Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ήρθε και το νέο απόκτημα

Με τα joycons κουμπωμένα στην κονσόλα δεν βολεύει περισσότερο από το Gripcase, αλλά σίγουρα έχουν καλύτερο grip όταν παίζεις αυτόνομα με κάθε joycon σε κάθε χέρι χωριστά. 

IMG_20201203_145022.jpg

IMG_20201203_144855.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια ερωτηση για τα overcooked, αξιζει να παρω στα 40 το 1+2 σε physical η να παρω κατευθειαν στα 25 το 2ο digital?

Προκειται να παιξω ποτε το 1 εφοσον εχω το 2?

Επεξ/σία από imr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, imr είπε

Μια ερωτηση για τα overcooked, αξιζει να παρω στα 40 το 1+2 σε physical η να παρω κατευθειαν στα 25 το 2ο digital?

Προκειται να παιξω ποτε το 1 εφοσον εχω το 2?

Και τα δύο είναι πολύ ωραία... Το 2ο είναι αρκετά πιο polished και με αρκετές ώρες παιχνιδιού (ειδικά άμα θες να το πας 100%). Για μένα αξίζουν και τα δύο (ειδικά σε co-op).

 

 

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από skalos
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με την εφαρμογή switch parental control, που είναι για andoid? Δεν μπορώ να μπω καθόλου σήμερα, είδα και έναν άλλο κύριο που έγραψε στα κοινωνικά δίκτυα και απορώ αν ειναι δικό μου πρόβλημα ή κάτι γενικό? Είτε μου βγάζει αυτό, είτε ότι δεν έχω ίντερνετ, που έχω τσεκαρισμενα.

Screenshot_2020-12-03-16-54-03-640_com.nintendo.znma.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Καλησπέρα. Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με την εφαρμογή switch parental control, που είναι για andoid? Δεν μπορώ να μπω καθόλου σήμερα, είδα και έναν άλλο κύριο που έγραψε στα κοινωνικά δίκτυα και απορώ αν ειναι δικό μου πρόβλημα ή κάτι γενικό? Είτε μου βγάζει αυτό, είτε ότι δεν έχω ίντερνετ, που έχω τσεκαρισμενα.

Screenshot_2020-12-03-16-54-03-640_com.nintendo.znma.jpg

Έχω και εγώ το ίδιο θέμα σήμερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, anarchy79 είπε

Καλησπέρα. Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με την εφαρμογή switch parental control, που είναι για andoid? Δεν μπορώ να μπω καθόλου σήμερα, είδα και έναν άλλο κύριο που έγραψε στα κοινωνικά δίκτυα και απορώ αν ειναι δικό μου πρόβλημα ή κάτι γενικό? Είτε μου βγάζει αυτό, είτε ότι δεν έχω ίντερνετ, που έχω τσεκαρισμενα.

Screenshot_2020-12-03-16-54-03-640_com.nintendo.znma.jpg

 

58 λεπτά πριν, Angel-Maimou είπε

Έχω και εγώ το ίδιο θέμα σήμερα 

Stability update οχι αστεια.

Και εγω το ιδιο θεμα εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, stafftw είπε

 

Stability update οχι αστεια.

Και εγω το ιδιο θεμα εχω

Θελει αναβαθμιση και μετα λειτουργει μια χαρα.

Να μολις τους εκοψα το φορτνιτε. Πο ρε φωνες.

1742675413_.jpg.d04e728c7673328c7da911253839ca66.jpg

Δουλευει τελεια

Επεξ/σία από Mazinga
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/12/2020 στις 11:38 ΠΜ, imr είπε

Να Επανελθω με καποιες εντυπωσεις μια εβδομαδα σχεδον με το switch

 

Σε coop σχεδον τελειωνουμε το unravel2. παρα πολυ ωραιο για διπλο για 5 ευρω που ειχε ειναι must. 

Καποια προταση για παρομοιο?

Χτες ηρθαν μαριο kart και 3d allstars. Mario kart η ιδεα ηταν για διπλο αλλα επιασε την γυναικα πονοκεφαλος στα 5 λεπτα απο τα φωτακια, οποτε μονος μου θα παιζω.

Επομενος στοχος για coop τα overcooked. 

 

Hollow knight τρομερο παιχνιδι, δεν εχω προλαβει να παιξω πολυ.

 

Σχετικα με το switch εχω το θεμα με το δεξι joycon αλλα δεν μετανιωνω καθολου την αγορα. Τον περισοτερο χρονο θα τον περασω σε handheld και εκειε ειναι το δυνατο του σημειο. Η συσκευη εχει καποιες χαζομαρες οπως το  αδυναμο internet , να χανει συνεχεια την συνδεση και να σταματαει το download κτλ

 

 

Ενημέρωσέ μας αν βρεις λύση με το joycon γιατι στα δικά μου έχω το ίδιο πρόβλημα με τις αποσυνδέσεις και οπως βλέπω έχει το σφουγγαράκι μέσα, αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

Για εμένα είναι πολύ πιο ενοχλητικό πρόβλημα από ότι το drift.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Οποιος παιζει fortnite, ειναι διαθεσιμος ο Κρατος και στο switch :P 

Το fortnite ειναι τζαμπα φιλος και η πλειοψηφια που το παιζει ειναι 10χρονα..

Και το warframe εαν δεις ποσα downloads εχει και ποσοι το εχουν παιξει σε ολες τις πλατφορμες τοσα χρονια θα εκπλαγεις..

Δωσε τζαμπα στον λαο και θα δεις πως θα γινει σαματας..

Τα παραπάνω δεν είναι δικά μου λόγια αλλά ήρθε το πέρασμα του χρόνου να μοιράσει φάπες. Αφού έσκασε χρήματα το PS στην Epic εξασφαλίζοντας καλύτερη υποστήριξη σε Unreal και Fortnite έσκασε μύτη και ο Kratos.Και όλα αυτά από την κοινότητα που υποστήριζε πως η Ν θα γίνει ή πρέπει να γίνει τρίτη εταιρία. Φάπες στις φάπες.

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, mansa2k είπε

Το fortnite ειναι τζαμπα φιλος και η πλειοψηφια που το παιζει ειναι 10χρονα..

Και το warframe εαν δεις ποσα downloads εχει και ποσοι το εχουν παιξει σε ολες τις πλατφορμες τοσα χρονια θα εκπλαγεις..

Δωσε τζαμπα στον λαο και θα δεις πως θα γινει σαματας..

Τα παραπάνω δεν είναι δικά μου λόγια αλλά ήρθε το πέρασμα του χρόνου να μοιράσει φάπες. Αφού έσκασε χρήματα το PS στην Epic εξασφαλίζοντας καλύτερη υποστήριξη σε Unreal και Fortnite έσκασε μύτη και ο Kratos.Και όλα αυτά από την κοινότητα που υποστήριζε πως η Ν θα γίνει ή πρέπει να γίνει τρίτη εταιρία. Φάπες στις φάπες.

Δε καταλαβαινω το νοημα στο ποστ σου. Warframe παιζω απο το launch στο pc oταν δεν το ηξερε κανεις, με τι να εκπλαγω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...