Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τωρα ειδα πραγματικα τα γραφικα του χ  μιας και δεν το ειχα συνδεμενο με πολυ αξιολογη τβ.εχω μεινει με ανοιχτο το στομα.το μηχανημα ειναι τερας.τραβηξα και καμια φωτο χθες αλλα απεχουν χιλιομετρο απο την πραγματικη εικονα που βλεπεις απο κοντα.

11-20-2018_11-14-27_PM-yto1qsjq

 

11-21-2018_12-02-30_AM-pamyraxn

 

11-21-2018_12-08-35_AM-hvwkahte

 

11-21-2018_12-48-32_AM-zkuino4t

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά  νέος στον χώρο της κοσνολας απο αύριο

να ρωτησω, games απο που αγοράζεται? υπάρχουν έμπιστα κλειδαδικα όπως για το pc? το game pass αξίζει?  βαλτε με λιγο στο κλιμα για ποιο φθηνους τροπους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το game pass  έχει 100+ παιχνίδια που μπορείς να τα κατεβάσεις και να τα παίξεις για όσο χρόνο κρατάει η συνδρομή σου (τρέχει μια προσφορά με 30 ευρώ για 6 μήνες απο microsoft) . Έχει αρκετά καλά παιχνίδια και αν δεν έχεις ps4 όπως εγώ που αρκετά απο τα παιχνίδια που έχει τα έχω στο ps4 αξίζει. Απο το game pass φαντάσου έχω τελειώσει μέσα σε ένα μήνα quantum break, ryse son of rome, sniper elite 4 και παίζω το forza horizon 4.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

παιδιά  νέος στον χώρο της κοσνολας απο αύριο

να ρωτησω, games απο που αγοράζεται? υπάρχουν έμπιστα κλειδαδικα όπως για το pc? το game pass αξίζει?  βαλτε με λιγο στο κλιμα για ποιο φθηνους τροπους 

Καταρχήν καλοπαιχνιδη η κονσόλα...

έμπιστα κλειδαδικα (διότι έχουμε αγοράσει) είναι cdkeys και instantgaming.

Gamepass αξίζει με χίλια...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα κι εγω να παρω το Χ απο τον Γερμανο και δεν ηξεραν ουτε οι υπαλληλοι σε τρια καταστηματα αν τομεχουν! Πρωτη φορα το βλεπω αυτο. Ακομα και στη γραμμη εξυπηρετησης, μου ελεγςν δεν ειναι διαθεσιμο στην Αττικη, αλλα καντο παραγγελια! Αφου δεν ειναι διαθεσιμο! 

Κριμα και τα 430 με 20% επιατροφη ταεσπαγε. Πρεπει να ειχαν ελαχιστα κομματια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι εξαντλημένο μου είπαν. Ακόμα και το σκέτο μοντέλο χωρίς παιχνίδια! Ουσιαστικά δεν υπάρχει. Στα καταστήματα που πήγα, είχαν 1-2 Xbox One S και αυτό ήταν. Πρέπει να είχαν ελάχιστα κομμάτια. "Μυρίζει" παραπλάνηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ρε παιδιά. Να κάνω αγορά 430 με πιστωτική, δόσεις, μετά από αυτή την κακή εξυπηρέτηση που δεν γνώριζε κανείς υπάλληλος με σιγουριά τι παίζει, φοβάμαι. Άσε που μου είπαν να το παραγγείλω online και να το πάρω/πληρώσω στο κατάστημα και μετά διάβασα αυτό:

- Το 20% €πιστροφή ισχύει στα φυσικά καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ, καθώς και στο www.germanos.gr, εφόσον η αγορά και η εξόφληση πραγματοποιηθεί μέσω του www.germanos.gr, (δεν ισχύει εφόσον η παραγγελία γίνει στο www.germanos.gr και η εξόφληση γίνει σε φυσικό κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρουμένων  δύο καταστημάτων Γερμανός (Κηφισίας και Golden hall αν δεν κάνω λάθος) τα υπόλοιπα είναι franchise που σημαίνει ότι η σχέση τους με την εταιρεία είναι συνεργατική και όχι υπαλληλική(ότι και αν σημαίνει αυτό). 

Εγω έκανα σήμερα αγορά ανάλογου ποσού από το site με το cosmode Id που έχω σαν λογαριασμό (για άλλο προϊόν) και δεν με ανησυχεί κάτι. 

Ότι στην συνεννόηση είναι λίγο "τα ζώα μου αργά" θα συμφωνησω😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά είναι μέχρι 31/11 μου είπαν πάντως! Το είδα σε pdf εσωτερικό τους. Πάντως ανησύχησα με όσα είδα. Κρίμα και ήθελα το πακέτο με το Battlefield και το 20%. Οπότε πάω για Public αύριο αναγκαστικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, paploa είπε

Η προσφορά είναι μέχρι 31/11 μου είπαν πάντως! Το είδα σε pdf εσωτερικό τους. Πάντως ανησύχησα με όσα είδα. Κρίμα και ήθελα το πακέτο με το Battlefield και το 20%. Οπότε πάω για Public αύριο αναγκαστικά.

Το site πάντως φαίνεται διαθέσιμο και στο φέρνει στην πόρτα σου με courtier δωρεάν. 

Έχω αγοράσει και κινητό από τον Γερμανό έτσι. 

Τώρα διαλέγεις και παίρνεις. 

Ότι και αν αποφασίσεις, καλορίζικο εύχομαι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, paploa είπε

Η προσφορά είναι μέχρι 31/11 μου είπαν πάντως! Το είδα σε pdf εσωτερικό τους. Πάντως ανησύχησα με όσα είδα. Κρίμα και ήθελα το πακέτο με το Battlefield και το 20%. Οπότε πάω για Public αύριο αναγκαστικά. 

Αν για οποιοδήποτε λόγο δεν θες Γερμανό, περίμενε μέχρι και την Παρασκευή μπας και βγει τπτ καλό από εξωτερικό. 

Σε αυτή την τιμή το έχουν όλοι, πλαίσιο, κοτσοβολος, mediamarkt, eshop, you κτλ. 

Αποκλείεται να μην το βρεις διαθέσιμο στα 429€

Στο skroutz ακόμα πιο φθηνά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...