Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, NickTG είπε

Θεωρώ πως για το Hollow Knight αξίζει να δώσουμε κάτι παραπάνω. 

το έχω ήδη αγορασμένο στον υπολογιστή

Επεξ/σία από lysopaine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
1 minute ago, NickTG said:

Θεωρώ πως για το Hollow Knight αξίζει να δώσουμε κάτι παραπάνω. 

Όπως είπα, στο humble bundle store παίζει στα $7,5 (ή €6,3), είναι μια χαρά τιμή για την ποιότητα και το μέγεθος του game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, Malthador είπε

Όπως είπα, στο humble bundle store παίζει στα $7,5 (ή €6,3), είναι μια χαρά τιμή για την ποιότητα και το μέγεθος του game.

Περίεργο , μόνο για pc το βλέπω εγώ ....

Άκυρο 

 

Επεξ/σία από mAs_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, lysopaine είπε

@mAs_81 πρέπει να έχεις vpn κ να βάλεις ότι είσαι Αμερική για να σου δείξει τα παιχνίδια για το switch αν θυμάμαι καλά

Ζήτω συγγνώμη - έχει όντως αναφερθεί από τον @Malthador σε προηγούμενο ποστ του ,

μαλλον χρειάζομαι κι άλλο καφέ για να ξυπνήσω 😜
 

Άρα θα πρέπει να κάνω λογαριασμό Αμερικής , για να το περάσω στο switch , σωστά ?Η είναι worldwide οι κωδικοί του humble ?

Επεξ/σία από mAs_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 minutes ago, mAs_81 said:

Ζήτω συγγνώμη - έχει όντως αναφερθεί από τον @Malthador σε προηγούμενο ποστ του ,

μαλλον χρειάζομαι κι άλλο καφέ για να ξυπνήσω 😜
 

Άρα θα πρέπει να κάνω λογαριασμό Αμερικής , για να το περάσω στο switch , σωστά ?Η είναι worldwide οι κωδικοί του humble ?

Όχι με τον λογαριασμό σου ψωνίζεις, αλλά για να σου εμφανίσει τα Switch games πρέπει να έχεις αμερικανική IP.

Ή VPN.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 minutes ago, lysopaine said:

το έχω ήδη αγορασμένο στον υπολογιστή

Και πάλι αλλά φυσικά έτσι το βλέπω εγώ. 

38 minutes ago, Malthador said:

Όπως είπα, στο humble bundle store παίζει στα $7,5 (ή €6,3), είναι μια χαρά τιμή για την ποιότητα και το μέγεθος του game.

Το πήρα στην κανονική του τιμή στο Switch και πάλι θεωρώ πως είναι λίγα για το παιχνίδι αυτό. 

Θα είχα πάρει και την collector's αλλά δυστυχώς το μεταπτυχιακό μου μου έχει φάει όλα τα λεφτά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, Malthador είπε

Όχι με τον λογαριασμό σου ψωνίζεις, αλλά για να σου εμφανίσει τα Switch games πρέπει να έχεις αμερικανική IP.

Ή VPN.

Εβαλα vpn ολα καλα μου τα δειχνει αλλα μολις παω να το παρω με τον λογαριασμο μου μου βγαζει error για currency

ΜΑλλον πρεπει να φτιαξω εναν καινουργιο?

Edit Τελικα ηθελε edit και απο τα account  setting το account σε us. 

Πηρα το hollow knight στα 6.6 και 

Επεξ/σία από imr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/11/2020 στις 12:14 ΠΜ, 26ska είπε

Μια χαρά είναι το έχω εγώ.

Ακόμα περιμένω τη speedex(slowdex καλύτερα -_-)να μου το φέρει...

Ερωτηση : χωράει με το gripcase στο ντοκ?Ονλαιν είδα ότι άλλοι λένε ναι άλλοι όχι , γι αυτό ρωτάω εσένα που το έχεις..

