Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτσι, βάλτε κι άλλα ποτ-πουρί βίντεο για να μας υπενθυμίζετε τα δυσθεώρητα ύψη που έχει φτάσει το backlog. Στρίψτε κι άλλο το μαχαίρι στην πληγή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερμάτισα στο switch το bloodstained

Όχι το καλύτερο δυνατό port αν και έχουν διορθωθεί πολλά προβλήματα που αρχικά είχε αλλά άκρως απολαυστικό σε φορητό

 

Σαν παιχνίδι ήταν φανταστικό ειδικά για όποιον είχε ζήσει τότε το symphony of the night. Καταφέρνει με μεγάλη επιτυχία να μεταφέρει το κλίμα εκείνου του παιχνιδιού και είναι αξιος συνεχιστής του.

 

Μου πήρε γύρω στις 16 ώρες να φάω τον τελικό με 90% εξερεύνηση του κάστρου, ίσως επιστρέψω μελλοντικά να κάνω τα πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το gameexplorer μέσω του public marketplace έχει τα pokemon sword στα 40 ενώ στην σελίδα τους το έχουν στα 55

να αναφέρω οτι στο 1ο στην τιμή αυτή πουλάνε μεταχειρισμένο το παιχνίδι ενώ στο 2ο το έχουν στην κατηγορία με τα καινούργια, τα συμπεράσματα δικά σας 

Επεξ/σία από lysopaine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, imr είπε

Ευχαριστω παιδια, μαλλον θα περιμενω μεχρι black friday για κανα set με παιχνιδι, λογικο να περιμενο για καινουργια εκδοση αλλα θα το ηθελα μεσα στις γιορτες

Nintendo Switch Black Friday Bundle Includes Mario Kart 8 Deluxe and 3 Month Online Membership

The Nintendo Switch bundle will be available starting November 22 for $299.99. 

https://www.vgchartz.com/article/446201/nintendo-switch-black-friday-bundle-includes-mario-kart-8-deluxe-and-3-month-online-membership/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, Fulgore είπε

Nintendo Switch Black Friday Bundle Includes Mario Kart 8 Deluxe and 3 Month Online Membership

The Nintendo Switch bundle will be available starting November 22 for $299.99. 

https://www.vgchartz.com/article/446201/nintendo-switch-black-friday-bundle-includes-mario-kart-8-deluxe-and-3-month-online-membership/

Καλά στην Ελλάδα μην περιμένετε και πολλά.

Στην καλύτερη των περιπτώσεων να πέσει στα 300 χωρίς παιχνίδι όπως πέρσι.

Αχ λατρεμένη Nintendo... Όσο σε αγαπάω άλλο τόσο με πληγώνεις με κάτι τέτοια...

Επεξ/σία από johnny7_7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, johnny7_7 είπε

Καλά στην Ελλάδα μην περιμένετε και πολλά.

Στην καλύτερη των περιπτώσεων να πέσει στα 300 χωρίς παιχνίδι όπως πέρσι.

Αχ λατρεμένη Nintendo... Όσο σε αγαπάω άλλο τόσο με πληγώνεις με κάτι τέτοια...

 

Μονο που στην Αμερικη (ΗΠΑ) οι τιμες που παρουσιαζουν δεν εχουν ΦΠΑ γιατι η καθε πολιτεια εχει το δικο της.

Επεξ/σία από christos_75
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά το μέτριο Samus Return έχω ιδιαίτερες επιφυλάξεις αν πάλι πίσω από την ανάπτυξη είναι η Mercury Steam. Ίσως οι developers της MS είναι για άλλα πράγματα:

Webp.net-gifmaker.gif.10df0e4e43d522c7095270720ecdabae.gif

Αν είναι και ο Sakamoto στην μέση καληνύχτα...

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τερμάτισα για δεύτερη φορά στη ζωή μου (η πρώτη ήταν δέκα χρόνια πριν στο Wii) το Xenoblade Chronicles και τις επόμενες μέρες θα προσπαθήσω να ολοκληρώσω και το Future Connected.

Ότι και να πω είναι λίγο για αυτό το game. Πραγματικά τικάρει όλα τα κουτάκια που έχω στο μυαλό μου για να κατατάξω ένα game στα αριστουργήματα. Gameplay; Τικ. Character development; Τικ. Artistic value; Τικ. Μουσικάρες; Τικ. Τεράστιος κόσμος για εξερεύνηση; Τικ. Τιτάνες, mechas και ημίγυμνες κοπέλες; Τικ, τικ και τικ.

Αλλά ο πυρήνας του συγκεκριμένου game είναι για μένα το σενάριό του, η ιστορία που διηγείται. Είναι αυτό το εντελώς διαστροφικό που κάνουν οι Ιάπωνες στα άνιμε, που είσαι όλη την ώρα «wtf είναι αυτό που παρακολουθώ 100 ώρες τώρα και γιατί γίνονται όλα αυτά, τίποτα δεν βγάζει νόημα» για να επέλθει η κάθαρση στο φινάλε και να σου πει -σαν άλλο End of Evangelion- «ορίστε βλάκα πάρε την εξήγηση στα μούτρα και νιώσε λίγο».

Τι να πω, μόνο δέος και τεράστιο respect στον Takahashi και στην Monolith γενικότερα που τουλάχιστον προσπαθούν να δώσουν εμπειρίες που όμοιες τους δύσκολα βρίσκει κανείς στην βιομηχανία πλέον.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρεπει οπωσδηποτε να το ξεκινησω το xenoblade,ολο το αναβαλω.

Τωρα στο newsfront απο μεριας nintendo ,λογικα αν  ακουσουμε τιποτα καινουργιο  θα ειναι στα gameawards στις 10 δεκεμβριου.Διαφορετικα παμε για του χρονου παλι.

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο λατρεψα το πρώτο το XB (λατρεια ομως!), τοσο μίσησα το 2ο. μου βγηκε η πιστη για να το τελειωσω γιατι το εβρισκα τοσο μα τοσο κουραστικο και γιατι ειχε τον χειροτερο map κ path finding που εχω δει. γενικα πρεπει η σειρα να ερθει στο 2020, ειναι πολλα generic στοιχεια που την κρατανε πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...