν? ε τέτοια φαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Πανος999 είπε

Vampyr κ nfs payback τα δωρεάν του Οκτωβριου.. 

Vampyr παιχνιδαρα. Σε όποιον αρέσουν τα decision making rpg θα το λατρέψει. Αυτό και το Prey από τα πιο υποτιμημενα της γενιάς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, lebron15 είπε

Vampyr παιχνιδαρα. Σε όποιον αρέσουν τα decision making rpg θα το λατρέψει. Αυτό και το Prey από τα πιο υποτιμημενα της γενιάς. 

Μόλις το είδα στο You Tube το Vampyr, κατευθείαν μου θύμισε αντιγραφή Bloodborne.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Μόλις το είδα στο You Tube το Vampyr, κατευθείαν μου θύμισε αντιγραφή Bloodborne.

Καμία σχέση όμως, το σύστημα μάχης θυμίζει πιο πολύ Witcher. Τα rpg elements είναι πολύ δυνατά, το game από ένα σημείο και μετά σε αναγκάζει να πάρεις δύσκολες αποφάσεις αναλόγως τον τρόπο που το παίζεις. Μετά, οι πιο πολλοί npcs έχουν ενδιαφέρουσες ιστορίες να πουν και πολλές φορές συνδέονται οι ιστορίες τους. Παιχνιδάρα γενικά, το έπαιξα εντός καραντίνας μάλιστα και ήμουν φουλ μέσα στο κλίμα αφού διαδραματίζεται κατά την περίοδο της ισπανικής γρίπης.

Να πω και τα αρνητικά του, δεν ξέρω πως τρέχει το παιχνίδι στο ps4 αλλά στο One S δεν έχω παίξει χειρότερο παιχνίδι τεχνικά. Πολύ framedrop, διακοπή του παιχνιδιού για loading ακόμα και στο απλό roaming και πολλά κρασαρίσματα. Έζησα καταστάσεις pc δηλαδή με τα κρασαρίσματα. Παρόλ'αυτά το έχω πολύ ψηλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lebron15 είπε

Vampyr παιχνιδαρα. Σε όποιον αρέσουν τα decision making rpg θα το λατρέψει. Αυτό και το Prey από τα πιο υποτιμημενα της γενιάς. 

To prey πως είναι υποτιμημένο. Triple aaa είναι με καλές πωλήσεις και καλύτερα review και είναι δωρεάν σε pass έχει παιχτεί σε μεγάλο βαθμό 

49 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Μόλις το είδα στο You Tube το Vampyr, κατευθείαν μου θύμισε αντιγραφή Bloodborne.

Μα καμία σχέση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, di maria kun είπε

To prey πως είναι υποτιμημένο. Triple aaa είναι με καλές πωλήσεις και καλύτερα review και είναι δωρεάν σε pass έχει παιχτεί σε μεγάλο βαθμό

Και αναλύσεις επί αναλύσεων για το τι ισχύει τελικά και τα φινάλε του. Όντως από τα αγαπημένα μου αυτής της γενιάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γκαηζ για βοηθηστε λιγο. Σκεφτομουν να παρω το Plague's Tale ή το Vampyr που ειδα τωρα (δεν εχω plus). Ποιο να προτιμησω? Δεν θελω κατι με τρομερα πολυ μπλα μπλα, το Uncharted πχ μου αρεσε ακριβως λογω του οτι εκανες διαφορα, ειχε ωραιο story αλλα δεν σε τσακιζε κιολας στους διαλογους και στην δυσκολια κλπ.   Ξερω πως συγκρινω διαφορετικα παιχνιδια, απλα κουβεντα να γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος που έχει παίξει το Plague's tale, του φάνηκε σαν μια καλή indie εκδοχή των παλιών resident evil . Έχει κάποιο backstory οπότε μάλλον θα δείς λίγους διαλόγους. Καλύτερα βέβαια να πει και κάποιος άλλος που έχει παίξει το παιχνίδι να μας πει τι ισχύει, εγώ θα το αγοράσω έτσι κι αλλιώς αν το βρω σε καλή τιμή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...