Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, markoliaz είπε

το ps4 τωρα πρεπει κανονικα black friday ή xmass να παιξει στα 149Ε μαζι με παιχνιδι...μια χαρα αξιζει η αγορα...οσο για το ps5 τα xmass του 21 θα ειναι καλη αγορα...τωρα οχι! το ps4 ειναι σουπερ ακομα!

199 με καποια games ειναι σχεδον σιγουρο πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτήσω , στη black Friday πρέπει αναγκαστικά να πας από κατάστημα ; Μπορώ να το αγοράσω ηλεκτρονικά ; Γιατί μπορεί κάποιος να μη μπορεί να πάει από κάποιο κατάστημα.

Επεξ/σία από DonaldSand
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, DonaldSand είπε

Να ρωτήσω , στη black Friday πρέπει αναγκαστικά να πας από κατάστημα ; Μπορώ να το αγοράσω ηλεκτρονικά ; Γιατί μπορεί κάποιος να μη μπορεί να πάει από κάποιο κατάστημα.

Ναι μπορείς

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το PS4 pro δε διαβάζει το παρακάτω δισκάκι (exFat)

https://www.skroutz.gr/s/10874692/Sandisk-Extreme-Go-64GB-USB-3-1.html

Δε φαίνεται καν στα settings Devices.

Το έκανα και format στο pc και πάλι τα ίδια.

Το δοκίμασα σε δυο υπολογιστές και όλα καλά,κανένα πρόβλημα.

Έχω επίσης το https://www.skroutz.gr/s/13753377/Sandisk-Ultra-Fit-16GB-USB-3-1.html

και η κονσόλα το διαβάζει μια χαρά.

Καμια ιδέα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Imperia είπε

Το PS4 pro δε διαβάζει το παρακάτω δισκάκι (exFat)

https://www.skroutz.gr/s/10874692/Sandisk-Extreme-Go-64GB-USB-3-1.html

Δε φαίνεται καν στα settings Devices.

Το έκανα και format στο pc και πάλι τα ίδια.

Το δοκίμασα σε δυο υπολογιστές και όλα καλά,κανένα πρόβλημα.

Έχω επίσης το https://www.skroutz.gr/s/13753377/Sandisk-Ultra-Fit-16GB-USB-3-1.html

και η κονσόλα το διαβάζει μια χαρά.

Καμια ιδέα ?

Μηπως θελει το στικακι να το βαλεις σε αλλο φορματ...Υπαρχει το ntfs fat32 k exfat δεν ξερω ποια απο τα 3 υποστηριζει το ps4 μιας και δεν ασχοληθηκα περαιτερω.To googlara υποστηριζει μονο τo fat32 k exfat οποτε δες αν το στικακι σου ειναι σε ntfs format για αρχη.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, icenex είπε

Μηπως θελει το στικακι να το βαλεις σε αλλο φορματ...Υπαρχει το ntfs fat32 k exfat δεν ξερω ποια απο τα 3 υποστηριζει το ps4 μιας και δεν ασχοληθηκα περαιτερω.To googlara υποστηριζει μονο τo fat32 k exfat οποτε δες αν το στικακι σου ειναι σε ntfs format για αρχη.

Ειναι σε exFat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Εxω την εφαρμογή ps4 remote play στο κινητό, υπάρχει κάποιο controler για το συνδέω στο κινητό και να παίζω με αυτό αντι να παταω πανω στην οθόνη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, skouf26 είπε

Καλησπέρα

Εxω την εφαρμογή ps4 remote play στο κινητό, υπάρχει κάποιο controler για το συνδέω στο κινητό και να παίζω με αυτό αντι να παταω πανω στην οθόνη?

Αν θυμάμαι καλά με Android 10 και πάνω υποστηρίζεται και το κανονικό χειριστήριο της κονσόλας (dualshock 4)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 hours ago, skouf26 said:

Καλησπέρα

Εxω την εφαρμογή ps4 remote play στο κινητό, υπάρχει κάποιο controler για το συνδέω στο κινητό και να παίζω με αυτό αντι να παταω πανω στην οθόνη?

Η official εφαρμογή παίζει μόνο με DS4, οπότε πας αναγκαστικά για mount, π.χ. ένα τέτοιο.

Διαφορετικά, υπάρχει το repl4y app που μπορείς να χρησιμοποιήσεις όποιο gamepad θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχει γεμίσει ο 1tb σκληρός της κονσόλας, και έχω πρόχειρο έναν 2.5"αρη 500gb ίσα να περάσω μερικά παιχνίδια ακόμα,αν αγοράσω θήκη θα τον αναγνωρίσει η κονσόλα η θα κάνω άσκοπη αγορά?

Δώστε και προτάσεις για κάτι φθηνό...αν ισχύει το πείραμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, mikele13- είπε

Επειδή έχει γεμίσει ο 1tb σκληρός της κονσόλας, και έχω πρόχειρο έναν 2.5"αρη 500gb ίσα να περάσω μερικά παιχνίδια ακόμα,αν αγοράσω θήκη θα τον αναγνωρίσει η κονσόλα η θα κάνω άσκοπη αγορά?

Δώστε και προτάσεις για κάτι φθηνό...αν ισχύει το πείραμα...

Εγώ κάτι τέτοιο έχω κάνει. Πήρα μία θήκη και έκανα τον εσωτερικό 500άρη του, εξωτερικό. Και στη θέση του εσωτερικού έβαλα έναν 1ΤΒ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, -WISE- είπε

Εγώ κάτι τέτοιο έχω κάνει. Πήρα μία θήκη και έκανα τον εσωτερικό 500άρη του, εξωτερικό. Και στη θέση του εσωτερικού έβαλα έναν 1ΤΒ.

Ποια θήκη τσιμπησες? Γενικά εντυπώσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...