Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Μου ήρθε αυτό από Κίνα. Ψιλοβολεύει, αν και το gamepad είναι πολύ ελαφρύτερο από την κονσόλα και δεν ισομοιράζεται το βάρος, ωστόσο είναι εργονομικό και γλυτώνεις από τα joycons. 

 

IMG_20201123_141205.jpg

IMG_20201123_141346.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από Super Mario Odyssey απέκτησα και το Luigis Mansion 3 & Super Mario Bros. U Deluxe.

Πραγματικά μόνο και μόνο για αυτά τα παιχνίδια άξιζε η αγορά του Switch. Παίζω με τον 3.5 χρονών γιό μου, και περνάμε απίστευτα όμορφα. 
 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Εμένα μου κάνανε δώρο το paper Mario origami King 😁

Είναι το πρωτο μου physical copy παιχνίδι !

Μαζευουμε σιγά σιγά !

Πάρα πολύ ωραίο παιχνίδι.

Το πήρα με επιφύλαξη, αλλά είναι τόσο ωραία κι έξυπνα δομημένο που δε βαριέσαι να το παίζεις.

Μόνο η μάχη είναι λίγο μονότονη, με εξαίρεση φυσικά τα boss fights.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, alexwolf είπε

Καλησπέρα παιδιά, έχω φάει τον τόπο μπας και βρω καμία προσφορά της προκοπής για black Friday, και δεν παίζει τίποτα... Αν βρείτε τίποτα καλο spread the love 😉

Δες σκρουτζ ειδαλλος console club / game explorers / egate / eshop...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω black friday το πηρα κ οι τιμες την παρασκευη ηταν παντα καλυτερες απο λιγες μερες πριν κ εβρισκα κ αλλες προσφορες. οποτε μπορει να βρεις κατι καλυτερο τοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα ηρθε μολις απο το Πλαισιο, Πολυ νωριτερα απο την Τεαταρτη που ειχε αναμενωμενη!

 

Κανω υπομονη κανα 2 ωρο επειδη δουλευω ακομα για να το δοκιμασω, με επιασε τελειως απροετοιμαστο και δεν εχω ουτε ενα game

Επανερχομαι στο cd keys που βλεπω το online 12μηνο στα 17, να το παρω απο εκει? ΝΑ προσεξω κατι οταν στηνω το shop, region Ελλαδα η καποια αλλη χωρα για προσφορες?

Επεξ/σία από imr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το original TWEWY στο DS το είχα τελικιασει 100% 2 φορες.

Από τα καλύτερα παιχνίδια της κονσόλας με επικό χειρισμό, art style και μουσική για πολλά βραβεία.

Το τρέιλερ με ψήνει  έχοντας τα artistic elements που κάνανε τόσο καλό το 1ο,και παίζει να το πάρω μόνο για τον Minamimoto.

Το μόνο που με προβληματίζει είναι πόσο καλό θα είναι το combat γιατί το original ήταν τόσο δεμένο με το 2 screen.(αχ τόσο φρενήρεις μάχες, παίζει το 95% της φθοράς της οθόνης του DS να είναι από αυτό το game)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωωωωωωωωωωωω στο twewy στο ds είχα λιώσει άσχημα. Μάλιστα είχα φτιάξει τότε στη τρέλα μου και ένα music video για μια εργασία στο Πάντειο. Τρελό παιχνίδι, μακάρι να ναι καλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Edel είπε

Πωωωωωωωωωωωωωωω στο twewy στο ds είχα λιώσει άσχημα. Μάλιστα είχα φτιάξει τότε στη τρέλα μου και ένα music video για μια εργασία στο Πάντειο. Τρελό παιχνίδι, μακάρι να ναι καλό.

Link or never happened

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Yggdrasill-sama said:

Το μόνο που με προβληματίζει είναι πόσο καλό θα είναι το combat γιατί το original ήταν τόσο δεμένο με το 2 screen.(αχ τόσο φρενήρεις μάχες, παίζει το 95% της φθοράς της οθόνης του DS να είναι από αυτό το game)

To συγκεκριμένο το έχω επίσης λιώσει 3-4 φορές (όλα τα dossier/extra days κ.τ.λ.) οπότε "νιώθω" τις ανησυχίες σου - αμφιβάλλω όμως αν θα χρησιμοποίει αντίστοιχο σύστημα με το αρχικό απο όσα φαίνονται στο trailer (και ευτυχώς δηλαδή, γιατί τα port που γίνανε για iOS/Android και ειδικά το Switch port, δεν παλεύονταν... Ειδικά στο Switch version δεν κατάφερα ποτέ να παίξω σε docked mode λόγω των κάκιστων motion controls).

A, ναι, μια και το έφερε η συζήτηση στα TWEWY, για τους fan υπάρχει στα χαρτιά και anime adaptation του πρώτου στο 2021... :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...