Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Choutas

Και τα παιχνίδια που είναι δώρο κάθε μήνα για το xbox One γιατί τα δείχνει κανονικά με αυτόν τον τρόπο που πάω στα δωρεάν παιχνίδια του μήνα; 

Σε εμένα προς το παρόν τουλάχιστον έχει κολλήσει στο παιχνίδι του προηγούμενου μήνα για το xbox 360 και μου δείχνει μόνο τα v-rally 4 & knights pen and paper, οχι Το sensible soccer


Δες εδω....

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Καλημερα

σε προσφορα το jedi ντιλούξ στο cd keys ,

σπευσατε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Choutas είπε

Δεν ξέρω να σου πω γιατί συμβαίνει. Εμφανώς είναι μπαγκ σου είπα μόνο τον τρόπο για να το διεκδικησεις. Και μετά την διεκδίκηση(κλέιμ) δεν θα σου φαίνεται στα own παιχνίδια. Λογικά είναι μπαγκ. Νομίζω δεν θα ξέρουν ούτε οι ίδιοι της Microsoft γιατί συμβαίνει.

Οπότε οταν πλέον φύγει απο τα games with gold τον επόμενο μήνα αν θες να το κατεβάσεις τι θα κάνεις? Στα owned δεν φαίνεται, στο store δεν το βρίσκεις αρα ή το κατεβάζεις τώρα αλλιώς ποτέ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως αν φαίνεται στο app μπορείς να στείλεις εντολή για να το κατεβάσει στο xbox. Επειδή δεν με βόλεψε το app ας το επιβεβαιώσει κάποιος. Επειδή είναι μπαγκ και λογικά έχει αναφερθεί πιστεύω ότι θα το φτιάξουν οι τις Microsoft.

Λίγο που προσπάθησα να παίξω μου φαίνεται χειρότερο και από αυτό που θυμόμουν για το παιχνίδι. Ευτυχώς που συνέβη σε μαλακία παιχνίδι γιατί αν συνέβαινε σε κάνα Forza θα είχαμε λαϊκά δικαστήρια και κρεμάλες ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις αγόρασα το nba2k20 ,  Έπαιξα μια δυο φορές αλλά στο ένα λείπανε τα παπούτσια του James και την αλλη ήτανε φάντασμα ενας Παίκτης , . Στο πρωτάθλημα και μόλις πάει 99% με πεταει εξω;;; 

 

2 μερες εχω το xbox one s 

Επεξ/σία από kundi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, kundi είπε

Μόλις αγόρασα το nba2k20 ,  Έπαιξα μια δυο φορές αλλά στο ένα λείπανε τα παπούτσια του James και την αλλη ήτανε φάντασμα ενας Παίκτης , . Στο πρωτάθλημα και μόλις πάει 99% με πεταει εξω;;; 

2 μερες εχω το xbox one s 

είσαι συνδεδεμένος στο ίντερνετ ? 

θα κατεβάσει κανένα patch με σιγουριά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 minutes ago, kundi said:

Μόλις αγόρασα το nba2k20 ,  Έπαιξα μια δυο φορές αλλά στο ένα λείπανε τα παπούτσια του James και την αλλη ήτανε φάντασμα ενας Παίκτης , . Στο πρωτάθλημα και μόλις πάει 99% με πεταει εξω;;; 

2 μερες εχω το xbox one s 

Οσο έπαιξα NBA(btw το έχει στο gamepass) δεν αντιμετώπισα κάτι παρόμοιο. 

One sad εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το ξαναπερασα και ολα καλα,,,, 4k τηλεοραση με το xbox one s  δεν χριεαζεσαι ουτε το ps4 pro oute το xbox one x .

Επεξ/σία από kundi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kundi είπε

το ξαναπερασα και ολα καλα,,,, 4k τηλεοραση με το xbox one s  δεν χριεαζεσαι ουτε το ps4 pro oute το xbox one x .

Oled τηλεόραση και xbox one s θα έλεγα εγώ 😜😜.. 

Αν και πλέον είμαστε σε mood καινούργιας γενιάς.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, kundi said:

το ξαναπερασα και ολα καλα,,,, 4k τηλεοραση με το xbox one s  δεν χριεαζεσαι ουτε το ps4 pro oute το xbox one x .

Ίσα ίσα με το Χ χρειάζεσαι 4Κ γιατί όντως μπορεί να το αποδώσει. 

Ναι, στο S και με fullhd είσαι οκ για τα παιχνίδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σμαρτ ντελιβερυ συνεχεια..

Και η μισητη κατα τα αλλα ΕΑ φαινεται να ανεβαινει στο τρενο.

https://gamingbolt.com/ea-suggests-its-games-will-support-smart-delivery-on-xbox-series-x

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, kostiger είπε

Σμαρτ ντελιβερυ συνεχεια..

Και η μισητη κατα τα αλλα ΕΑ φαινεται να ανεβαινει στο τρενο.

https://gamingbolt.com/ea-suggests-its-games-will-support-smart-delivery-on-xbox-series-x

Λογικό. Αφού τα έσοδα από τα εξτραδακια εντός των παιχνιδιών είναι πολύ περισσότερα από τα έσοδα των πωλήσεων των παιχνιδιών.

Μακάρι Sega.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...