Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έκανα την τράμπα απο Lite σε κανονικό V2, γιατι το Ring Fit, και το Mario Live παραήταν προκλητικά ενδιαφέροντα για να τα προσπεράσω. Τώρα που θα μπαίνει και τιβι, βοήθεια μας.

Να πω την αλήθεια μου, και το HD Rumble που ειχε ψιλο-λείψει. 

Επεξ/σία από papp0us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, nzeppos είπε

Ακόμα και να μην πέσει, σε ό,τι τιμή και να πάρεις το Switch το μόνο σίγουρο πως δεν θα το μετανιώσεις.

Ε ενταξει αν σε μια βδομαδα παει -50 ευρω θα το μετανιωσω λιγο 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, imr είπε

Ε ενταξει αν σε μια βδομαδα παει -50 ευρω θα το μετανιωσω λιγο 😛 

Αν έχεις καμια κάρτα με "επιστροφή", yellows, κτλ τότε έχεις αρκετές ελπίδες να πετύχεις καλη τιμή. Καλύτερη τουλάχιστον απο την κανονική. Αν περιμένεις τιμιο/αντρικό/σταράτο Price Drop απο Nintendo μάλλον απλά θα περιμένεις :P

 

Επεξ/σία από papp0us
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι σε δύο μήνες ούτε που θα θυμάσαι πόσο το πήρες, γιατί θα λες κάθε μέρα ότι τα βγάζει τα λεφτά του με το παραπάνω. Εγώ τουλάχιστον αυτό έπαθα.

Η Black Friday είναι κοντά πάντως. Το πρόβλημα είναι πως πρόκειται για την ελληνική Black Friday, με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, imr είπε

Βλεπω στα ~380 μαζι με παιχνιδι,  στις μεγαλες αλυσιδες.

Να το προχωρησω? η να περιμενω κατι καλυτερο τις επομενες ημερες?

Οχι να μην προχωρησεις, περιμενε 10 μερες ακομα μπορει να βγουν προσφορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, imr είπε

Με το ζορι κρατιεμαι 

black friday η αλλη παρασκευη. παντα εχει προσφορουλες. εγω το πηρα πριν 2 χρονια black friday και ειχα τοτε γλιτωσει κανα 40-50Ε μαζι με ενα παιχνιδι, αμαρτια να μη τα γλιτωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, imr είπε

Με το ζορι κρατιεμαι 

Σε 10 μερες δε χανεις και κατι, ισα ισα που μπορει να βρεις κανα game που θες σε προσφορα η μαζι με την κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περυσι παντως ψοφια πραγματα black friday που κοιτουσα και εγω.

Και δεν μιλαμε μονο για προσφορες σε κονσολα αλλα φυσικα και για παιχνιδια  σε ολη την διαρκεια των γιορτων.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για την ελληνική Black Friday έτσι; Εκεί που θέλουν να ξεστοκάρουν απούλητα προϊόντα των αζήτητων, που διαφημίζουν retail προσφορές ενώ υπάρχουν 5 κομμάτια στο στοκ που πρακτικά τα έχουν συμφωνήσει μεταξύ τους πριν ανοίξει το μαγαζί και εκεί που ανεβάζουν τις τιμές λίγες βδομάδες πριν για να λένε μετά ότι πούλησαν με "έκπτωση". 

Δεν βλάπτει να περιμένεις, ούτε έχεις να χάσεις κάτι, απλώς δεν ξέρω πόσο καλύτερα θα είναι τα πράγματα την Παρασκευή, ειδικά με τα φυσικά καταστήματα κλειστά. Εγώ θα είχα μικρές προσδοκίες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, καραντίνα έχουμε.. Μια χαρά θα μας στείλουν τα ενημερωτικά newsletters και αν αξίζει κάτι θα στηθούμε στους υπολογιστές μας και θα αγοράσουμε, και θα μπορούμε να συγκρίνουμε και τις τιμές και εκείνη την ώρα έστω και μέσω skroutz για το αν αξίζουν κάποιες τιμές ή όχι.

Όπως και να'χει, για 10 μέρες είναι κρίμα να μην περιμένει κάποιος, και αν όχι για κονσόλα, έστω για παιχνίδια, είτε από ελληνικά shops είτε και για προσφορές ηλεκτρονικές. Στοκάρετε τη wish list και στο Deku για παρακολούθηση τιμών και από εκεί, και όλο και κάτι θα βρούμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...