 

..δε χωράει -_-

Επεξ/σία από mAs_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, imr είπε

Το unravel two το εχει παιξει κανεις?Το  εχει στο humble bundle στα 5 ευρω, να το παρω για coop?

Ναι αρκετά καλό για co-op, όμορφα γραφικά, λίγο μελαγχολικό. Προτείνω και το πρώτο όταν βγει όμως δεν έχει coop. Μπορείτε βέβαια να το πάτε ολντσκουλ και να παίζεται εναλλάξ, εμείς έτσι κάνουμε στα διάφορα platform-puzzle τύπου Limbo, Inside κλπ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mAs_81 είπε

Ακόμα περιμένω τη speedex(slowdex καλύτερα -_-)να μου το φέρει...

Ερωτηση : χωράει με το gripcase στο ντοκ?Ονλαιν είδα ότι άλλοι λένε ναι άλλοι όχι , γι αυτό ρωτάω εσένα που το έχεις..

👍🏻

Λοιπόν μετά από 6 μέρες ήρθε επιτέλους η speedex και μου έφερε το Orzly Essential Pack

Εντυπώσεις :

Θήκη:Πολύ ωραία,στιβαρή,με διπλό φερμουάρ και θηκουλα για 8 games,και στη πάνω πλευρά θήκη με διχτάκι για παρελκόμενα

Gripcase: Καλή είναι,από σκληρό αλλά με αρκετή ελαστικότητα πλαστικό ώστε να μπαινοβγαίνει με σχετική άνεση 

..πράγμα που είναι αναγκαίο μιας και δε χωράει στο dock με τη θήκη μαζί(κρίμα)

Screen protectors:2 στον αριθμό με όλα τα παρελκόμενα που έρχονται με τέτοια πράγματα (μαντηλάκι υγρό/μικρό-ινών για καθαρισμό οθόνης,αυτοκόλλητο για τη σκόνη κλπ) 

..μπήκε μια χαρά(αν και κλασσικά ως γνωστός κουβάς σε αυτά)δεν την έβαλα τέλεια

USB type c:πολύ καλό και ποιοτικό φαίνεται , χοντρο χωρίς να τσακίζει εύκολα δλδ φορτίζει μια χαρά το switch 

-το έβαλα στον 2.4Α φορτιστή που έχω για το κινητό και φορτίζει μια χαρά..

Ακουστικα:της πλάκας φαίνονται,έχουν όμως καλό ήχο,χωρίς καλό μπάσο imho,μάλλον είναι και με μικρόφωνο ,θα χρησιμοποιώ τα δικά μου καλύτερα,όμως +1 για την προσθήκη τους..

Στυλο:Είναι ένα λεπτό στύλο,που γράφει κανονικά,με λαστιχάκι στη πίσω πλευρά για να χρησιμοποιείται στην οθόνη

..δε μου χρειάζεται-ποτέ δεν έχω χρησιμοποιήσει stylus σε touchscreen..

game case:έξτρα πλαστική θηκουλα για 4 ακόμα παιχνίδια χρώματος γκρι-ωραία και στιβαρή 

Συνολικά, είμαι ευχαριστημένος με το bundle ,θα ήθελα να μπορούσα να χρησιμοποιώ το gripcase με το dock,ίσως σε δεύτερο χρόνο πάρω μια πιο ποιοτική όπως μου προτείναν εδώ(Χριστούγεννα έρχονται 😜)

 

E158AC4C-A2D7-4B82-8DB8-8856CDA3302A.jpeg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δε κρατήθηκα..μετά που έκανα το us account μου,δε μου έπαιρνε το PayPal,όποτε  πήρα 20$ Gift card από eneba,

τα πέρασα ,και πήρα τα little nightmares , child of light , transistor από το αμερικανικό store...

..τώρα δε ξέρω αν έκανα πατάτα και υπήρχε πιο εύκολος τρόπος , αλλά προς το παρόν νμζ ότι μου φτάνουν αυτά 😅

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...