Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα πρόκειται να πάρω ένα μεταχειρισμένο xbox one s 3 εβδομάδων που δεν έχει γίνει register κ έχω μερικές ερωτήσεις: 

Υπάρχει περιορισμός στο ποτε θα γίνει register η κονσόλα; 

Η εγγύηση ισχύει εφόσον γίνει register η κονσόλα ή δεν παίζει κάποιο ρόλο; 

Η εγγύηση ισχύει για 1 ή 2 χρόνια; 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostiger είπε

Σμαρτ ντελιβερυ συνεχεια..

Και η μισητη κατα τα αλλα ΕΑ φαινεται να ανεβαινει στο τρενο.

https://gamingbolt.com/ea-suggests-its-games-will-support-smart-delivery-on-xbox-series-x

Αυριο αδερφε. Αυριο....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kostiger είπε

Τον Ιουλιο θα δειξουν αποκλειστικα διαβαζω..

Σωστα και ορθα (πλεονασμος!) διαβαζεις αλλα αυριο θα παρουμε την πρωτη δυνατη τζουρα. Οι ωρες δουλειας αυξανονται, οι ωρες χβοχ μειωνονται αλλα για καποιο λογο νιωθω σαν την πρωτη φορα που εσκασε τζιβο στο νεο τοτε χβοχ360 μου και εμεινα με το στομα ανοιχτο. Ολ αμποντ δε χαιπ τρειν 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, hexenlord είπε

Σωστα και ορθα (πλεονασμος!) διαβαζεις αλλα αυριο θα παρουμε την πρωτη δυνατη τζουρα. Οι ωρες δουλειας αυξανονται, οι ωρες χβοχ μειωνονται αλλα για καποιο λογο νιωθω σαν την πρωτη φορα που εσκασε τζιβο στο νεο τοτε χβοχ360 μου και εμεινα με το στομα ανοιχτο. Ολ αμποντ δε χαιπ τρειν 

Μου θυμισες Νικο Αλεφαντο αν και δεν πολυ παρακολουθεις το εν λογω χωρο. Παικτης καλοοος, ταχυς και γρηγορος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, hexenlord είπε

Αυριο αδερφε. Αυριο....

Μαλλον φαγαμε φιασκο με Elden Ring και Cyberpunk οποτε εγω εχω ριξει προσδοκιες, πραγματικα παντως δεν ξερω τι να περιμενω για αυριο...μακαρι να δουμε καμια νεα ανακοινωση τουλαχιστον. Ειχε βγει κ ο Itagaki κ ειχε πει οτι θα δειξει το επομενο του project συντομα οποτε αμα ειναι μουλτιπλατ ειναι πολυ πιθανο να το δουμε αυριο (αν δεν καταληξει να ειναι καμια μαλακια για τπτ κινητα...).

Console_XGP_ComingSoon.jpg?w=1536

Επεξ/σία από dr_thodt
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην απογοητεύεστε, η MS έχει αποφασίσει να μας κρατήσει σε ανέμενα κάρβουνα για μεγάλο χρονικό διάστημα. Ετσι θα μεγαλώσει το hype και δεν θα σταματήσει ο ντορος!

 

Xbox 20/20 Announced: Monthly Updates on Series X, New Games and More

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, spirosoupia είπε

Καλησπέρα πρόκειται να πάρω ένα μεταχειρισμένο xbox one s 3 εβδομάδων που δεν έχει γίνει register κ έχω μερικές ερωτήσεις: 

Υπάρχει περιορισμός στο ποτε θα γίνει register η κονσόλα; 

Η εγγύηση ισχύει εφόσον γίνει register η κονσόλα ή δεν παίζει κάποιο ρόλο; 

Η εγγύηση ισχύει για 1 ή 2 χρόνια; 

Ευχαριστώ 

Διάβασε εδώ κάποιες ερωτήσεις που ίσως σε ενδιαφέρουν.

Σχετικά με τις εγγυήσεις, είναι 2 έτη στην Ευρωπη . Δεν παίζει ρόλο πότε θα κάνεις register. Η εγγυηση ξεκινάει αυτόματα απο την ημερομηνία πώλησης (υποτιθεται ενημερώνεται η MS ότι πωλήθηκε, έτσι λέει και εδώ

Αν κάνεις register, θα σου πει ποιο ειναι το υπολοιπο της εγγυησης

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, VaggD είπε

Σας εμφανίζει το RDR II στο Game Pass κανονικά ?

Ακόμη τπτ... Περιμένουμε με το δάκτυλο στην σκανδάλη :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Διάβασε εδώ κάποιες ερωτήσεις που ίσως σε ενδιαφέρουν.

Σχετικά με τις εγγυήσεις, είναι 2 έτη στην Ευρωπη . Δεν παίζει ρόλο πότε θα κάνεις register. Η εγγυηση ξεκινάει αυτόματα απο την ημερομηνία πώλησης (υποτιθεται ενημερώνεται η MS ότι πωλήθηκε, έτσι λέει και εδώ

Αν κάνεις register, θα σου πει ποιο ειναι το υπολοιπο της εγγυησης

Δεν ενημερώνετε καμία Microsoft αυτόματα απλά όταν αγοράσεις την κονσόλα στέλνεις ένα μειλ στην Ms μια φώτο της απόδειξης αγοράς και τότε η Microsoft ενημερώνει το serial no της κονσόλας σου μαζί με του λογαριασμούς - profiles που έχεις συνδέσει σε αυτήν μέχρι πότε έχει εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το sensible world of soccer τελικά εμφανίστηκε κανονικά στο games with gold και στην digital βιβλιοθήκη μου, compledour.

Προβλέπεται να καταρρεύσουν οι servers της MS σήμερα με το RDR2, 100gb digital download θα αναστενάξει η οπτική ίνα. 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...