Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@katman2000

Κοίταξε να δεις - ανησυχητικό αυτό. Είναι γεγονός ότι το cost-cutting στις κονσόλες πάει ακόμα και στην thermal paste που χρησιμοποιούν. Είτε είναι χαμηλής ποιότητας, είτε ελλειπή ποσότητα, ακόμα και κακή εφαρμογή της.

Η φωτογραφία όμως του άρθρου δείχνει thermal-paste που τηγανίστηκε - και δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί συμβεί αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανατικός gamer από το 2003.

Πρώτη κονσόλα μου τότε το xbox με ατέλειωτες ώρες παιχνιδιού ειδικά με το halo.

15 χρόνια μετά αποφάσισα ... και έκανα την επιλογή μου και μάλιστα σήμερα.

6 ώρες πριν, DarthGRE είπε

Φίλε δεν έχουμε κανένα πρόβλημα εδώ μέσα να απαντήσουμε σε ερωτήσεις και να βοηθήσουμε σε ότι μπορούμε, απλά και για τα 3 που ρώτησες ένα Google search ήταν αρκετό για να τα απαντήσεις από μόνος σου. 

Έθεσα κάποια ερωτήματα που υποθέτω πως αυτός είναι και ο λόγος που υπάρχει το φορουμ.Είναι ένας λόγος για να βοηθάς το φίλο φορουμίτη αντί το κλασσικό googlare το.Το ξέρω ότι υπάρχει μηχανή αναζήτησης και πίστεψε με δε περιμένω κανέναν να μου το υποδείξει.Οι φίλοι που ασχολούνται καιρό με το άθλημα ίσως θα μπορούσαν να με κατατοπίσουν ,όπου μερικοί ήδη το έπραξαν και τους έχω ευχαριστήσει.Η απάντηση σου - με συγχωρείς - δεν είναι είναι αυτή που θα έδινε κάποιος με φιλότιμο.Αντί να γράφεις αυτά που έγραφες θα μπορούσες να απαντήσεις.Αλλά προτίμησες κάτι άλλο.Δε πειράζει φίλε μου.

IMG_20181122_234258.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η μαγεια της μαυρης παρασκευης ξαναχτυπησε........

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_microsoft-xbox-one-x-1tb-gold-rush-special-edition-1tb-1216188.html

Απο το πρωι η προσφορα ηταν αυτο με το buttlefield μεσα.Τωρα ενω το παιχνιδι ειναι απεξω σε φωτο δε φαινεται να το δινει.

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_microsoft-set-xbox-one-x-1tb-gold-rush-special-edition-1tb-μαζί-με-call-of-duty-black-ops-iv-1218054.html

Και βλεπεις πως η προσφορα με το παιχνιδι εχει παει πλεον στα 484.πραγματικα με ξεπερναει ολο αυτο.Μεχρι και το απογευμα που το τσεκαρα ηταν κονσολα και παιχνιδι στα 430...

edit:και τελικα δε δινει καν το battlefield,μολις προσεξα πως δινει call of duty 4.

Επεξ/σία από Tigio13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, leo066 είπε

Καλύτερη από 8.49 για 3 μήνες gold και 2.29 για ένα μήνα ea?

Leo, που εχει φιλε το ΕΑ παςς 2.29?

Επεξ/σία από hexenlord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Cygnus είπε

Στον Γερμανό βγαίνει γύρω στα 350ε με την επιστροφή.

Το παρήγγειλα από Γερμανό. Βέβαια ακόμα δε μου έχει έρθει email για την παραγγελία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Η μαγεια της μαυρης παρασκευης ξαναχτυπησε........

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_microsoft-xbox-one-x-1tb-gold-rush-special-edition-1tb-1216188.html

Απο το πρωι η προσφορα ηταν αυτο με το buttlefield μεσα.Τωρα ενω το παιχνιδι ειναι απεξω σε φωτο δε φαινεται να το δινει.

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_microsoft-set-xbox-one-x-1tb-gold-rush-special-edition-1tb-μαζί-με-call-of-duty-black-ops-iv-1218054.html

Και βλεπεις πως η προσφορα με το παιχνιδι εχει παει πλεον στα 484.πραγματικα με ξεπερναει ολο αυτο.Μεχρι και το απογευμα που το τσεκαρα ηταν κονσολα και παιχνιδι στα 430...

edit:και τελικα δε δινει καν το battlefield,μολις προσεξα πως δινει call of duty 4.

Το Battlefield είναι σε ψηφιακή μορφή μέσα. Το πήρα εγώ σήμερα από το Πλαίσιο. Το ίδιο πακέτο στα 430 όπως σε όλες τις εταιρίες. Βασικά έχει δυο  battlefield μέσα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...