Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, barman_ είπε

Που ακριβώς το βλέπουμε αυτό? 

https://account.microsoft.com/devices/device?deviceId=xbox[FD00DF28A4F99873]&pivot=status&isWarrantyOnly=false&fref=home.card.devices

Ή εδώ και επιλέγεις το Xbox

 

https://account.microsoft.com/devices/

23 λεπτά πριν, spirosoupia είπε

Οκ. Την έκανα register τη κονσόλα αλλά μου βγάζει υπόλοιπο εγγύησης για ένα χρόνο κ όχι 2. Καμιά ιδέα; 

Υπάρχει τρόπος να μεταφερθεί ο κωδικός ενός παιχνιδιού ή game pass από ένα λογαριασμό σε έναν άλλο λογαριασμό; 

Minecraft αγορασμένο για pc μπορώ να το παίξω στο xbox; 

πότε αγοράστηκε και τι ημερομηνία σου βγάζει στην εγγύηση?

Επεξ/σία από leo066
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Darthvader είπε

Παίδες, ανέβηκε το Red Dead Redemption 2 στο game pass! Ορμάτε!!! 😀

Να ναι καλά η εφαρμογή στο κινητό για απομακρυσμένη εγκατάσταση :D Γιούργιααααααααααααααααααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

42 λεπτά πριν, leo066 είπε

https://account.microsoft.com/devices/device?deviceId=xbox[FD00DF28A4F99873]&pivot=status&isWarrantyOnly=false&fref=home.card.devices

Ή εδώ και επιλέγεις το Xbox

https://account.microsoft.com/devices/

πότε αγοράστηκε και τι ημερομηνία σου βγάζει στην εγγύηση?

Aγοράστηκε τον Απρίλιο και μου βγάζει λήξη εγγύησης 13-04-21

53 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

ηλεκτρονικό παιχνίδι είναι δεμένο με 1 λογαριασμό και δεν μπορεί να μεταφερθεί σε άλλον.

Το ίδιο και η συνδρομη game pass.

Τώρα αν σε 1 xbox 1 χρήστης έχει ένα παιχνίδι, πιθανότατα και άλλος χρήστης στην ίδια κονσόλα να μπορεί να το παιξει

Οκ, σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Darthvader είπε

Παίδες, ανέβηκε το Red Dead Redemption 2 στο game pass! Ορμάτε!!! 😀

Πόσα γιγα πρέπει να κατέβουν πριν να μπορείς να παίξεις έχει κανείς ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά σας έχουν εμφανίσει ποτέ πρόβλημα τα χειριστήρια να σβήνουν μόνα τους στα καλά καθούμενα. Σε καινούριο χειριστήριο ενώ δούλευε κανονικά ξαφνικά έσβησε. Μπαταρίες είναι οκ. Πατάω το κουμπί να ανοίξει, ανοίγει ένα δευτερόλεπτο κ μετά κλείνει. Αν το συνδέσω με καλώδιο στη κονσόλα δουλεύει κανονικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nope αλλά αυτό που λες μου χει εμφανιστεί αντίστροφα να έχουν τελειώσει οι μπαταρίες να τις έχω βγάλει για φορτισμα να το έχω συνδέσει με καλώδιο για να συνεχίσω και να γίνεται αυτό που λες .

Σαν να μην κάνει καλή επαφή το usb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μη δουμε 120hz ανανεωση σε ΑΑΑ παιχνιδια λεγανε

Μονο σε οσα θα ειναι πιξελς λεγανε

Δεν υπαρχει περιπτωση λεγανε.

Παρε dirt 5 120hz mode.

και δεν ειδαμε τιποτα ακομη.

ΥΓ. Αυτο με τα Gigger γραφικα με τελειωσε (SCORN). Ακομη και πατατα να ειναι το gameplay θα το αγορασω ετσι επειδη μου θυμισε ΤΟΣΟ πολυ τον αδικοχαμενο και το αξεχαστο Dark Seed 2

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, nikx είπε

Nope αλλά αυτό που λες μου χει εμφανιστεί αντίστροφα να έχουν τελειώσει οι μπαταρίες να τις έχω βγάλει για φορτισμα να το έχω συνδέσει με καλώδιο για να συνεχίσω και να γίνεται αυτό που λες .

Σαν να μην κάνει καλή επαφή το usb.

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται. Το βάζω τώρα για να το δοκιμασω κ άνοιξε. Με τις ίδιες μπαταρίες από πριν. 

Το χειριστήριο δεν είναι αυτό της συσκευασίας με την κονσόλα αλλά δεύτερο γνήσιο. Τα δηλώνουμε κ αυτά για εγγύηση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, spirosoupia είπε

Ρε παιδιά σας έχουν εμφανίσει ποτέ πρόβλημα τα χειριστήρια να σβήνουν μόνα τους στα καλά καθούμενα. Σε καινούριο χειριστήριο ενώ δούλευε κανονικά ξαφνικά έσβησε. Μπαταρίες είναι οκ. Πατάω το κουμπί να ανοίξει, ανοίγει ένα δευτερόλεπτο κ μετά κλείνει. Αν το συνδέσω με καλώδιο στη κονσόλα δουλεύει κανονικά. 

Αδειες μπαταρίες. Οι επαναφορτιζόμενες και ειδικά αν είναι μάρκα Μήτσος, το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Αδειες μπαταρίες. Οι επαναφορτιζόμενες και ειδικά αν είναι μάρκα Μήτσος, το κάνουν.

Έχω τρελαθεί γιατί το δοκιμάζω συνέχεια κ μία δουλεύει κανονικά μια όχι. 

Στο εικονίδιο της κονσόλας δείχνει ότι η μπαταρία είναι γεμάτη. 

Για τα χειριστήρια μιλάμε πάλι με Microsoft; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...