Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δε ξέρω...έχω το switch πολύ λίγο καιρό αλλά νμζ δε θα με βολέψει σε FPS games..ίσως έχω συνηθίσει να τα παίζω στο pc με ποντίκι/πληκτρολόγιο,μιας που δεν είχα ποτέ άλλη κονσόλα..Πιστεύω ότι τα 3rd person παίζουν καλύτερα με κοντρολερ αλλά that’s just me..

Όπως και να έχει , χαίρομαι που βλέπω δυνατά ports να έρχονται στο switch 👍🏻

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια ερώτηση σε σχέση με κόστος παιχνιδιών.

Έχω σκοπό με το που έρθει η κονσόλα να πάρω 2 καλούς τίτλους (μάλλον Μάριο καρτ και ζελντα)

Επειδή εκτός αυτού δύσκολα θα δίνω 60ρια για premium τίτλους τι επιλογές υπάρχουν σε οικονομικά παιχνίδια? Πχ online προσφορές στο 10ευρο, μεταχειρισμενα κτλ

Υπάρχει ελπίδα η θα μείνω με το Μάριο καρτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 minutes ago, imr said:

Επειδή εκτός αυτού δύσκολα θα δίνω 60ρια για premium τίτλους τι επιλογές υπάρχουν σε οικονομικά παιχνίδια? Πχ online προσφορές στο 10ευρο, μεταχειρισμενα κτλ

Και στο store βγαίνουν καλά παιχνίδια σε προσφορές κατά καιρούς αλλά και σε physical μπορείς να πετύχεις διαφορά. 

Πριν μερικές μέρες για παράδειγμα πήρα το Dragon Quest XI στα 20€.

Μεταχειρισμένα σπάνια θα αγοράσω οπότε εγώ δεν έχω ιδέα για αυτά. 

Επεξ/σία από NickTG
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, imr είπε

Μια ερώτηση σε σχέση με κόστος παιχνιδιών.

Έχω σκοπό με το που έρθει η κονσόλα να πάρω 2 καλούς τίτλους (μάλλον Μάριο καρτ και ζελντα)

Επειδή εκτός αυτού δύσκολα θα δίνω 60ρια για premium τίτλους τι επιλογές υπάρχουν σε οικονομικά παιχνίδια? Πχ online προσφορές στο 10ευρο, μεταχειρισμενα κτλ

Υπάρχει ελπίδα η θα μείνω με το Μάριο καρτ?

Τα παιχνίδια της Nintendo σπάνια πέφτουν, μόνο μεταχειρισμένα να τα βρείς 30-40€ ανάλογα τον τίτλο. Τα υπόλοιπα με λίγη υπομονή μπορείς να τα βρείς σε πολύ καλές τιμές, ΚΥΡΙΩΣ απο το Store.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, imr είπε

Μια ερώτηση σε σχέση με κόστος παιχνιδιών.

Έχω σκοπό με το που έρθει η κονσόλα να πάρω 2 καλούς τίτλους (μάλλον Μάριο καρτ και ζελντα)

Επειδή εκτός αυτού δύσκολα θα δίνω 60ρια για premium τίτλους τι επιλογές υπάρχουν σε οικονομικά παιχνίδια? Πχ online προσφορές στο 10ευρο, μεταχειρισμενα κτλ

Υπάρχει ελπίδα η θα μείνω με το Μάριο καρτ?

Θα πρέπει να παρακολουθείς συνέχεια το store και να ακολουθείς εταιρείες που σε ενδιαφέρουν στα social media.Πχ είχα πετύχει ξεπούλημα σε τίτλους της Capcom και της Atlus και το έμαθα από τα social media.Και μιλάμε για ΑΑΑ τίτλους.Και γίνονται συνέχεια απλά πρέπει να ελέγχεις τακτικά.Και ο πιο εύκολος τρόπος είναι να ακολουθείς όπως είπα τις εταιρείες που σε ενδιαφέρουν σε ότι χρησιμοποιείς περισσότερο(facebook,instagram ή τουίτερ) για να είσαι σίγουρος οτι δεν θα τις χάσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, papp0us είπε

Τα παιχνίδια της Nintendo σπάνια πέφτουν, μόνο μεταχειρισμένα να τα βρείς 30-40€ ανάλογα τον τίτλο. Τα υπόλοιπα με λίγη υπομονή μπορείς να τα βρείς σε πολύ καλές τιμές, ΚΥΡΙΩΣ απο το Store.

 

12 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ριξε μια ματια απο τις αγγελιες του forum(ή facebook marketplace)για το παραπανω.

Ναι για τους τιτλους της nintendo ξέρω ότι δεν θα πέσουν. Θα τους ψάξω για μεταχ.

Πιο πολύ ρωτάω για 3rd πάρτυ από το store. 

Δεν έχω αγοράσει σχεδόν ποτέ μέχρι τώρα παιχνίδι σε full τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης μπορείς να κοιτάς και σε μαγαζιά εξωτερικού που μπορείς να πετύχεις καλές τιμές κυρίως σε πιο μικρά ή πιο παλιά παιχνίδια. 

Παράδειγμα thegamecollection με μόλις 2 λίρες μεταφορικά, base.com και στα διάφορα Amazon αν και ίσως να πρέπει να βάλεις πάνω από 1 αντικείμενο για να αξίζουν και τα μεταφορικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, NickTG είπε

Επίσης μπορείς να κοιτάς και σε μαγαζιά εξωτερικού που μπορείς να πετύχεις καλές τιμές κυρίως σε πιο μικρά ή πιο παλιά παιχνίδια. 

Παράδειγμα thegamecollection με μόλις 2 λίρες μεταφορικά, base.com και στα διάφορα Amazon αν και ίσως να πρέπει να βάλεις πάνω από 1 αντικείμενο για να αξίζουν και τα μεταφορικά. 

Μια χαρά. Δεν με ενδιαφέρουν γενικά τα καινούργια παιχνίδια στο pc έχω μια συλλογή με όλα αγορασμενα κάτω από 10 ευρώ.

Ο φόβος μου είναι μην πρέπει να σκάω 50ρια για τα πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σκέφτομαι να κάνω double dip (το έχω ήδη στο pc,αλλά δεν το έχω τερματίσει - ούτε καν) το Hollow knight , αλλά δε ξέρω αν είναι η σωστή στιγμή τώρα που το έχει 15€ η αν θα έχει πάλι εκπτώσεις τα Χριστούγεννα..Κάνει τίποτα το eshop  στις γιορτές η μπα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, mAs_81 said:

Εγώ σκέφτομαι να κάνω double dip (το έχω ήδη στο pc,αλλά δεν το έχω τερματίσει - ούτε καν) το Hollow knight , αλλά δε ξέρω αν είναι η σωστή στιγμή τώρα που το έχει 15€ η αν θα έχει πάλι εκπτώσεις τα Χριστούγεννα..Κάνει τίποτα το eshop  στις γιορτές η μπα ?

Βγαίνει σχετικά συχνά σε προσφορά αν και αξίζει εύκολα και τα 15€.

Στη θέση σου θα έκανα υπομονή. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...