Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Δε καταλαβαινω το νοημα στο ποστ σου. Warframe παιζω απο το launch στο pc oταν δεν το ηξερε κανεις, με τι να εκπλαγω?

Αρχικά γράφω γενικά και δεν απευθύνομαι προσωπικά σε σένα. Επιπλέον διευκρινίζω ξανά πως το κείμενο με την πλάγια γραφή δεν είναι δικά μου λόγια.

Με την ευκαιρία πως σας φαίνεται το Age of Calamity; Καλύτερο σε σχέση με το αρχικό HW; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, stafftw είπε

Καλά από το τρέιλερ το είχα καταλάβει αλλά έλεος ρε UBI μιλάμε το αντέγραψαν πάρα πολύ. 

Το zelda έχει δημιουργήσει νομίζω δικιά του σχολή στο gaming. Δεν είναι μονο αυτό το game της ubisoft αλλά και το άλλο το free του κινεζικού studio που έχει ακριβώς τα ίδιο zelda gameplay.

Για μένα καλοδεχούμε και θα το παίξω αυτό στο zwitch

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μου φαίνεται παρά πολύ ενδιαφέρον! Προσωπικά λάτρεψα το gameplay του Zelda, αν και με χάλασε πολύ η έλλειψη του να έχει περισσότερους αρχηγούς κτλ.. παντού ήταν το ίδιο σχεδόν με τον Ganon..

Αν το immortals ας πούμε έχει καλή ιστορία και είναι ακόμη πιο γεμάτο δε θα με χαλούσε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ubisoft παιχνιδι το οποιο σημαινει οτι σε βαθος χρονου(μηνες)θα πεσει η τιμη του χωμα. Κοινως τετοια περιοδο του χρονου τουλαχιστον στις αλλες πλατφορμες θα το βρισκει καποιος παρα πολυ φθηνα το παιχνιδι προς αγορα,σε αντιθεση με το Zelda που 3.5χρονια πωλειται ακομα κανονικα full price :D

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, chek2fire είπε

Το zelda έχει δημιουργήσει νομίζω δικιά του σχολή στο gaming. Δεν είναι μονο αυτό το game της ubisoft αλλά και το άλλο το free του κινεζικού studio που έχει ακριβώς τα ίδιο zelda gameplay.

Για μένα καλοδεχούμε και θα το παίξω αυτό στο zwitch

To genshin impact λες? Αυτο atm παει τραινο παντου αν και gacha, θα βγει και στο switch

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/12/2020 στις 11:38 ΠΜ, imr είπε

Να Επανελθω με καποιες εντυπωσεις μια εβδομαδα σχεδον με το switch

 

Σε coop σχεδον τελειωνουμε το unravel2. παρα πολυ ωραιο για διπλο για 5 ευρω που ειχε ειναι must. 

Καποια προταση για παρομοιο?

Χτες ηρθαν μαριο kart και 3d allstars. Mario kart η ιδεα ηταν για διπλο αλλα επιασε την γυναικα πονοκεφαλος στα 5 λεπτα απο τα φωτακια, οποτε μονος μου θα παιζω.

Επομενος στοχος για coop τα overcooked. 

 

Hollow knight τρομερο παιχνιδι, δεν εχω προλαβει να παιξω πολυ.

 

Σχετικα με το switch εχω το θεμα με το δεξι joycon αλλα δεν μετανιωνω καθολου την αγορα. Τον περισοτερο χρονο θα τον περασω σε handheld και εκειε ειναι το δυνατο του σημειο. Η συσκευη εχει καποιες χαζομαρες οπως το  αδυναμο internet , να χανει συνεχεια την συνδεση και να σταματαει το download κτλ

 

 

Είδα στο newsletter ότι το superchariot έχει 1,34 λίρες οπότε τσέκαρε το.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, tcktcktck είπε

Είδα στο newsletter ότι το superchariot έχει 1,34 λίρες οπότε τσέκαρε το.

 

Thanks! το αγορασα και αναμενεται να δοκιμαστει

 

 

Επεξ/σία από imr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περιμένωντας το Hyrule Warriors AoC από το Shopto...

Οριακά έχω αρχίσει να πιστευώ ότι τώρα βρίσκεται στην Κουάλα Λουμπούρ και πάει καρφί για Αυστραλία!

shopto_tracking.png.5bf435252c06285e7b1565eccc7b5a99.png

Επεξ/σία από EverythingYouBelieve
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, EverythingYouBelieve είπε

Περιμένωντας το Hyrule Warriors AoC από το Shopto...

Οριακά έχω αρχίσει να πιστευώ ότι τώρα βρίσκεται στην Κουάλα Λουμπούρ και πάει καρφί για Αυστραλία!

shopto_tracking.png.5bf435252c06285e7b1565eccc7b5a99.png

 

Και γιατί δεν το πήρες από ένα ελληνικό κατάστημα στο skrοutz;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πήρα αυτά τα thumbgrips από AliExpress και περιμένω να έρθουν (έχουν μπει στη χώρα , τώρα το ποτέ θα έρθουν , ο Θεός και η ψυχή τους...)

Ο λόγος που τα πήρα είναι γενικότερα για μεγαλύτερη ευκολία αλλά και για προστασία των thumbsticks γενικότερα..

Ελπιζω να με βολέψουνε , δεν νμζ ότι θα γίνουν πολύ ογκώδη..

Παιζει κάποιος με ανάλογα thumbgrips?εχει δει διαφορά?

Προς το παρόν πάμε πάλι να λιώσουμε στο Origami King - είναι άκρως εθιστικό και διασκεδαστικό!

..άλλωστε έχουμε ακόμα μερικές μέρες μέχρι να βγει το Cyberpunk 

😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, EverythingYouBelieve είπε

Περιμένωντας το Hyrule Warriors AoC από το Shopto...

Οριακά έχω αρχίσει να πιστευώ ότι τώρα βρίσκεται στην Κουάλα Λουμπούρ και πάει καρφί για Αυστραλία!

shopto_tracking.png.5bf435252c06285e7b1565eccc7b5a99.png

και εγώ τα ίδια ακόμα περιμένω :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, lebron15 είπε

Και γιατί δεν το πήρες από ένα ελληνικό κατάστημα στο skrοutz;

Άντες πες... Βασικά έβγαινε λίγο φθηνότερα στο shopto αλλά κυρίως έδιναν μαζί poster, notebook και κάποιες κάρτες και είμαι τέτοιος.

91cC-adDU6L._AC_SL1500_.jpg

17 λεπτά πριν, chek2fire είπε

και εγώ τα ίδια ακόμα περιμένω :P 

Σου δείχνει κι εσένα ότι έχει πάει νησιά Φερόε, μετά Μεξικό και τώρα έγινε delivery attempt στο σπίτι σου στην Ακτή Ελεφαντοστού; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...